О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2009 года № 4С16/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 13 апреля 2009 года № 1-5-112. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С 25/18
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С 25/18
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4  декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1), с последующими изменениями и дополнениями в решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 30 января 2009 года № 4С 15/3, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-106, опубликованного от 13 февраля 2009 года в газетах «Атбасар» № 6, «Простор» № 6), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифру «1684136» заменить на цифру «1702977,2»;
цифру «930519» заменить на цифру «949360,2»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифру «1642786,6» заменить на цифру «1673974,8»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифру «70745» заменить на цифру «69828»;
цифру «70745» заменить на цифру «69828»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифру «-29395,6» заменить на цифру «-40825,6»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифру «29395,6» заменить на цифру «40825,6»;
в пункте 7:
цифру «24000» заменить на цифру «42520»;
в пункте 10 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) на проведение авторского, технического надзора реконструкции разводящих сетей села Мариновка в сумме 321,2 тысяч тенге».
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Учесть, что в бюджете района на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 40825,6 тысяч тенге».

Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/18 шешімімен Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С16/1 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 сәуірде № 1-5-112 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С 25/18 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және
өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне      (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістермен және толықтырулармен Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/3 шешімімен, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-106 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпанда «Атбасар» № 6, «Простор» № 6 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«1684136» саны «1702977,2» санына ауыстырылсын;
«930519» саны «949360,2» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1642786,6» саны «1673974,8» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«70745» саны «69828» санына ауыстырылсын;
«70745» саны «69828» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«-29395,6» саны «-40825,6» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«29395,6» саны «40825,6» санына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«24000» саны «42520» санына ауыстырылсын;
10 тармақта 3) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«3) 321,2 мың тенге сомасында Мариновка селосының тарату
жүйесін қайта құруына авторлық, техникалық бақылау өткізуге».
12-1 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«12-1. 2009 жылғы аудан бюджетінде 2009 жылғы 1 қаңтарда
құрылған 40825,6 мың тенге сомасындағы бюджеттік қаражаттың еркін
қалдығы бекітілген заңдылық тәртібімен пайдаланғаны есепке алынсын».

в приложении 2 к вышеуказанному решению в разделе «Инвестиционные проекты», в функциональной группе 7 «Жилищно - коммунальное хозяйство», в подфункции 01 «Жилищное хозяйство», по администратору бюджетной программы 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 003 «Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.07.2009 № 4С 20/2
2. Приложения 1, 4 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.07.2009 № 4С 20/2
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата               А.М.Ивашин
Секретарь Атбасарского
районного маслихата            Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района            Р.Ш.Аубакиров
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдела экономики
и бюджетного планирование
Атбасарского района»          Николайцева Ш.Б.
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1
решением Атбасарского
районного маслихата
от 6 апреля 2009 г.
4С 16/1 "О внесении
изменений и дополнений
в решение Атбасарского
районного маслихата
от 19 декабря 2008 г.
№ 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1
решением Атбасарского
районного маслихата
от 19 декабря 2008г.
№ 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
тысячи
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

жоғарыда аталған шешімінің 2 қосымшасындағы «Инвестициялық жобалар» бөлімінде, 7 «Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылдық шаруашылық» функционалдық тобында», 01 «Тұрғын үй шаруашылығы» кіші функциясында, 467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі бюджеттік бағдарлама әкімшілігі бойынша»:
003 «Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй
құрылысы» бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009.07.20 № 4С 20/2 Шешімімен
2. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне      (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған) 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009.07.20 № 4С 20/2 Шешімімен
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен соң күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан қолдануға енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                     А.М.Ивашин
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                  Б.А.Борұмбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Атбасар ауданының
әкімі                                 Р.Ш.Әубәкіров
«Атбасар аудандық
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» ММ
бастығының міндетін атқарушы        Ш.Б.Николайцева
Атбасар
аудандық мәслихатының
2009 жылдың 6 сәуірдегі
"Атбасар аудандық мәслихатының
2008 жылдың 19 желтоқсанынан
"2009 жылға арналған аудан
бюджеті туралы " № 4С 14/2
шешіміне өзгірістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
№ 4С 16/1 шешімімен
1 қосымша
БЕКІТІЛГЕН
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет туралы"
шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Сыныбы
Сома мың теңге
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
I. ТҮСІМДЕР

от 6 апреля 2009 г.
4С 16/1 "О внесении
изменений и дополнений
в решение Атбасарского
районного маслихата
от 19 декабря 2008 г.
№ 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
УТВЕРЖДЕНО
приложение 2
решением Атбасарского
районного маслихата
от 19 декабря 2008г.
№ 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджетные программы города районного значения,
аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма
тысячи
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
81072,3
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
81072,3
123
Аппарат акима Адырского сельского округа Атбсарского района
3119
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3119
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
3781
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3781
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
3770
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3770
123
Аппарат акима Каражарского сельского округа Атбасарского района
2190,8
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2190,8
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
3758
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3758
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
4956
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4956
123
Аппарат акима села Ново-Александровка Атбасарского района
3915
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3915
123
Аппарат акима села Ново-Мариновка Атбасарского района
3143
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3143
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
4282
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4282
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
3280
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3280
123
Аппарат акима села Покровка Атбасарского района
3712
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3712
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
3681
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3681
123
Аппарат акима Садового сельского округа Атбасарского района
3683
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3683
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
3210
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3210
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
3972
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3972
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
3839
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3839
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
3660
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3660
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
3318
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3318
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
4007
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4007
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
11795,5
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11795,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3449,2
03
Благоустройство населенных пунктов
3449,2
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
3449,2

2009 жылдың 6 сәуірдегі
"Атбасар аудандық мәслихатының
2008 жылдың 19 желтоқсанынан
"2009 жылға арналған аудан
бюджеті туралы " № 4С 14/2
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
№ 4С 16/1 шешімімен
2 қосымша
БЕКІТІЛГЕН
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет туралы"
шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
2 қосымша
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтардың
бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атаулар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
81072,3
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
81072,3
123
Атбасар ауданының Адыр селолық округі әкімінің аппараты
3119
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3119
123
Атбасар ауданының Борисовка селосы әкімінің аппараты
3781
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3781
123
Атбасар ауданының Есенкелді  ауылдық округі әкімінің аппараты
3770
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3770
123
Атбасар ауданының Қаражар селолық округі әкімінің аппараты
2190,8
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
2190,8
123
Атбасар ауданының Макеевка  селолық округі әкімінің аппараты
3758
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3758
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
4956
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4956
123
Атбасар ауданының Ново- Александровка селосы әкімінің аппараты
3915
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3915
123
Атбасар ауданының Ново – Мариновка селосы әкімінің аппараты
3143
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3143
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
4282
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4282
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
3280
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3280
123
Атбасар ауданының Покровка селосы  әкімінің аппараты
3712
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3712
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
3681
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3681
123
Атбасар ауданының Садовый селолық округі әкімінің аппараты
3683
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3683
123
Атбасар ауданының Сепе селосы  әкімінің аппараты
3210
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3210
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
3972
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3972
123
Атбасар ауданының Сочинский селосы округі әкімінің аппараты
3839
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3839
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
3660
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3660
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
3318
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3318
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
4007
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4007
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы  әкімінің аппараты
11795,5
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
11795,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3449,2
03
Елді мекендерді көркейту
3449,2
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы  әкімінің аппараты
3449,2