О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 "О бюджете Жаксынского района на 2009 год"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2009 года № ВС-18-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 15 апреля 2009 года № 1-13-88. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2010 года
Сноска. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2010 № с-24-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата от 24  декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 января 2009 года № 1-13-82, опубликованного в районной газете «Жаксынский вестник» от 16 января 2009 года № 3, следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
подпункта 1:
цифры «1672558» заменить на цифры «1670125»;
цифры «203106» заменить на цифры «212877»
цифры «19601» заменить на цифры «9830»
цифры «1443674» заменить на цифры «1441241»
в подпункте 2:
цифры «1652258» заменить на цифры «1655564,7»;
в подпункте 5:
цифру «0» заменить на цифры «-5739,7»;
в подпункте 6:
цифру «0» заменить на цифры «5739,7»;
2) В пункте 3:
цифры «506986» заменить на цифры «504553»;
3) В пункте 7:
цифры «122286» заменить на цифры «119853»;
цифры «72136» заменить на цифры «61263»;
цифры «50150» заменить на цифры «58590».
4) Дополнить пунктом   9.1 словами следующего содержания:
«9.1.Учесть, что в бюджете района на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 5739,7 тысяч тенге».
5) Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата № С-15-5 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 января 2009 года № 1-13-82, опубликованного в районной газете «Жаксынский вестник» от 16 января 2009 года № 3  изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата,
председатель восемнадцатой
внеочередной сессии                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Жаксынского района                   С.Утишев
Начальник
ГУ «Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 "Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № ВС-18-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 сәуірде № 1-13-88 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 ақпандағы № с-24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010.02.04 № с-24-5 шешімімен
"РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық пунктуация мен орфография сақталған"
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және
өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Жақсы аудандық
мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы №  С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне № 1-13-82 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда № 3 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 - тармақта:
1 - тармақшада:
«1672558» саны «1670125» санымен ауыстырылсын;
«203106» саны «212877» санымен ауыстырылсын;
«19601» саны «9830» санымен ауыстырылсын;
«1443674» саны «1441241» санымен ауыстырылсын.
2 - тармақшада:
«1652258» саны «1655564,7» санымен ауыстырылсын;
5 - тармақшада:
«0» саны «-5739,7» санымен ауыстырылсын;
6 - тармақшада:
«0» саны «5739,7» санымен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
«506986» саны «504553» санымен ауыстырылсын;
3) 7 - тармақта:
«122286» саны «119853» санымен ауыстырылсын;
«72136» саны «61263» санымен ауыстырылсын;
«50150» саны «58590» санымен ауыстырылсын.
4) Келесі мазмұндағы 9.1. тармағымен толықтырылсын:
2009 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген
тәртіпте 2008 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 5739,7 мың теңге сомасындағы қалдық бюджеттік қаражаттың пайдаланылғаны 9.1. тармағына сәйкес ескерілсін.
5) Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» № 1-13-82 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда № 3 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған шешімінің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына
сәйкес жаңа баспада мазмұндалсын.
2. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1
қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы,
кезектен тыс
он сегізінші сессиясының
төрағасы                             Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН:
Жақсы ауданы
әкімінінің
міндетін атқарушы                       С.Өтешев
«Жақсы ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау»
бөлімінің бастығы                    Қ.Дүзелбаев
Жақсы
аудандық мәслихатының