О присвоении наименований улицам поселка Алексеевка, станции Жаман-ашы, станции Чаглинка
Решение акима поселка Алексеевка Зерендинского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-110.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется решением акима поселка Алексеевка Зерендинского района Акмолинской области от 27.03.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения поселка Алексеевка, станции Жаман-ашы и станции Чаглинка, аким поселка Алексеевка РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам поселка Алексеевка, станции Жаман-ашы и станции Чаглинка:
1) поселок Алексеевка:
Улице № 1 – наименование Темиржолшылар;
2) станции Жаман-ашы:
Улице № 1 – наименование Темиржолшылар;
3) станции Чаглинка:
Улице № 1 – наименование Темиржолшылар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ж.Жакимов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Зерендинского района
А.М.Райымбекова

Алексеевка кентінің, Жаман-ашы станциясының, Чаглинка станциясының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Алексеевка кенті әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-110 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбында "поселкесінің" сөзі "кентінің" сөзіне және бүкіл мәтін бойынша "поселкесінің", "поселкесі" деген сөздер "кентінің", "кенті" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Алексеевка кенті әкімінің 27.03.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Алексеевка кенті, Жаман-ашы станциясы, Чаглинка станциясы халқының пікірін ескере отырып, Алексеевка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алексеевка кентінің, Жаман-ашы станциясының, Чаглинка станциясының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Алексеевка кенті:
№ 1 көшеге – Теміржолшылар атауы;
2) Жаман-ашы станциясы:
№ 1 көшеге – Теміржолшылар атауы;
3) Чаглинка станциясы:
№ 1 көшеге – Теміржолшылар атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж.Жәкімов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының "Сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданының "Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова