Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 7 июля 2009 года № А-6/230. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 20 июля 2009 года № 1-16-96. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 9 февраля 2016 года № А-2/24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 09.02.2016 № А-2/24 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия лицам, нуждающимся в социальной защите, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20.09.2013 № А-9/302 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Постановление акимата Сандыктауского района от 4 апреля 2008 года № А-4/61 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях Сандыктауского района на 2008 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-76, опубликованное 19 мая 2008 года в газете "Сандыктауские вести" № 39 (7705)) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района К.Суюндиков

Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-6/230 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 шілдеде № 1-16-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № А-2/24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 09.02.2016 № А-2/24 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 1-тармағының 5-2)-тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғауға мұқтаж азаматтарға қолғабыс көрсету мақсатында Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 20.09.2013 № А-9/302 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілесін.
2. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі № А-4/61 "2008 жылға арналған Сандықтау ауданының кәсіпорындарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-76 нөмірімен тіркелген, "Сандыктауские вести" газетінде 2008 жылдың 19 мамырында № 39 (7705) жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Қаулы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков