О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2009 года № 13/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 31 июля 2009 года № 1-16-97. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/7
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22.02.2010 № 17/7
В соответствии с подпунктами 2), 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 8/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-85, опубликованного от 5 января 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 1 (7771), с последующими изменениями и дополнениями в решение Сандыктауского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 10/2 «О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-93, опубликованного от 27 апреля 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 33 (7803)), решение Сандыктауского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 11/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-94, опубликованного от 20 мая 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 40 (7810), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1057650» заменить на цифры «1085507,7»;
цифры «177103» заменить на цифры «179031»;
цифры «7897» заменить на цифры «9807»;
цифры «5000» заменить на цифры «1162»;
цифры «867650» заменить на цифры «895507,7»;
в подпункте 2):
цифры «1057589,9» заменить на цифры «1085447,6»;
2) в пункте 4:

Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 13/2 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде № 1-16-97 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.22 № 17/7 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2), 4) тармақшаларына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-85 нөмірімен тіркелген, 2009 жылға 5 қаңтарындағы «Сандыктауские вести» газетінде 1 (7771) нөмірімен жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 8 сәуірдегі № 10/2 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-93 нөмірімен тіркелген, 2009 жылға 27 сәуіріндегі «Сандыктауские вести» газетінде 33 (7803) нөмірімен жарияланған), Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 сәуірінде № 11/1 «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылға 20 мамырындағы «Сандыктауские вести» газетінде 40 (7810) нөмірімен жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
«1057650» цифры «1085507,7» деген цифрмен ауыстырылсын;
«177103» цифры «179031» деген цифрмен ауыстырылсын;
«7897» цифры «9807» деген цифрмен ауыстырылсын;
«5000» цифры «1162» деген цифрмен ауыстырылсын;
«867650» цифры «895507,7» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«1057589,9» цифры «1085447,6» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) 4 тармақтағы:

цифры «180869» заменить на цифры «180418»;
в подпункте 1):
цифры «19649» заменить на цифры «19238»;
цифры «1604» заменить на цифры «1153»;
в строке «10000 тысяч тенге - на проведение текущего ремонта автодорог местной сети» цифры «10000» заменить на цифры «11333,7»;
дополнить строкой следующего содержания:
«26975 тысяч тенге - на капитальный ремонт средней школы аула Мадениет».
3) в пункте 5:
цифры «2332» заменить на цифры «1732»;
4) Приложения 1, 2, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.А.Сыркин
Секретарь
районного маслихата                        Ш.С.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Сандыктауского района                      К.О.Суюндиков
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района                      Н.А.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

«180869» цифры «180418» деген цифрмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
«19649» цифры «19238» деген цифрмен ауыстырылсын;
«1604» цифры «1153» деген цифрмен ауыстырылсын;
«жергілікті жүйе автожолдарына ағымды жөндеу жүргізуге – 10000 мың теңге» деген қатардағы «10000» цифры «11333,7» деген цифрмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы қатармен «Мәдениет ауылы мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге – 26975 мың теңге» толтырылсын.
3) 5 тармақта:
«2332» цифры «1732» деген цифрмен ауыстырылсын;
4) Жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.А.Сыркин
Аудан мәслихат
хатшысы                                    Ш.С.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.О.Сүйіндіков
Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Н.А.Мурашиди
Сандықтау
аудандық мәслихатының

037
Строительство и реконструкция объектов
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие,обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
006
Развитие системы водоснабжения
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық турғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман,балық шаруашылығы,ерекше қорғалатын табиғи и аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары