О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря N 109 "О бюджете города Актобе на 2009 год"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 16 февраля 2009 года N 138. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 24 февраля 2009 года за N 3-1-105. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2010 года № 01-1/49
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29.01.2010 № 01-1/49.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95 маслихат города Актобе РЕШАЕТ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года N 109 "О бюджете города Актобе на 2009 год", зарегистрированное в управлении юстиции города Актобе 9 января 2009 года за N 3-1-101, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 20 января 2009 года N 8, от 27 января 2009 года N 11-12 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "16198879" заменить цифрами "16853910";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "2685279" заменить цифрами "3340310";
в подпункте 2):
затраты - цифры "15413879" заменить цифрами "16152376,3"
в подпункте 5):
профицит бюджета цифры "762000" заменить цифрами "678533,7"
в подпункте 6):
использование профицита бюджета цифры "-762000" заменить цифрами "-678533,7".
2) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры "128 542" заменить цифрами "128 583";
в части абзаца 2:
цифры "24 572" заменить цифрами "24 582";
в части абзаца 3:
цифры "27 647" заменить цифрами "27 705";
в части абзаца 4:
цифры "76 323" заменить цифрами "76 296".
3) в пункте 10:
в части абзаца 1:
цифры "2 162 936" заменить цифрами "2 402 936";
в части абзаца 3:
цифры "1 346 000" заменить цифрами "1 586 000".
4) в пункте 13:
дополнить абзацами следующего содержания:
на приобретение автобусов для школ города – 38 370 тысяч тенге;
на организацию горячего питания для учащихся 1-4 классов общеобразовательных школах – 56 620 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 100 000 тысяч тенге;
на функционирование систем водоснабжения и водоотведения – 100 000 тысяч тенге;

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 109 "2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 16 ақпандағы N 138 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 24 ақпанда N 3-1-105 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 01-1/49 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010.01.2010 № 01-1/49 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік кодексінің 104, 109 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 109 "2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-101 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтарда N 8, 27 қаңтардағы N 11 - 12 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
түсімдер - "16198879" сандары "16853910" сандарымен ауыстырылсын;
соның ішінде:
трансферттер түсімі - "2685279" сандары "3340310" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар - "15413879" сандары "16152376,3" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшадағы:
бюджет профициті – "762000" сандары "678533,7" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшадағы:
бюджет профицитін пайдалану – "-762000" сандары "-678533,7" сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақтағы:
1 азат жол бөліміндегі:
"128 542" сандары "128 583" сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жол бөліміндегі:
"24 572" сандары "24 582" сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөліміндегі:
"27 647" сандары "27 705" сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жол бөліміндегі:
"76 323" сандары "76 296" сандарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармақтағы:
1 азат жол бөліміндегі:
"2 162 936" сандары "2 402 936" сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөліміндегі:
"1 346 000" сандары "1 586 000" сандарымен ауыстырылсын.
4)13 тармақтағы:
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
қала мектептері үшін автобустар алуға – 38 370 мың теңге;
жалпы білім мектептеріндегі 1-4 сыныптар оқушылары үшін ыстық ас ұйымдастыруға – 56 620 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 100 000 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуіне – 100 000 мың теңге;

на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности – 70 000 тысяч тенге;
на покрытие затрат связанных с разницей между установленным тарифом и фактическими затратами на регулярные автомобильные перевозки пассажиров – 50 000 тысяч тенге.
дополнить подпунктом 13-1 следующего содержания:
13-1. Согласно постановления акимата Актюбинской области от 28 января 2009 года N 20 "Об использовании целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2008 году" использовать целевые трансферты, выделенные из областного бюджета в течение 2008 года на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 700 тыс. тенге.
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии       Секретарь маслихата
городского маслихата       городского маслихата
Р. Исмагамбетов             С. Шинтасова
Приложение 1
к решению сессии маслихата
города Актобе

коммуналдық меншіктегі жылу желілерін қолдануды ұйымдастыруға – 70 000 мың теңге;
жолаушыларды тұрақты автокөлікпен тасымалдауына белгіленген тарифтар мен нақты шығындар арасындағы айырмашылыққа байланысты шығындарын жабуға – 50 000 мың теңге.
келесі мазмұндағы 13-1 тармақшасымен толықтырылсын:
13-1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 20 "2008 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерді пайдалану туралы" қаулысына сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 2008 жыл бойы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер пайдаланылсын.
5) Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшағасәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық маслихат          Қалалық маслихат
сессиясының төрағасы      сессиясының хатшысы
Р. Есмағамбетов            С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихаты
сессиясының