О внесении изменений в решение маслихата города Актобе "Об установлении стоимости разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе включая физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер" от 29 января 2009 года N 127
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года N 154. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 12 мая 2009 года за N 3-1-108. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Исключить из приложения 2 к решению маслихата города Актобе "Об установлении стоимости разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе включая физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер" от 29 января 2009 года N 127, зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе 23 февраля 2009 года за N 3-1-104 и опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 3 марта 2009 года N 28, строку 8.
2. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ "Налоговое управление по городу Актобе" Ли С.М.
3. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии      Р. Исмагамбетов
Секретарь маслихата      С.Шынтасова

"Қызметі эпизодикалық сипаттағы жеке тұлғаларды қосқанда Ақтөбе қаласының базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 127 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 154 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 12 мамырда N 3-1-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы N 148 Заңының 6 бабына және "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 100-IV Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қызметі эпизодикалық сипаттағы жеке тұлғаларды қосқанда Ақтөбе қаласының базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қантардағы N 127, Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпандағы N 3-1-104 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы N 28 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған шешімінің 2 қосымшасының 8 тармағы алынып тасталсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы" ММ бастығы С.М.Лиге жүктелсін.
3. Шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы      Р. Есмағамбетов
Мәслихат хатшысы      С. Шынтасова