О предоставлении льгот на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) военнослужащим срочной службы внутренних войск и Министерства обороны Республики Казахстан
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 201. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 18 ноября 2009 года за N 3-1-120. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2012 года № 86
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27.10.2012 № 86.
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 16 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года № 4000 «О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Предоставить льготы на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) за счет средств городского бюджета военнослужащим срочной службы внутренних войск и Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Определить источник финансирования бюджетную программу 451-008-100 «Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы».
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города Актобе             города Актобе
М. Ундиргенов                   С. Шинтасова

Ішкі істер әскерлерінің және Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің мерзімді қызметтегі әскери қызметшілеріне қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақы жеңілдігін беру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 201 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 18 қарашада N 3-1-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қазандағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.10.27 № 86 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы № 4000 «Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерінің мәртебесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 16 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық бюджет қаражаты есебінен қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүру жолақы жеңілдігі ішкі істер әскерлерінің және Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің мерзімді қызметтегі әскери қызметшілеріне берілсін.
2. «Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау» 451-008-100 бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыру көзі анықталсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихаты             Ақтөбе қалалық
сессиясының төрағасы            мәслихатының хатшысы
М. Өндіргенов                   С. Шынтасова