О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 "О бюджете Каргалинского района на 2009 год"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 18 февраля 2009 года № 115. Зарегистрировано в Управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 11 марта 2009 года за № 3-6-78. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2010 года № 211
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21.04.2010 № 211.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпункта 5 пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 44 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95, а также в целях реализации решения областного маслихата N 153 от 6 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года N 125 "Об областном бюджете на 2009 год" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года N 96 "О бюджете Каргалинского района на 2009 год", зарегистрированное в управлении юстиции Каргалинского района 16 января 2009 года N 3-6-76, опубликованное в районной газете "Қарғалы" от 29 января 2009 года N 4-5 и от 5 февраля 2009 года N 6-7 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "1465074" заменить цифрами "1461587",
в том числе по:
по поступлениям трансфертов
цифры "1183574" заменить цифрами "1180087";
в подпункте 2):
затраты цифры "1458564" заменить цифрами "1466671,1";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
дефицит бюджета -11594,1 тысяч тенге;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
финансирование дефицита бюджета 11594,1 тысяч тенге.
2) в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры "20090" заменить цифрами "20092";
в части абзаца 2:
цифры "8190" заменить цифрами "8194";
в части абзаца 3:
цифры "5540" заменить цифрами "5541";
в части абзаца 4:
цифры "6360" заменить цифрами "6357";
3) в пункте 10:
в части абзаца 2 цифры "34781" заменить цифрами "19781";               исключить абзац 3 "на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры – 15000 тысяч тенге";

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" № 96 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 115 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда № 3-6-78 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.04.21 № 211 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағы 5 тармақшасына және 44 бабының 5 тармағына сәйкес, сол сияқты облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 6 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 153 шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда N 3-6-76 болып тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы 4-5 және 2009 жылғы 5 ақпандағы 6-7 нөмірлерінде жарияланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 96 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер "1465074" саны "1461587" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"1183574" саны "1180087" санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "1458564" саны "1466671,1" санымен алмастырылсын;
5) тармақшасы жана редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығы -11594,1 мың теңге;
6) тармақшасы жана редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру 11594,1 мың теңге.
2) 7 тармақтың:
1 абзацтағы:
"20090" саны "20092" санымен алмастырылсын;
2 абзацтағы:
"8190" саны "8194" санымен алмастырылсын;
3 абзацтағы:
"5540" саны "5541" санымен алмастырылсын;
4 абзацтағы:
"6360" саны "6357" санымен алмастырылсын;
3) 10 тармақтағы:
2 абзацтағы "34781" саны "19781" санымен алмастырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 15 000 мың теңге сомасында" 3 абзац алынып тасталсын;

4) дополнить подпунктом 11-1 следующего содержания:
учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на приобретение автобусов для школ района – 11511 тысяч тенге.
5) приложения 1,2,4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1,2,4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                    Секретарь
сессии районного маслихата      районного маслихата
Ж.Калдыгулов                   Ж.Кульманов
ПРИЛОЖЕНИЕ N 1
к решению районного маслихата
от 18 февраля 2009 г. N 115
Бюджет Каргалинского района на 2009 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

4) келесі мазмұндағы 11-1 тармақшамен толықтырылсын:
2009 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттері түсетіні ескерілсін, оның ішінде:
аудан мектептеріне автобус сатып алу үшін - 11511 мың теңге.
5) аталған шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3.Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастапқолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат       Аудандық мәслихат
сессиясының             төрағасы хатшысы
Ж.Қалдығұлов           Ж.Құлманов
Аудандық мәслихатының
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 115 шешіміне 1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1 2 3 4 5
1. Кірістер