Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 18 февраля 2009 года N 120. Зарегистрировано в Управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 19 марта 2009 года за N 3-6-79. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 227
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 227 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан N 148-11 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях исполнения статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года N 99-ІV ЗРК районный маслихат РЕШАЕТ:

Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы N 120 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда N 3-6-79 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 227 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 227 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауында және мәтінде "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 28.04.2017 № 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148-11 Заңның 6 бабына сәйкес, "Салық және бюджетке төленетін басқа-да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 99-ІV ҚРЗ Кодексінің 422 бабын орындау максатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.04.2017 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить размер ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
сессии районного маслихата районного маслихата
Ж.Калдыгулов Ж.Кульманов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению районного маслихата
от 18 февраля 2009 г. N 115
Размеры ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц.

Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 28.04.2017 № 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық мөлшерлемелерінің мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданыска енеді.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ж.Қалдығұлов Ж.Құлманов
Аудандық мәслихатының
2009 жылғы 18 ақпандағы
N 120 шешіміне ҚОСЫМША
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың мөлшерлемелерінің мөлшері