Об определении побережья Капчагайского водохранилища территорией для размещения казино и залов игровых автоматов
Постановление акимата Алматинской области от 14 декабря 2009 года N 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2010 года за N 2043
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить побережье Капчагайского водохранилища Алматинской области территорией для размещения казино и залов игровых автоматов.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Баталова А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской
области                                    С. Умбетов

Қапшағай су қоймасының жағалауын казино мен ойын автоматтары залдарын орналастыратын аумақ ретінде белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 223 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 21 қаңтарда N 2043 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының "Ойын бизнесі туралы" Заңының 11-бабының 1-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының Қапшағай су қоймасының жағалауы казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыру аумағы болып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. Баталовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов