Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау
Постановление акимата города Актау № 685 от 19 июня 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-109 от 25 июня года. Утратило силу - Постановлением акимата города Актау от 12 мая 2010 года № 504
Сноска: Утратило силу - Постановлением акимата города Актау от 12 мая 2010 года № 504.
Руководствуясь статьями 32 43 Земельного кодекса Республики Казахстан № 442 от 20 июня 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан № 544 от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан № 592 от 10 июля 2007 года "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить временные торговые точки по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау согласно приложению 1.
2. Актаускому городскому отделу предпринимательства и сельского хозяйства (Ержанов А.Ш.) принять необходимые меры для реализации продовольственной продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной продукции на местные рынки и торговые площадки.
3. Постановление акимата города Актау № 699 от 14 июля 2008 года "Об утверждении дислокации временных торговых точек, площадей (площадок) по реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории города Актау" (зарегистрировано в реестре № 11-1-87, опубликовано в газете "Огни Мангистау" № 115 от 19 июля 2008 года) считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Молдагулова М.Н.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города                             С. Бекбергенов
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник государственного учреждения
"Актауский городской отдел
предпринимательства и сельского хозяйства"
А. Ержанов
19 июня 2009 года
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник Управления дорожной полиции
Департамента внутренних дел
Мангистауской области
Ж. Абдрахманов
19 июня 2009 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 19 июня 2009 года № 685
ПЕРЕЧЕНЬ
определенных временных торговых точек по реализации
плодоовощной и бахчевой продукции в специально
отведенных местах на территории города Актау
п/
п
Местонахождение торговых точек
Тип торговых
точек
Количество
торговых
точек
1
1 мкрн., напротив Тойота Центр Актау по дороге к гостинице "Рахат"
с транспортных средств и торговых палаток
1
2

Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы № 685 қаулысы. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 маусымда № 11-1-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 504 қаулысымен.
Ескерту: Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 2010.05.12 № 504 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 32, 43 баптарын, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 “Сауда қызметін реттеу туралы ” Заңының 27 бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 “Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы” қаулысының орындалуы мақсатында, Ақтау қаласының әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелері белгіленсін.
2. Ақтау қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі (А.Ш. Ержанов) маусымдық сипаттағы азық-түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып, кәсіпкерлердің арасында жеміс-көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда алаңдарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмысын ұйымдастырсын.
3. Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылдың 14 шілдедегі № 699 “Ақтау қаласының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелердің, алаңдардың (алаңқай) орнын бекіту туралы” (№ 11-1-87 тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 19 шілдедегі № 111 “Маңғыстау” газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Н. Молдағұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Бекбергенов
“КЕЛІСІЛДІ”:
“Ақтау қалалық кәсіпкерлік және
ауылшаруашылық бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ А. Ержанов
(қолы)
2009 жылғы “____” ________
(күні)
“КЕЛІСІЛДІ”:
Маңғыстау облыстық Ішкі істер департаментінің
жол полициясы басқармасының бастығы
____________ Ж. Әбдірахманов
(қолы)
2009 жылғы “____” ________
(күні)
2009 жылғы _________ № ____
қала әкімдігінің қаулысына
1 қосымша
Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда
жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын
уақытша сауда нүктелері белгіленген
ТІЗБЕСІ
№ р/с Сауда н ү ктелерін орналас қ ан жері Сауда н ү ктелерін т ү рі Сауда н ү ктелерін саны
1
1 ш/аудан, “Рахат” қонақ-үйі жолында Тойота Ақтау Орталығына қарама-қарсы
автокөліктен және сауда палаткасынан
1
2