О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 декабря 2009 года № 267. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 10 января 2010 года № 9-2-150
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3700, постановление акимата города Рудного от 21 декабря 2009 года № 1490 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 8722037,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6154639 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15575 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 559046 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1992777,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8773059,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 125436 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 89600 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 176458,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  176458,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 15.01.2010 № 283; с изменениями, внесенными решением маслихата города Рудного от 20.04.2010 № 306; от 07.07.2010 № 338 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 364 (вводится в действие с 01.01.2010); от 09.12.2010 № 383 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Принять к сведению утвержденный объем бюджетного изъятия из бюджета города Рудного на 2010 год в областной бюджет в сумме 3 527 159 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2010 год в сумме 51145,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата города Рудного от 20.04.2010 № 306; от 07.07.2010 № 338 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 364 (вводится в действие с 01.01.2010).

Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қаңтарда № 9-2-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3700 шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 1490 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8722037,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6154639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 559046 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1992777,7 мың теңге;
2) шығындар – 8773059,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 125436 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 89600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 176458,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 176458,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.01.15 № 283; өзгерту енгізілді - 2010.04.20 № 306; 2010.07.07 № 338 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 364 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.12.09 № 383 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының 2010 жылға арналған бюджетінен облыстық бюджетке алынатын бекітілген бюджеттік алып қоюдың көлемі 3 527 159 мың теңге сомасында екендігі назарға алынсын.
3. Рудный қаласының жергілікті атқарушы органының 2010 жылға арналған резерві 51145,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.04.20 № 306; 2010.07.07 № 338 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 364 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Рудного на 2010 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2010 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2010 год согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель десятой очередной
сессии городского маслихата                И. Шульга
Секретарь городского маслихата            В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
М. Дуспулов
23.12.2009
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
С. Искуженов
23.12.2009
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
Е. Зикеев
23.12.2009
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 267
Городской бюджет города Рудного на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 09.12.2010 № 383 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Рудный қаласының 2010 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2010 жылға арналған Горняцк поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және 2010 жылға арналған Қашар поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың оныншы
кезекті сессиясының төрағасы               И. Шульга
Қалалық мәслихат хатшысы                   В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Досболов
23.12.2009
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Искуженов
23.12.2009
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Зикеев
23.12.2009
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2010 жылға арналған қалалық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010.12.09 № 383 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сома, мың
теңге
Сынып
Кішi сынып
Атауы
I. Кірістер