Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 17 сентября 2009 года № 343. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 30 сентября 2009 года № 9-3-115. Утратило силу - Постановлением акимата акимата города Аркалыка Костанайской области от 30 октября 2009 года № 390
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата акимата города Аркалыка Костанайской области от 30.10.2009 № 390.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, в целях упорядочения размещения агитационных печатных материалов в связи с проведением выборов депутатов Аркалыкского городского маслихата по Абайскому избирательному округу № 7 вместо выбывшего, акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов:
1) перед зданиями городского Дворца культуры, государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аркалыкская продовольственная компания";
2) перед фотосалоном "Асем", торговым домом "Айна";
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города К. Шаяхметова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель председателя
Аркалыкской территориальной
избирательной комиссии
______________ Д. Нурлыбеков
17.09.2009

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 343 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қыркүйекте № 9-3-115 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 390 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009.10.30 № 390 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихатының № 7 Абай сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына сайлау өткізуге байланысты үгіттік баспа материалдарын орналастыруды ретке келтіру мақсатында, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін келесі орындар белгіленсін:
1) Қалалық мәдениет сарайы, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Арқалық азық-түлік компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны алды;
2) "Әсем" фотосалонының, "Айна" сауда дүкенінің алды.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Шаяхметовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Арқалық аумақтық
сайлау комиссиясы
төрағасының орынбасары
___________ Д. Нұрлыбеков
2009.09.17