О районном бюджете Сарыкольского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 28 декабря 2009 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 30 декабря 2009 года № 9-17-90
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района от 25 декабря 2009 года № 332, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1946649,6 тысяч тенге,в том числе по:
налоговым поступлениям – 424919 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1653 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1086 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1518 658 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 333,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1948942,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16012 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16012,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -18304,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 18304,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.10.2010 № 211 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 768 384 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет целевых текущих трансфертов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы" от 27 ноября 2007 года в сумме 44577,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.04.2010 № 177 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление целевых текущих трансфертов на:
1) укрепление материально-технической базы организаций образования – 4000,0 тысяч тенге;

Сарыкөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсанда № 9-17-90 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 75 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы негізінде және Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 332 қаулысын қарастырып, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған, оның ішінде 2010 жылға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға келісе мынадай көлемде қабылдансын:
1) кірістер – 1946649,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 424919 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер бойынша – 1653 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1086 мың теңге;
трансферттік түсімдер бойынша – 1518658 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу бойынша – 333,6 мың теңге;
2) шығыстар – 1948942,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16012 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк несиелер – 16012,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -18304,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 18304,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.10.20 № 211 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген 768 384 мың теңге сомасында субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы Заңымен бекітілген жалпы сипаттағы трансферттерді есептеуде ескерілген әлеуметтік салық және жеке табыс салығының салық салу базасын өзгерту есебімен бюджеттік салада еңбек төлемі қорының өзгеруіне байланысты сомасы 44577,0 мың теңге мақсатты ағымдағы трансферттерді жоғары тұрған бюджетке қайтарылуын ескеру қарастырылған.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.04.21 № 177 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте:
1) білім ұйымдарының материалдық-техникалық базасын бекітуге – 4000,0 мың теңге;

2) социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения – 2245 тысяч тенге;
3) финансирование приоритетных социальных проектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 7 100 тысяч тенге.
4) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне –  860,0 тысяч тенге;
5) на проведение ремонта детского сада в поселке Сарыколь – 5000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 21.04.2010 № 177 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.07.2010 № 194 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 211 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-1.  Учесть,что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
12285,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11074,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2123,0 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
5250 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
1204,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
10129,0 тысяч тенге – на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
5947,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

2) халықтың әлеуметтік ішінен жастарға әлеуметтік көмекке –  2245 мың теңге;
3) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шегінде басымды әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 7 100 мың теңге – мақсатты ағымдағы трансферттердің түсімі ескерілсін;
4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге - 860,0 мың теңге;
5) Сарыкөл кентінде балабақшаның жөндеуін өткізуге - 5000,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.04.21 № 177 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.07.16 № 194 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 211 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде физика, химия, биология бөлмелерiн оқу құралдарымен жабдықтауға – 12285,0 мың теңге;
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм берудiң мемлекеттiк мекемелерiнде лингафондық және мультимедиялық бөлмелерiн құруға – 11074,0 мың теңге;
бiлiм берудiң мектеп жасына дейiнгi ұйымдарын, орта, техникалық және кәсiптiк ортадан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында, "Өзiн-өзi тану" бiлiктiлiк көтеру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге" – 2123,0 мың теңге;
білімнің мектеп жасына дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 5250 мың теңге;
мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi төлеуге – 1204,0 мың теңге;
күн көрiс минимумының мөлшерiнiң өсуiне байланысты 18 жасқа дейiнгi балаларға ай сайынғы мемлекеттiк жәрдемақыны төлеуге – 10129,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 5947,0 мың теңге;

14291,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
8702,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2259,0 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
13200,0 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
Сноска. Пункт 4-1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.10.2010 № 211 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
640000,0 тысяч тенге – на реконструкцию Ишимского группового водопровода в Сарыкольском районе Костанайской области;
4605,0 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Ишимского группового водопровода в Сарыкольском районе Костанайской области.
Сноска. Пункт 4-2 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.10.2010 № 211 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
16012,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктами 4-1, 4-2, 4-3 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 18.01.2010 № 170 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен резерв местного исполнительного органа Сарыкольского района в сумме 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 18.01.2010 № 170 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Утвердить перечень текущих бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год согласно приложению 4.
8. Утвердить бюджетные программы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год согласно приложению 5.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной сессии                Л. Кулешов
Секретарь районного маслихата              В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
Лысяк Татьяна Ивановна
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
Насыров Илияс Мунжасарович
Приложение 1
к решению маслихата
№ 162 от 28 декабря 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
№ 175 от 23 февраля 2010 года
Бюджет Сарыкольского района на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.10.2010 № 211 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

ветеринария саласында жергiлiктi атқарушы органдардың бөлімдерін ұстауға – 14291,0 мың теңге;
жануарлар iндетiне қарсы iс-шаралар өткізуге – 8702,0 мың теңге;
ауылдық халықтық пункттерiнiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау iс-шараларын жүзеге асыруға – 2259,0 мың теңге;
әлеуметтiк жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламаларын кеңейтуге – 13200,0 мың теңге.
Ескерту. 4-1 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 211 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсімнің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Ишим топтық су құбырын қайта жаңартуға - 640000,0 мың теңге;
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Ишим топтық су құбырын қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге – 4605,0 мың теңге.
Ескерту. 4-2 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 211 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер түсімнің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 16012,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1, 4-2, 4-3 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 170 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алулардың көлемі көрсетілмегені ескерілсін.
6. Сарыкөл ауданының жергiлiктi атқару органының 500,0 мың теңге сомасында резервi көрсетiлгенi 2010 жылға арналған аудандық бюджетте ескерiлсiн.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 170 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында тиын салуға жатпайтын ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға келісе бекітілсін.
8. 2010 жылға арналған кент, ауыл (ауыл), ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға келісе бекітілсін.
9. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 Л. Кулешов
Аудандық мәслихатының хатшысы              У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Татьяна Ивановна Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Илияс Мыңжасарұлы Насыров
Мәслихаттың
2009 жылғы 28 желтоқсан
№ 162 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 194 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 211 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сомасы,
мың теңге
Класс
Кiшi класс
АТАУЫ
I
Кіріс

300,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
6473,0
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
20629,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
684,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
0,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

300,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк
көмек көрсету
6473,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
20629,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдарымен қамтамасыз етуге және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
684,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
0,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

001
Услуги по реализации
государственной политики на местном
уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
4446,0
014
Материально-техническое оснащение
государственных органов
150,0
III
Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV
Сальдо по операциям с
финансовыми активами
0,0
V
Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI
Финансирование дефицита
(использование профицита)
бюджета
0,0
Приложение 4
к решению маслихата
№ 162 от 28 декабря 2009 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических
комплексов для государственных учреждений образования
района (города областного значения)
Социальная помощь и социальное обеспечение
Программа занятости
Государственная адресная социальная помощь
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных представительных органов
Приложение 5
к решению маслихата
№ 162 от 28 декабря 2009 года
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2010 год
п/п
Исполнительный орган-
администратор программ,
распределитель лимитов
код
Бюджетная
программа
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка Сарыколь
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
04-1-123-
004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
04-2-123-
005
Организация бесплатного
подвоза учащихся до
школы и обратно в
аульной (сельской)
местности
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-
009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-
010
Содержание мест
захоронений и погребение
безродных
07-3-123-
011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
10-9-123-
019
Финансирование
социальных проектов в
поселках, аулах (селах),
аульных (сельских)
округах в рамках
реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
12-1-123-
013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог в
городах районного
значения, поселках,
аулах (селах), аульных
(сельских) округах
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чеховского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Сорочинского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тимирязевского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тагильского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Севастопольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Маякского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Лесного
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ленинградского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение
государственных органов
07-3-123-
008
Освещение улиц
населенных пунктов
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Краснознаменского
сельского округа акимата Сарыкольского района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
07-3-123-
008
Освещение улиц населенных
пунктов
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Златоустовского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
07-3-123-
008
Освещение улиц населенных
пунктов
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Комсомольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
07-3-123-
008
Освещение улиц населенных
пунктов
13
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Барвиновского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
07-3-123-
008
Освещение улиц населенных
пунктов
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Весело-Подольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
07-3-123-
008
Освещение улиц населенных
пунктов

001
Жергілікті деңгейде тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
4446,0
014
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
150,0
III
Таза бюджеттік несиелеу
0,0
IV
Қаржы активтерінен операция
бойынша сальдо
0,0
V
Бюджет тапшылығы (профицит)
0,0
VI
Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
0,0
Мәслихаттың
2009 жылғы 28 желтоқсан
№ 162 шешіміне 4 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджетті
орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
АТАУЫ
Білім беру
Жалпы білім беру
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім
беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк
кешендерді сатып алу және жеткізу
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Еңбекпен қамту бағдарламасы
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша
азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
Мәслихаттың
2009 жылғы 28 желтоқсан
№ 162 шешіміне 5 қосымша
2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
р/с
Атқарушы
орган–
бағдарламалардың
әкімшісі
жіктеулердің
бөлушісі
коды
Бюджеттік
бағдарлама
1
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Сарыкөл кенті
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
04-1-123-004
Мектепке дейінгі тәрбие
ұйымдарын қолдау
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын қамтамасыз
ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және туысы
жоқ адамдарды жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
10-9-123-019
Аймақтық жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын
іске асыру шегінде
кенттерде, ауылдарда,
ауылдық округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда),
ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль
жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
2
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Чехов ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
3
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Сорочин ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
4
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Тимирязев
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
5
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Тағыл ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Севастополь
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
7
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Маяк ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
8
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Лесной ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
9
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Ленинград
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
10
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Краснознамен
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
11
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Златоуст ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
12
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Комсомол ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
13
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Барвин ауылдық
округі әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру
14
Мемлекеттік
Мекемесі
"Сарыкөл ауданы
Веселоподол
ауылдық округі
әкімінің
аппараты"
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
07-3-123-008
Елді мекендерде
көшелерді жарықтандыру