О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 года
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 23 декабря 2009 года № 264. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 30 декабря 2009 года № 9-20-167
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2010–2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1681417,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 408112,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7343,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4464,0 тысячи тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1261498,2 тысячи тенге;
2) затраты – 1680236,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20033,7 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 20460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 426,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4000, 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) – -22852,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 22852,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены возвраты трансфертов в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008 - 2010 годы" в общей сумме 42664 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.04.2010 № 316 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии средних школ на 2010 год - 12000,0 тысяч тенге;
на содержание ясли-сада в Чандакском сельском округе и Центра проживания школьников в селе Федоровка 14000,0 тысяч тенге;

Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсанда № 9-20-167 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетін 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1681417,2 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 408112,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 7343,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетіндер – 4464,0 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетіндер – 1261498,2 мың теңге;
2) шығындар – 1680236,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 20033,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 20460,0 мың теңге;
бюджеттік несиені өтеу – 426,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен сальдо операциялары бойынша – 4000,0 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) – -22852,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 22852,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2008–2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен сомасы 42664 мың теңгеге бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттердің есебінде қарастырылған жеке табыс салығы және әлеуметтік салық салу базасына өзгерістер есебімен бюджеттік салада еңбек төлем қорының өзгеруіне байланысты, облыстық бюджетке қайтарылған трансферттер 2010 жылға аудандық бюджетте қарастырылсын.
Көрсетілген трансферттер сомасы аудандар және қалалар бюджеттерінен облыс бюджеттеріне түсуді Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.04.19 № 316 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2010 жылға орта мектептерде химия кабинетін оқулықтармен жабдықтау үшін 12000,0 мың теңге;
Шандақ селолық округында бала-бақшасы мен Федоров селосындағы оқушылар тұратын Орталықты ұстауға 14000,0 мың теңге;

на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения 1139,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.04.2010 № 316;  от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2436 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11227 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом прожиточного минимума;
8722,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно – учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне;
12000 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
15179 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
7792 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Пункт 3-1 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.04.2010 № 316;  22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 333773 тысяч тенге.
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4966,2 тысяч тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 20460 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Пункт 3-3 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).

тұрғындардың арасысынан әлеуметтік жағынан қорғалған жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге 1139,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің мынадай көлемдерде түсуін ескеру қажет:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, ортадан кейінгі білім, біліктілік арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні жөніндегі оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 2436 мың теңге;
Өмір сүрудің төменгі деңгейінің өсуіне байланысты мемлекеттік мекен жайлық көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 11227 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ, оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 8722,0 мың теңге;
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 12000 мың теңге;
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға – 15179 мың теңге;
Эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 7792 мың теңге. Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 333773 мың теңге сомада көлік инфрақұрылымын дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімдерді ескеру қажет:
селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 4966,2 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер;
селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 20460 мың теңге сомада бюджеттік несиелер.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-3 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 13735 тысяч тенге, в том числе:
8190,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5537,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Пункт 3-4 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на финансирование социальных проектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 8200 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14.01.2010 № 286 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно–учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1184,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3-6 с изменениями, внесенными решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
3–7. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65–летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 70,0 тысяча тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Решение дополнено пунктами 3-6, 3-7 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.04.2010 № 316; от 22.10.2010 № 379 (вводится в действие с 01.01.2010).
3–8. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 1625,0 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-8 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 09.07.2010 № 336 (вводится в действие с 01.01.2010).

3-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға арналған республикалық бюджеттен 13735 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет, оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен қамсыздандыруға – 8190,0 мың теңге;
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 5537,0 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-4 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен 8200 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін ескеру қажет.
Ескерту. Шешім 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.01.14 № 286 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3–6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ, оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 1184,0 мың теңге сомада облыстық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-6 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 379 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3–7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ, оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 70,0 мың теңге сомада республикалық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысының әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 3-6, 3-7 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.04.19 № 316; өзгерту енгізілді 2010.10.22 № 379(2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-8. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 1625,0 мың теңге сомада трансферттер түсімі ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 3-8 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.07.09 № 336 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Федоровского района на 2010 год в сумме 4030 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ: сел и сельских округов на 2010 год согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной сессии               А. Сергеев
Секретарь районного маслихата            С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
____________________ В. Гринак
23 декабря 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата

4. 2010 жылға арналған Федоров ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 4030 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секверстрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 4–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2010 жылға арналған село және селолық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 5–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 А. Сергеев
Аудандық мәслихаттың хатшысы            С. Сералинова
Мәслихаттың

128,6
014
Оказание социальной
помощи нуждающимся
гражданам на дому
11034
016
Государственные пособия
на детей до 18 лет
24157
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими
средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в
соответствии с
индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
2375
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой отечественной
войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по
территории Республики
Казахстан, а также
оплаты им и
сопровождающим их лицам
расходов на питание,
проживание, проезд
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва, Астана к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне
70
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в
воинских частях,
учреждениях, в
военно–учебных
заведениях, не входивших
в состав действующей
армии, награжденным
медалью "За победу над
Германией в Великой
Отечественной войне
1941-1945 гг." или
медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее
шести месяцев тылу в
годы Великой
Отечественной войны к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне

128,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде
әлеуметтік көмек көрсету
11034
016
18 жасқа дейінгі
балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
24157
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес,
мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет
көрсету
2375
019
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына,
жол жүруіне арналған
шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
70
020
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22
маусым - 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы
кезеңде майдандағы армия
құрамына кірмеген әскери
бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында
әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның
ішінде запасқа
(отставкаға) шыққандарға,
Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде
алты ай жұмыс істеген
(қызмет өткерген)
адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

от 23 декабря 2009 года № 264
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
местных бюджетов на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее
среднее образование
464
Отдел образования района (города
областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 264
Приложение 4
к решению маслихата
от 19 апреля 2010 года № 316
Бюджетные программы сел
и сельских округов на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 19.04.2010 № 316 (вводится в действие с 01.01.2010).
№ п/п
Исполнительный
орган-администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
2
3
4
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Банновского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Вишневого
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Воронежского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Жаркольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Камышинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Косаральского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской) местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Костряковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Коржинкольского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ленинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Новошумного
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
11
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Первомайского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Пешковского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской)
местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных
дорог
13
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Украинского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
14
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Чандакского
сельского округа
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
15
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села
Федоровка
Федоровского
района"
01-1-123-001
Услуги по
обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села),
аульного
(сельского) округа
01-1-123-023
Материально-
техническое
оснащение
государственных
органов
04-1-123-004
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение
санитарии
населенных пунктов
07-3-123-010
Содержание мест
захоронений и
погребение
безродных
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог

2009 жылғы 23 желтоқсан № 264
шешіміне 4-қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджетті
орындау үдерісінде секверстрлеуге жатпайтын
бюджеттік бағдарламалар тізімі
Функционалдық топ
Кіші функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкiмгерi
Бағдарлама
4
Бiлiм беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсан № 264
шешіміне 5-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 14 қаңтар № 286
шешіміне 4-қосымша
2010 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010.04.19 № 316 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Атқарушы
орган-бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Федоров ауданының Баннов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
2
"Федоров ауданының
Вишневый селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
3
"Федоров ауданының
Воронеж селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
4
"Федоров ауданының
Жаркөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
5
"Федоров ауданының
Камышин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
6
"Федоров ауданының
Қосарал селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
07-3-123-011
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
7
"Федоров ауданының
Костряков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
8
"Федоров ауданының
Қоржынкөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
9
"Федоров ауданының
Ленин селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ адамдарды
жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
10
"Федоров ауданының
Новошум селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
11
"Федоров ауданының
Первомай селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-03-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12
"Федоров ауданының
Пешков селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін
тегін алып баруды
және кері алып
келуді ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету
13
"Федоров ауданының
Украин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
14
"Федоров ауданының
Шаңдақ селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
15
"Федоров ауданының
Федоров селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-023
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникамен
жабдықтау
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбие және оқу ісі
ұйымдарын қолдау
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын
қамтамасыз ету
07-3-123-010
Жерлеу орындарын
күтіп-ұстау және
туысы жоқ адамдарды
жерлеу
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру және
жасыл желектендіру
12-1-123-013
Автомобиль
жолдарының қызметін
қамтамасыз ету