О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2009 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2009 года N 162/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 февраля 2009 года за N 3131. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16 февраля 2011 года N 352/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16.02.2011 N 352/32.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпункта 5) статьи 38 Водного кодекса   Республики Казахстан, областной маслихат РЕШИЛ:

Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы N 162/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 13 ақпанда N 3131 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 352/32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.02.16 N 352/32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына, "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 487-бабына, Су Кодексі 38-бабының 5)тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2009 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата             Р.Гафуров
Приложение к решению сессии
Павлодарского областного маслихата
(ХIII cессия, IY созыв) от 6 февраля
2009 года N 162/13
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных
источников на 2009 год по Павлодарской области
N п/п
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки
тенге
тиын
1
2
3
4
5
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
куб. м.

1. Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін 2009 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiм ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1-қаңтарынан пайда болатын құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облысы мәслихатының
(IV сайланған XIII сессиясы)
2009 жылғы 6 ақпандағы
N 162/13 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2009 жылға арналған жер үсті су
көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін
төлемақы мөлшерлемелері
Р/с N
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Мөлшерлемелер
теңге
тиын
1
2
3
4
5
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
текше метр