О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 40/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2009 года за N 3132. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.

Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 40/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда N 3132 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3111, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 5 июня 2008 года, N 61, "Звезда Прииртышья" 6 мая 2008 года, N 49) следующие изменение и дополнения:
в пункте 3 указанного постановления слова "заместителя акима области Бочина В.З." заменить словами "заместителя акима области Скляра Р.В.";

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3111 болып тіркелді, 2008 жылғы 5 маусымда "Сарыарқа самалы" N 61 және 2008 жылғы 6 мамырда "Звезда Прииртышья" N 49 газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-тармағындағы "облыс әкімінің орынбасары В.З. Бочинге" деген сөздер "облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға" деген сөздермен ауыстырылсын;

приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 201 - 290 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 17 февраля 2009 года N 40/3
1
2
3

көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес  201 – 290–тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2009 жылғы 17 ақпан
N 40/3 қаулысына
қосымша
1 2 3

201
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S 359 DA, 1985 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
202
Автомашина КАВЗ-3271, государственный номер S 536 SS, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
203
Автомашина КАВЗ-3271, государственный номер S 559 ТТ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
204
Автомашина КАМАЗ-53213, государственный номер S 451 ВТ, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
205
Автомашина M-21412-01, государственный номер 557 ТТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
206
Прицеп Птс-8572, государственный номер 8949 SB, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
207
Автомашина РАФ-22030-01, государственный номер S 546 ТТ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
208
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S 549TT, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
209
Автомашина ЗИЛ-130-76, государственный номер S 460 ВТ, 1981 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
210
Автомашина ГАЗ-33-072, государственный номер S 353 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
211
Автомашина ГАЗ-53-12, государственный номер S 558 ТТ, 1987 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
212
Автомашина ГАЗ-53-19, государственный номер S 443 DА, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
213
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S 438 DА, 1985 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
214
Автомашина ГАЗ-53 Ко, государственный номер S 437 DА, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
215
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 543Т, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
216
Автомашина марки ГАЗ-33072 Ко, государственный номер S 351 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
217
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S 431 DA, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
218
Автомашина ЗИЛ-431412 Ко-713, государственный номер S 455 ВТ, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
219
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S 448 ВТ, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")

201
Мемлекеттік нөмірі S 359 DА, 1985 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
202
Мемлекеттік нөмірі S 536 SS, 1992 жылы шыққан КАВЗ-3271 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
203
Мемлекеттік нөмірі S 559 ТТ, 1992 жылы шыққан КАВЗ-3271 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
204
Мемлекеттік нөмірі S 451 ВТ, 1994 жылы шыққан КАМАЗ-53213 автомаши-насы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
205
Мемлекеттік нөмірі S 557 ТТ, 1993 жылы шыққан М-21412-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
206
Мемлекеттік нөмірі 8949 SB, 1990 жылы шыққан Птс-8572 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
207
Мемлекеттік нөмірі S 546 ТТ, 1992 жылы шыққан РАФ-22030-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
208
Мемлекеттік нөмірі S 549 TT, 1993 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
209
Мемлекеттік нөмірі S 460 ВТ, 1981 жылы шыққан ЗИЛ-130-76 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
210
Мемлекеттік нөмірі S 353 DА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-33-072 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
211
Мемлекеттік нөмірі S 558 ТТ, 1987 жылы шыққан ГАЗ-53-12 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
212
Мемлекеттік нөмірі S 443 DА, 1990 жылы шыққан ГАЗ-53-19 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
213
Мемлекеттік нөмірі S 438 DА, 1985 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
214
Мемлекеттік нөмірі S 437 DА, 1990 жылы шыққан ГАЗ-53 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
215
Мемлекеттік нөмірі S 543 ТТ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
216
Мемлекеттік нөмірі S 351 DА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-31072 Ко автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
217
Мемлекеттік нөмірі S 431 DА, 1989 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
218
Мемлекеттік нөмірі S 455 ВТ, 1990 жылы шыққан ЗИЛ-431412 Ко-713 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
219
Мемлекеттік нөмірі S 448 BT, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)

220
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S 448 DА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
221
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S 446 DА, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
222
Автомашина ЗИЛ-130-80, государственный номер S 432 DА, 1982 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
223
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 534 SS, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГКП "Экибастузкоммунсервис")
224
Автомашина ГАЗ-51, государственный номер S 992 ML, 1978 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 33 отдела образования акимата города Экибастуза")
225
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S 513 SS, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза")
226
Автомашина ВАЗ-21213, государственный номер S 239 АА, 1994 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Успенского района")
227
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 510 АО, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Успенского района")
228
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S 970 АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей № 2")
229
Автомашина ГАЗ-5205 Р, государственный номер 60-85 ПАО, 1982 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Профессиональный лицей № 3  города Аксу")
230
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S649АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский машиностроительный колледж")
231
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S 898 ВМ, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский машиностроительный колледж")
232
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S668КР, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
233
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S 665 КР, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
234
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 661 КР, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
235
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S 709 КР, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Экибастуза")
236
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 6824 ПАО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский городской центр социальной помощи акима г. Павлодара")

220
Мемлекеттік нөмірі S 448 DА, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
221
Мемлекеттік нөмірі S 446 DА, 1992 жылы шыққан ВАЗ-21063  автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
222
Мемлекеттік нөмірі S 432 DА, 1982 жылы шыққан ЗИЛ-130-80 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
223
Мемлекеттік нөмірі S 534 SS, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұзком-мунсервис" МКК-ның балансында)
224
Мемлекеттік нөмірі S 992 ML, 1978 жылы шыққан ГАЗ-51 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің N 33 жалпы орта білім беретін мектебі" ММ-нің балансында)
225
Мемлекеттік нөмірі S 513 SS, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-нің балансында)
226
Мемлекеттік нөмірі S 239 АА, 1994 жылы шыққан ВАЗ-21213 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)
227
Мемлекеттік нөмірі S 510 АО, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)
228
Мемлекеттік нөмірі S 970 АН, 1993 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 2 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
229
Мемлекеттік нөмірі 60-85 ПАО, 1982 жылы шыққан ГАЗ-5205 Р автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының   N 3 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
230
Мемлекеттік нөмірі S 649 АН, 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар машина жасау колледжі" КМҚК-ның балансында)
231
Мемлекеттік нөмірі S 898 ВМ, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар  машина жасау колледжі" КМҚК-ның балансында)
232
Мемлекеттік нөмірі S 668 КР, 1995 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
233
Мемлекеттік нөмірі S 665 КР, 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
234
Мемлекеттік нөмірі S 661 КР, 1994 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
235
Мемлекеттік нөмірі S 709 КР, 1989 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
236
Мемлекеттік нөмірі 6824 ПАО, 1991 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласы әкімінің Павлодар қалалық әлеуметтік қорғау орталығы" ММ-нің балансында)

237
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S 205 BR, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Ясли сад № 102 города Павлодара")
238
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S 541 DА, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Ковалевского сельского округа Успенского района")
239
Автомашина Уаз-31512, государственный номер S 983 АН, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Аппарат акима села Таволжан Успенского района")
240
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S 663 АН, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДОМ")
241
Автомашина Газ-31029, государственный номер S 363 АВ, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной центр крови")
242
Автомашина УАЗ-452 д, государственный номер S 921 ВN, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной родильный дом")
243
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S 163 АL, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский областной родильный дом")
244
Автомашина РАФ-22031-01, государственный номер 65-73 ПАМ, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Поликлиника № 1 города Экибастуза")
245
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S 972 ВS, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Поликлиника № 1 города Экибастуза")
246
Автомашина ГАЗ-53Б, государственный номер S463ВМ, 1979 года выпуска
Шербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
247
Автомашина ГАЗ-31022, государственный номер S 041 АН, 1995 года выпуска
Шербактинский район (на балансе КГКП "Щербактинская центральная районная больница")
248
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S537АН, 1991 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Поликлиника Щербактинского района")
249
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S 368 VP, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский кожно-венерологический диспансер")
250
Автомашина РАФ-22031, государственный номер S 924 ВМ, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе КГКП "Экибастузский родильный дом")
251
Автомашина УАЗ-452 А, государственный номер 63-28 ПАЛ, 1983 года выпуска
Щербактинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Сосновка")
252
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 7907 ПАО, 1992 года выпуска
город Экибастуз, поселок Шидерты (на балансе КГКП "Сельская участковая больница поселка Шидерты")
253
Автомашина М-412 иэ, государственный номер 9465 ПАА, 1993 года выпуска
город Экибастуз, поселок Шидерты (на балансе КГКП "Сельская участковая больница поселка Шидерты")

237
Мемлекеттік нөмір S 205 BR, 1990 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының N 102 сәбилер бақшасы" МҚКК-нің балансында)
238
Мемлекеттік нөмірі S 541 DА, 1990 жылы шыкқан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының Ковалевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
239
Мемлекеттік нөмірі S 983 АН, 1990 жылы шыққан Уаз-31512  автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының Тобылжан ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
240
Мемлекеттік нөмірі S 663 АН, 1991 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" ММ-нің балансында)
241
Мемлекеттік нөмірі S 363 АВ, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық қан орталығы" КМҚК-нің балансында)
242
Мемлекеттік нөмірі S 921 ВN, 1985 жылы шыққан УАЗ-452 д автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық перзентхана" КМҚК-нің балансында)
243
Мемлекеттік нөмірі S 163 AL, 1995 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық перзентхана" КМҚК-нің балансында)
244
Мемлекеттік нөмірі 65-73 ПАМ, 1992 жылы шыққан РАФ-22031-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
245
Мемлекеттік нөмірі S 972 ВS, 1994 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласының N 1 поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
246
Мемлекеттік нөмірі S 463 ВМ, 1979 жылы шыққан ГАЗ-53 Б автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
247
Мемлекеттік нөмірі S 041 АН, 1995 жылы шыққан ГАЗ-31022 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
248
Мемлекеттік нөмірі S 537 АН, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының поликлиникасы" КМҚК-нің балансында)
249
Мемлекеттік нөмірі S 368 VР, 1989 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз тері-венерологиялық диспансері" КМҚК-нің балансында)
250
Мемлекеттік нөмірі S 924 ВМ, 1989 жылы шыққан РАФ-22031 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз перзентханасы" КМҚК-нің балансында)
251
Мемлекеттік нөмірі 63-28 ПАЛ, 1983 жылы шыққан УАЗ-452 А автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Сосновка ауылының дәрігерлік емханасы" КМҚК-нің балансында)
252
Мемлекеттік нөмірі 7907 ПАО, 1992 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Екібастұз қаласы Шідерті кенті ("Шідерті кентінің ауылдық учаскелік ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
253
Мемлекеттік нөмірі 9465 ПАА, 1993 жылы шыққан М-412 иэ автомашинасы
Екібастұз қаласы Шідерті кенті ("Шідерті кентінің ауылдық учаскелік ауруханасы" КМҚК-нің балансында)

254
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S 301 ВЕ, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Лебяжинская центральная районная больница")
255
Автомашина ГАЗ-САЗ 3507, государственный номер 0067 ПАО, 1990 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
256
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер 0820 ПАО, 1990 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
257
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер 5412 ПАА, 1993 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
258
Автомашина УАЗ-3152-01, государственный номер S152VR, 1988 года выпуска
Актогайский район (на балансе КГКП "Актогайская центральная районная больница")
259
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S 587 ВS, 1991 года выпуска
Железинский район (на балансе КГКП "Железинская центральная районная больница")
260
Автомашина УАЗ-3152, государственный номер S 497 АЕ, 1991 года выпуска
Железинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Прииртышск")
261
Автомашина АЗЛК-21412 -01, государственный номер 65-89 ПАА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельско-го округа г. Аксу")
262
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер 85-58 ПАА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
263
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер 78-64 ПАН, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
264
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 40-12 ПАМ, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Акжольского сельского округа г. Аксу")
265
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 44-05 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
266
Автомашина ММЗ-554, государственный номер 21-20 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
267
Трактор колесный Т-40, государственный номер S 033 АСD, 1983 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
268
Трактор колесный МТЗ-80Л, государственный номер S 030 АСD, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
269
Прицеп автомобильный ГКБ-819, государственный номер 54-73 ПА, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
270
Прицеп автомобильный ГКБ-819, государственный номер 82-09 ПА, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")

254
Мемлекеттік нөмірі S 301 ВЕ, 1995 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Лебяжі орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
255
Мемлекеттік нөмірі 0067 ПАО, 1990 жылы шыққан ГАЗ-САЗ-3507 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
256
Мемлекеттік нөмірі 0820 ПАО, 1990 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
257
Мемлекеттік нөмірі 5412 ПАА, 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орта-лық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
258
Мемлекеттік нөмірі S 152 VR, 1988 жылы шыққан УАЗ-3152-01 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
259
Мемлекеттік нөмірі S 587 ВS, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин орталық аудандық ауруханасы" КМҚК-нің балансында)
260
Мемлекеттік нөмірі S 497 АЕ, 1991 жылы шыққан УАЗ-3152 автомашинасы
Железин ауданы ("Прииртышск ауылының дәрігерлік емханасы" КМҚК-нің балансында)
261
Мемлекеттік нөмірі 65-89 ПАА, 1992 жылы шыққан АЗЛК-21412-01 автома-шинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
262
Мемлекеттік нөмірі 85-58 ПАА, 1992 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
263
Мемлекеттік нөмірі 78-64 ПАН, 1989 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
264
Мемлекеттік нөмірі 40-12 ПАМ, 1986 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
265
Мемлекеттік нөмірі 44-05 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
266
Мемлекеттік нөмірі 21-20 ПАН, 1988 жылы шыққан ММЗ-554 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
267
Мемлекеттік нөмірі S 033 АСD , 1983 жылы шыққан Т-40 доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
268
Мемлекеттік нөмірі S 030 АСD , 1990 жылы шыққан МТЗ-80Л доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
269
Мемлекеттік нөмірі 54-73 ПА, 1988 жылы шыққан ГКБ-819 автомобиль тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
270
Мемлекеттік нөмірі 82-09 ПА, 1988 жылы шыққан ГКБ-819 автомобиль тір-кемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)

271
Автомашина Volvo-850, государственный номер S 712 МL, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима города Аксу")
272
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер 68-34 ПАН, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
273
Автомашина КАВЗ-3270, государственный номер S 164 BN, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
274
Прицеп тракторный 2 ПТС-4, государственный номер SВАТ-328, 1985 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
275
Прицеп тракторный 2ПТС-4, государственный номер SВАТ-330, 1986 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
276
Прицеп тракторный 2 ПТС-4, государственный номер S ВАТ-331, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
277
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S 076 АО, 2001 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
278
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 208 АА, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
279
Автомашина ВАЗ-21074, государственный номер S 124АО, 2000 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Калкаман города Аксу")
280
Автомашина М-412, государственный номер S 855 DА, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима поселка Аксу г. Аксу")
281
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S 674 АВ, 1996 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел земельных отношений города Аксу")
282
Автомашина КАВЗ-3976, государственный номер S 197 АО, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельско-го округа г. Аксу")
283
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 078 АL, 1992 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима села Уштерек г. Аксу")
284
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 147 АЕ, 1993 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
285

271
Мемлекеттік нөмірі S 712 МL , 1996 жылы шыққан Volvo-850 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
272
Мемлекеттік нөмірі 68-34 ПАН, 1988 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
273
Мемлекеттік нөмірі S 164 BN , 1988 жылы шыққан КАВЗ-3270 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
274
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -328 , 1985 жылы шыққан 2 ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
275
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -330 , 1986 жылы шыққан 2 ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
276
Мемлекеттік нөмірі S ВАТ -331 , 1987 жылы шыққан 2ПТС-4 трактор тіркемесі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
277
Мемлекеттік нөмірі S 076 АО , 2001 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
278
Мемлекеттік нөмірі S 208 АА , 1994 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Мәмәит Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
279
Мемлекеттік нөмірі S 124 АО , 2000 жылы шыққан ВАЗ-21074 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
280
Мемлекеттік нөмірі S 855 DА , 1992 жылы шыққан М-412 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
281
Мемлекеттік нөмірі S 674 АВ , 1996 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ-нің балансында)
282
Мемлекеттік нөмірі S 197 АО , 1992 жылы шыққан КАВЗ-3976 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
283
Мемлекеттік нөмірі S 078 АL , 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
284
Мемлекеттік нөмірі S 147 АЕ , 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
285

Трактор колесный МТЗ-50, государственный номер 671 ТSВА, 1974 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
286
Трактор колесный ЮМЗ-6Л, государственный номер 673 ТSВА, 1980 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Енбекского сельского округа г. Аксу")
287
Автомашина М-412 иэ, государственный номер S 167 АО, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГКП "Центр развития предпринимательства и инноваций")

Мемлекеттік нөмірі 671 ТSВА , 1974 жылы шыққан МТЗ-50 доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
286
Мемлекеттік нөмірі 673 ТSВА , 1980 жылы шыққан ЮМЗ-6Л доңғалақты трактор
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
287
Мемлекеттік нөмірі S 167 АО , 1991 жылы шыққан М-412 иэ автомашинасы
Павлодар қаласы ("Кәсіпкерлік пен инновацияларды дамыту орталығы" КМК-нің балансында)

288
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 048 SЕ, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГККП "Дом молодежи "Космос")
289
Автомашина САЗ-3507,  государственный номер 32-96 ПАН, 1988 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Успенская средняя общеобразовательная школа 2")
290
Автомашина ВАЗ-2121 Нива, государственный номер S 513 АВ, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Дом-интернат для престарелых и инвалидов Павлодарской области")

288
Мемлекеттік нөмірі S 048 SЕ , 1992 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Космос" жастар үйі" МҚКК-нің балансында)
289
Мемлекеттік нөмірі 32-96 ПАН, 1988 жылы шыққан САЗ-3507 автомашинасы
Успен ауданы ("N 2 Успен жалпы орта білім беру мектебі" ММ-нің балансында)
290
Мемлекеттік нөмірі S 513 АВ , 1995 жылы шыққан ВАЗ-2121 Нива автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының қарттар мен мүгедектердің интернат-үйі" ММ-нің балансында)