О внесении дополнений в постановление области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Павлодарской области от 18 августа 2009 года N 162/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 сентября 2009 года за N 3143. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5

Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 18 тамыздағы N 162/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 2 қыркүйекте N 3143 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3111, опубликовано в газетах "Сарыарка самалы" 5 июня 2008 года, N 61, "Звезда Прииртышья" 6 мая 2008 года, N 49), постановление акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 40/3 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3132, опубликовано в газетах "Сарыарка самалы" 21 марта 2009 года, N 34, "Звезда Прииртышья" 21 марта 2009 года, N 33), постановление акимата Павлодарской области от 5 мая 2009 года N 107/8 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3137, опубликовано в газетах "Сарыарка самалы" 4 июня 2009 года, N 63, "Звезда Прииртышья" 4 июня 2009 года, N 62), следующие дополнения:

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3111 болып тіркелді, 2008 жылғы 5 маусымда "Сарыарқа самалы" N 61 және 2008 жылғы 6 мамырда "Звезда Прииртышья" N 49 газеттерінде жарияланды), Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" N 40/3 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3132 болып тіркелді, 2009 жылғы 21 наурызда "Сарыарқа самалы" N 34 және 2009 жылғы 21 наурызда "Звезда Прииртышья" N 33 газеттерінде жарияланды), Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" N 107/8 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3137 болып тіркелді, 2009 жылғы 4 маусымда "Сарыарқа самалы" N 63 және 2009 жылғы 4 маусымда "Звезда Прииртышья" N 62 газеттерінде жарияланды) мынадай толықтырулар енгізілсін:

приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 411 – 421 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 августа 2009 года N 162/12
1
2
3

көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 411 – 421 тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2009 жылғы 18 тамыздағы
N 162/12 қаулысына
қосымша
1
2
3

411
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S407BL, 1990 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Казахская средняя школа N 1 города Аксу")
412
Трактор колесный Т-40, государственный номер S032 АСD, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
413
Трактор колесный ЮМЗ-6 КЛ, государственный номер S031 АСD, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
414
Автокран ЗИЛ-130, государственный номер 96-15 ПАМ, 1987 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Аппарат акима Жолкудукского сельского округа г. Аксу")
415
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер 8476 ПАА, 1994 года выпуска
Павлодарский район, село Мичурино (на балансе ГУ "Павлодарский специализированный дом для психохроников")
416

411
Мемлекеттік нөмірі S 407 ВL, 1990 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының N 1 қазақ орта мектебі" ММ-нің балансында)
412
Мемлекеттік нөмірі S 032 АСD, 1988 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
413
Мемлекеттік нөмірі S 031 АСD, 1989 жылы шыққан ЮМЗ-6 КЛ доңғалақты тракторы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
414
Мемлекеттік нөмірі 96-15 ПАМ, 1987 жылы шыққан ЗИЛ-130 автокраны
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласы Жолқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
415
Мемлекеттік нөмірі 8476 ПАА, 1994 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар ауданы, Мичурин ауылы ("Психохрониктерге арналған Павлодар мамандандырылған үйі" ММ-нің балансында)
416

Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S161АS, 1993 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа Баянаульского района")
417
Медицинское оборудование биохимический анализатор "Selectra-2", 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная инфекционная больница")
418
Бывшее здание школы общей площадью 2523,6 м2, 1966 года постройки
город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Ленина, 7 (на балансе ГУ "Шидертинская средняя общеобразовательная школа")

Мемлекеттік нөмірі S 161 АS, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданы Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
417
1998 жылы шыққан "Selectra-2" биохимиялық талдағыш медициналық жабдығы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ-нің балансында)
418
Жалпы аумағы 2523,6 м2, 1966 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Екібастұз қаласы, Шідерті кенті, Ленин көшесі, 7 ("Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" ММ-нің балансында)

419
Бывшее здание школы общей площадью 423,5 м2, 1956 года постройки
Качирский район, село Зеленая Роща (на балансе ГУ "Береговая общеобразовательная средняя школа")
420
Бывшее здание школы общей площадью 830,5 м2, 1958 года постройки
Иртышский район, село Иртышск (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")
421
Бывшее здание вневедомственной охраны общей площадью 275,3 м2
Иртышский район, село Иртышск, улица Карела Полка, 73 (на балансе ГУ "Аппарат акима села Иртышск")

419
Жалпы аумағы 423,5 м2, 1956 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Качиры ауданы, Зеленая Роща ауылы ("Береговая жалпы білім беру орта мектебі" ММ-нің балансында)
420
Жалпы аумағы 830,5 м2, 1958 жылы салынған мектептің бұрынғы ғимараты
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
421
Жалпы аумағы 275,3 м2, бұрынғы ведомстводан тыс күзет ғимараты
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Карел - Полк көшесі, 73-үй ("Ертіс ауылы әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)