О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 26/5 "О правилах застройки территории города и населенных пунктов административного подчинения города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 декабря 2009 года N 185/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 28 января 2010 года N 12-2-124. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 февраля 2014 года N 199/28
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 20.02.2014 N 199/28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Правила застройки территории города и населенных пунктов административного подчинения города Аксу, утвержденного решением Аксуского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 26/5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых  актов за N 12-2-79, опубликованное 14 февраля 2008 года в газете "Акжол"-"Новый путь") следующие изменения:
пункт 6 Правил изложить в следующей редакции "Физическим и юридическим лицам на территории города Аксу необходимо";
пункт 65 Правил изложить в следующей редакции "Качество проекта для строительства индивидуального жилого дома, вплоть до сдачи объекта в эксплуатацию заказчиком, обеспечивается разработчиком (автором) проекта и согласующей организацией в части, ею согласованной";
в пункте 72 Правил слова "заказчик обязан" заменить словами "заказчику необходимо".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
Председатель сессии                        С. Гейн
Секретарь сессии
городского маслихата                       М. Омаргалиев

Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "Қала аумағы мен Ақсу қаласының әкімшілік бағынысындағы елді мекендер құрылысының Ережелері туралы" N 26/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 185/21 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 12-2-124 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы N 199/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 20.02.2014 N 199/28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 25-бабының 3 тармағының 3) тармақшасы негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 26/5 шешімімен бекітілген қала аумағы мен Ақсу қаласының әкімшілік бағынысындағы елді мекендер құрылысының Ережесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-79 тіркелген, "Ақжол"-"Новый путь" газетінде 2008 жылдың 14 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ереженің 6 тармағы мынадай редакцияда жазылсын "Ақсу қаласы аумағындағы жеке және заңды тұлғаларға мыналарды атқару қажет";
Ереженің 65 тармағы мынадай редакцияда жазылсын "Жеке тұрғын үй құрылысына арналған жобаның сапасы, тапсырыс беруші объектіні пайдалануға тапсырғанға дейін жобаны әзірлеушімен (автормен) және ол келіскен бөлігінде келіскен ұйыммен қамтамасыз етіледі";
Ереженің 72 тармағындағы "тапсырыс беруші міндетті" деген сөздер "тапсырыс берушіге қажет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            С. Гейн
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев