О внесении дополнений в постановление акимата Качирского района от 29 января 2009 года N 23/1 "Об утверждении Инструкции о социальных выплатах отдельным категориям нуждающихся граждан района в 2009 году"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 22 июня 2009 года N 189/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 3 июля 2009 года за N 12-8-74. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Качирского района Павлодарской области от 29.03.2010 N 30/1-31/139)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Качирского района Павлодарской области от 29.03.2010 N 30/1-31/139).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан района акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Качирского района от 29 января 2009 года N 23/1 "Об утверждении Инструкции о социальных выплатах отдельным категориям нуждающихся граждан района в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-68, опубликовано в газете "Заря" 21 марта 2009 года, N 12) следующие дополнения:
в Инструкции, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 3 "Право на получение социальных выплат имеют:" дополнить подпунктами 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37) следующего содержания:
"31) беременные женщины, своевременно вставшие на учет по беременности, прошедшие УЗИ скрининг и выполняющие все предписания врача;
32) ребенок-инвалид с диагнозом гемофилия;
33) дети-инвалиды на проезд в обе стороны в медучреждения на территории Республики Казахстан и проживание во время лечения;
34) больные туберкулезом, находящиеся на диспансерном учете, прошедшие полный курс лечения;
35) студенты, обучающиеся на 6 курсе медицинских высших учебных заведений, заключивших трехсторонний договор интерна между студентом, ВУЗом и акимом района;
36) участники Великой Отечественной войны;
37) безработные граждане, состоящие на учете в ГУ "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" и направленные на прохождение профессиональной подготовки и переподготовки кадров";
в пункте 4 "Социальные выплаты для лиц, имеющих на них право назначаются:"
в подпункте 1) после цифры "30)" дополнить цифрами "31), 32), 33), 34), 35), 37)";
в подпункте 2) после цифры "22)" дополнить цифрой "36)";

Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы "2009 жылы ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер төлеу Ңұсқаулығын бекіту туралы" N 23/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 22 маусымдағы N 189/5 қаулысы. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 шілдеде N 12-8-74 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.03.29 N 30/1-31/139 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.03.29 N 30/1-31/139 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес, ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы "2009 жылы ауданның мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдер төлеу Нұсқаулығын бекіту туралы" N 23/1 қаулысына (2009 жылғы 20 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу  N 12-8-68 тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы "Заря" газетінің N 12 санында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Нұсқаулықтың:
"Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар" 3-тармағы 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37) мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"31) жүктілігі бойынша уақытында есепке тұрған, УДЗ мен скринингтен өткен және дәрігердің барлық нұсқауларын орындайтын жүкті әйелдер;
32) гемофилия диагнозы бар, мүгедек бала;
33) мүгедек-балаларға Қазақстан Республикасы аумағында медициналық мекемелерге екі жаққа барып қайту жолы және тұруына;
34) диспансерлік есепте тұрған, толық емдеу курсынан өткен туберкулезбен ауыратындар;
35) студент, жоғары оқу орны және аудан әкімі арасында үш жақты келісім шартын жасаған медициналық жоғары оқу орындарының 6 курсында оқитын студенттері;
36) Ұлы Отан соғысының қатысушылары;
37) "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ-нің есебінде тұрған, кадрларды кәсібі даярлау және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыз азаматтар;
"Әлеуметтiк төлем және басқа да әлеуметтiк көмек түрлерiн алуға құқылы адамдар үшін тағайындалады" 4-тармағында:
1-тармақшадағы "30)" санынан кейін "31), 32), 33), 34), 35), 37)" сандарымен толықтырылсын;
2-тармақшадағы "22)" санынан кейін "36)" санымен толықтырылсын;

вппунктер5п"Социальные выплаты назначаются категориям нуждающихся граждан, указанные в пункте 3 главы 2 Инструкции по следующим видам и размерам:"
в подпункте 4) после цифры "14)" дополнить цифрой "34)";
в подпункте 9) после цифры "11)" дополнить цифрой "33)";
в подпункте 15) после цифры "26)" дополнить цифрой "32)";
дополнить подпунктами 19), 20), 21), 22), следующего содержания:
"19) для категории, указанной в подпункте 31) – единовременная материальная помощь в размере 12730 тенге;
20) для категории, указанной в подпункте 35) – социальная помощь студентам 6 курса медицинских высших учебных заведении за второе полугодие 2008-2009 учебного года производится с учетом фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении согласно договоров интерна;
21) для категории, указанной в подпункте 36) – единовременная материальная помощь на ремонт дома или проведение водопровода согласно сметы, разработанной ГУ "Отдел строительства Качирского района";
22) для категории, указанной в подпункте 37) – ежемесячная материальная помощь на период прохождения профессиональной подготовки и переподготовки в размере 5 месячных расчетных показателей;
в пункте 9 "Для осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан, указанных в пункте 3 главы 2 Инструкции, необходимы следующие документы:"
в подпункте 4) после цифры "18)" дополнить цифрами "31), 32), 34)";
в подпункте 8) после цифры "11)" дополнить цифрой "33)" и словами "и квитанциями за проживание";
в подпункте 9) после цифры "13)" дополнить цифрой "35)" и словами "копия договора интерна";
дополнить подпунктами 17), 18) следующего содержания:
"17) для категории, указанной в подпункте 37) – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием номера лицевого счета, копии РНН, удостоверение личности, справка, подтверждающая статус безработного, документ, подтверждающий обучение;
18) для категории, указанной в подпункте 36) – заявление лица, имеющего право на данную социальную выплату, с указанием номера лицевого счета, копии РНН, удостоверения личности, удостоверения участника Великой Отечественной войны, смета на ремонт дома или проведение водопровода составленная ГУ "Отдел строительства Качирского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Марданову А.
Аким района                                Б. Бакауов

"Нұсқаулықтың 2-тарауының 3-тармағында көрсетiлген мұқтаж азаматтардың санаттарына әлеуметтiк төлемдер мынадай түрлерi және мөлшері бойынша тағайындалады" 5-тармағында:
4-тармақшасындағы "14)" санынан кейін "34)" санымен толықтырылсын;
9-тармақшасындағы "11)" санынан кейін "33)" санымен толықтырылсын;
15-тармақшасындағы "26)" санынан кейін "32)" санымен толықтырылсын;
19), 20), 21), 22), мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"19)п31-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін 12730 теңге мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;
20) 35)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – 2008-2009 оқу жылының екінші жарты жылдығы бойынша тиісті оқу орындағы нақты оқу құны есебімен жүргізілетін медициналық жоғары оқу орындары студенттеріне интерн келісім шарттарына сәйкес әлеуметтік көмек;
21) 36)-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін – "Качир ауданының құрылыс бөлімі" ММ-мен жасалынған сметаға сәйкес, үйді жөндеуге немесе су құбырын өткізуге арналған бір жолғы материалдық көмек;
22) 37)-тармақшасында көрсетілген санаттағылар үшін - кәсіптік дайындау және қайта дайындауды өту кезеңінде 5 айлық есеп көрсеткіші мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек.
"Нұсқаулықтың 2-тарауының 3-тармағында көрсетiлген жекелеген азаматтар санаттарына әлеуметтiк төлемдердi iске асыру үшiн мынадай құжаттар қажет" 9-тармағында:
4-тармақшадағы "18)" санынан кейін "31), 32), 34)" сандарымен толықтырылсын;
8-тармақшадағы "11)" санынан кейін "33)" санымен және "тұру үшін түбіртек" сөздерімен толықтырылсын;
9-тармақшадағы "13)" санынан кейін "35)" санымен және "интерн келісім шарттының көшірмесі" сөздерімен толықтырылсын;
17), 18) мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"17) 37)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – дербес есеп шотының нөмірі көрсетiлген осы әлеуметтiк төлемге құқығы бар адамның өтiнiш СТН, жеке басы куәлiгiнiң көшірмелері, жұмыссыз мәртебесін растайтын анықтама, оқуын растайтын құжат;
18) 36)-тармақшада көрсетілген санаттағылар үшін – дербес есеп шотының нөмірі көрсетiлген әлеуметтiк төлемге құқығы бар адамның өтiнiшi, СТН, жеке басы куәлiгiнiң көшірмелері, Ұлы Отан соғысына қатысушының куәлігі, үй жөндеуге немесе су құбырын өткізуге "Качир ауданының құрылыс бөлімі" ММ-мен құрастырылған смета.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3.пОсы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.пМардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов