Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2009 года N 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 мая 2009 года N 1711. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 101 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 21 мамырда N 1711 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27 бабы 1-тармағы 2) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чжена А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата области
от 20 апреля 2009 года N 101
Перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2009 году

1. 2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.М.Чженге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыс әкімдігінің
2009 ж.20 сәуірдегі N 101
қаулысымен бекітілді
2009 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншік нысандарының тізімі

Микроавтобус "ГАЗ-322132", г\н Т 094 АО, 2000 г.в.,
1
ГККП "Казахский музыкально-
драматический театр имени С.Муканова"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 195
76
Автомобиль "ГАЗ-5204", 1984 г.в., г\н Т 700 АR
1
ГУ "Петропав-
ловский детский психоневрологический дом-интернат"
г.Петропавловск, ул.Г.Мусрепова, 28
77
Автомобиль "ГАЗ-3110", г\н Т 131 АА, 2000 г.в.
1
ГУ "Управление сельского хозяйства Северо-
Казахстанской области"
г.Петропавловск, ул.Конституции Казахстана, 38
78
Теплотрасса
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавло-вска"
г.Петропавловск, ул.Ахременко, 39
79
Теплотрасса
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева на ОПП
80
Теплотрасса от теплового колодца к частному сектору ул.Московская Средняя школа № 26
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавло-вска"
г.Петропавловск, ул.Московская
81
Теплотрасса ул.Панфилова, 258 ул.К.Цеткин, 185
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Панфилова, 258
82
Теплотрасса, ул.Панфилова, 256 школа-
интернат
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Панфилова, 256
83
Теплотрасса ул.Московская, 50
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирс-
кого транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Московская, 50
84
Теплотрасса ул.Пархоменко, 58
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, 58
85
Теплотрасса ул.Сатпаева, 3 1-я городская больница
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, 3
86
теплотрасса поселок Бензострой
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, поселок Бензострой
87
Теплотрасса от теплового колодца сущ. До Маслосырбазы
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ахременко
88
Теплотрасса от АО"Транспорт-
ник" до "Ветлаборато-
рии"
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Универсальный
89
Канализационные сети п.Бензострой
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, поселок Бензострой
90
Сеть горячего водоснабжения от ТП №10 к зданиям на ул.Сатпаева, медведева, Воровского, Пархоменко
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, Медведева, Воровского, Пархоменко
91
Канализация по ул.С.Муканова от ул.Казах-
станской правды до ул.Жумабаева
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирс-
кого транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.С.Муканова
92
Водонапорная сеть от существующей к "Онкодиспансе-
ру"
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 133
93
Сеть горячего водоснабжения проезд Жамбыла 1"Б", Володарского 126, Володарского 47
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

"ГАЗ-322132" шағын автобусы, м\н Т 094 АО, 2000 ж.ш.,
1
"С.Мұқанов атындағы қазақ музыкалық-драма театры" МКҚК
Петропавл қ., Жамбыл к., 195
76
"ГАЗ-5204" автомобилі, 1984 ж.ш., м\н Т 700 АR
1
"Петропавл балалар психоневрология-
лық үй-интернаты" ММ
Петропавл қ., Ғабит Мүсірепов ауданы, 28 үй
77
"ГАЗ-3110" автомобилі, м\н Т 131 АА, 2000 ж.ш.
1
"Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" ММ
Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы к., 38
78
Жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ахременко к., 39
79
Жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к. ОПП
80
Жылу құдығынан жеке секторға жылу трассасы Московский көшесі, № 26 орта мектеп
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Московский к.,
81
Жылу трассасы, Панфилов к., 258 К.Цеткин к., 185
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Панфилов к., 258
82
Жылу трассасы, Панфилов к., 256 мектеп-интернат
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Панфилов к., 256
83
Жылу трассасы Московский к., 50 үй
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Московский к., 50
84
Жылу трассасы Пархоменко к., 58
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко к., 58
85
Жылу трассасы Сәтпаев к., 3 1-ші қалалық аурухана
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., 3
86
Жылу трассасы Бензострой кенті
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Бензострой кенті
87
Жылу құдығынан Маслосырбазасына дейін Жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ахременко к.
88
"Транспортник" АҚ-ынан "Ветлабораториге" дейін Жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Универсальный т/к
89
Бензострой кентіндегі канализациялық желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Бензострой кенті
90
Сәтпаев, Медведев, Воровской, Пархоменко көшелеріндегі ғимараттарғы № 10 ЖП ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., Медведев к., Воровской к., Пархоменко к.
91
С.Мұқанов көшесіндегі Казахстанская Правда көшесінен Мағжан Жұмабаев көшесіне дейінгі канализация
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, С.Мұқанов к.
92
"Онкодиспансер" дейін су тегеурінді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,. Әуэзов к., 133
93
Жамбыл тұйық көшесі 1"Б" , Володарский 126, Володарский 47 ыстық сумен қамту желілері 47
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, проезд Жамбыла 1"Б" 1"Г", ул.Володарского 126, проезд Володарского, 47
94
Сеть горячего водоснабжения на ул.Пархо-
менко, Московская, Кошукова
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.пархоменко, Московская, Кошукова
95
Сеть горячего водонапорная на Рузаева, Ауэзова, Заводская, Токсанби
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, Ауэзова, Заводская, Токсанби
96
Сеть горячего водоснабжения на ул.Хименко, 2
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Хименко, 2
97
Сеть горячего водоснабжения от ТП 9 на ул.Сатпаева, ул.Ахременко
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, ул.Ахременко
98
Сеть горячего водоснабжения от ТП № 7 по ул.Островского, Украинской
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, ул.Украинская
99
Трубопровод горячего водоснабжения от ТП №11 по ул.Островского
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского
100
Теплотрасса ул.Хименко, 12
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Хименко, 12
101
Теплотрасса ул.Рузаева, 16
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, 16
102
Теплотрасса ул.Каманина, 39
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Каманина, 39
103
Теплотрасса ул.Каманина, 37
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирс
кого транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Каманина, 37
104
Теплотрасса ул.Жабаева, ул.Петрова
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, ул.Петрова
105
Теплотрасса ул.Интернацианальная, 74, 76, 78 Каманина, 34, 36,38
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, ул.Каманина

Петропавл қаласы,Жамбыл т/к 1"Б" 1"Г", Володарский к., 126, Володарский т/к, 47
94
Пархоменко, Московская, Кошуков көшелеріндегі 47 ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко, Московская, Кошуков көшелері
95
Рузаев, Әуезов, Заводская, Тоқсан би көшелеріндегі ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Рузаев, Әуэзов, Заводская, Токсан би көшелері
96
Хименко көшесі, 2 ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Хименко к., 2
97
ЖП 9 Сәтпаева, Ахременко көшелеріндегі ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев, Ахременко көшелері
98
ЖП №7 Островский, Украинский көшелеріндегі ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский, Украинский көшелері
99
ЖП №11 Островский ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к.
100
Хименко к., 12 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Хименко к., 12
101
Рузаев к., 16 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Рузаев к., 16
102
Каманин к., 39 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Каманин к., 39
103
Каманина, 37 к., жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Каманин к., 37
104
Жабаев, Петров көшелеріндегі жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жабаев к., Петров к.
105
Интернацианальный к., 74, 76, 78 Каманин к., 34, 36,38 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Интернациональный к., Каманин к.

106
Теплотрасса ул.Медведева 47, 49, 53, 55, 51
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Медведева
107
Теплотрасса ул.Свердлова, 3
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Свердлова, 3
108
Теплотрасса ул.Радищева,
20а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева
109
Теплотрасса ул.Победы, 7
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Победы, 7
110
Теплотрасса ул.Победы, 6
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Победы, 6
111
Теплотрасса ул. Алматинская, 50
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алматинская, 50
112
Теплотрасса ул.Победы, 14
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Победы, 14
113
Теплотрасса ул.Победы, 3а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Победы
114
Теплотрасса ул.Казахстанс-
кой правды, 124, 126
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Казахстанской правды
115
Теплотрасса ул.Жамбыла 5, 7 ул.Петрова, 40, 42
ул. Иртышская, 29, 31
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Петрова, ул.Иртышская
116
Теплотрасса ул.Ишимская, 34
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ишимская
117
Теплотрасса ул.Жумабаева, 117
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 117
118
Теплотрасса ул.Жукова, 21а, 21б
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жукова
119
Теплотрасса ул.Дусухамбето-ва, 13
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Дусухамбетова, 13

106
Медведев к. 47, 49, 53, 55, 51 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Медведев к.
107
Свердлов к., 3 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Свердлов к., 3
108
Радищев к., 20 а жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к.
109
Победа к., 7 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Победа к., 7
110
Победа к., 6 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Победа к., 6
111
Алматинский к., 50 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Алматинский к., 50
112
Победа к., 14 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Победа к., 14
113
Победа к., 3а жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Победа к.
114
Казахстанская правда к., 124, 126 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Казахстанская правда к.
115
Жамбыл к., 5, 7 Петров к., 40, 42 Иртышский к., 29, 31 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Петров, Иртышский к.
116
Ишимский к., 34 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Ишимский к.
117
Жұмабаев к., 117 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жұмабаев к.,117
118
Жуков к., 21а, 21б жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жуков к.
119
Досмұхамбетов к., 13 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Досмұхамбетов к., 13

120
Теплотрасса ул.Юбилейная, 5а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 5а
121
Теплотрасса ул.Радищева, 33
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 33
122
Теплотрасса ул.Ухабова, 19
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 19
123
Трубопровод горячего водоснабжения от ТП №1 к зданиям по ул.Ахременко, ул.Кошукова, ул.Медведева, ул.Сатпаева
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ахременко, ул.Кошукова, ул.Медведева, ул.Сатпаева
124
Трубопровод горячего водоснабжения ТП №12 к ж.д. по ул.Украинской
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Украинская
125
Трубопровод горячего водоснабжения по ул.Жамбыла, 154, 152, ул.Горького, 173, 175
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 154, 152, ул.Горького, 173, 175
126
Трубопровод горячего водоснабжения от ТП №3 по ул.Лесная, Пархоменко, Кошукова, Сатпаева
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Лесная, Пархоменко, Кошукова, Сатпаева
127
Сеть горячего водоснабжения по ул.Хименко, 9
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Хименко, 9
128
Трубопровод горячеого водоснабжения от ТП №5 по ул.Пархоменко, ул.Кошукова, ул.Сатпаева
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, ул.Кошукова, ул.Сатпаева
129
Трубопровод горячего водоснабжения по ул.Мира, 218
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 218
130
Трубопровод горячего водоснабжения от теплового колодца сущ.к жилому дому по ул.Ахременко и школе № 20 по ул.Сатпаева
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Аременко, ул.Сатпаева
131
трубопровод горячего водоснабжения по ул.К.Сутюшева 21, 23
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 21, 23

120
Юбилейный к., 5а жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Юбилейный к., 5а
121
Радищев к., 33 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Радищев к., 33
122
Ухабов к., 19 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Ухабов к., 19
123
ЖП №1 Ахременко, Кошуков, Медведев, Сәтпаев көшелеріндегі ғимараттарға дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ахременко, Кошуков , Медведев, Сәтпаев көшелері
124
ЖП № 12 Украинский көшесіндегі т.ж. дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Украинский к.
125
Жамбыл к., 154, 152, Горького к., 173, 175 дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 154, 152, Горький к., 173, 175
126
ЖП №3 Лесной, Пархоменко, Кошуков, Сәтпаев көшелеріне дейін ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Лесная, Пархоменко, Кошуков , Сәтпаев көшелері
127
Хименко к., 9 ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Хименко к., 9
128
ЖП № 5 -Пархоменко,Кошуков, Сәтпаев көшелеріне дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко, Кошуков, Сәтпаев көшелері
129
Мир к., 218 дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к., 218
130
жылу құдығынан Ахременко көшесіндегі тұрғын үйге дейін және Сәтпаев көшесіндегі №20 мектепке дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Аременко, Сәтпаев көшелері
131
К.Сүтішев к., 21, 23 дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, К.Сүтішев к., 21, 23 көшелері

132
Трубопровод горячего водоснабжения по ул.
Театральная 47, ул.К.Сутюшева, 15
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 47, К.Сутюшева, 15
133
Трубопровод горячего водоснабжения от ТП № 2 к железной дороге по ул.Сатпаева, Кошукова, Ружейникова
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, ул.Кошукова, ул. Ружейникова
134
Трубопровод горячего водоснабжения от ТП № 4 к железной дороге по ул.Сатпаева, Медведева, Пархоменко
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, ул.Медведева, ул.Сатпаева
135
Трубопровод горячего водоснабжения ул.Абая, 59
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 59
136
Трубопровод горячего водоснабжения ул.Позолотина, 79
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Позолотина, 79
137
Сеть горячего водоснабжения ул.Жукова, 7, 9, 13
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жукова, 7, 9, 13
138
Теплотрасса жилого дома по ул.3 пр. Кирпичного
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3 пр.Кирпичного
139
Водонапорная сеть жилого поселка
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3 пр.Кирпичного 1
140
Теплотрасса по ул.Юбилейная 6, 6А территория военного училища
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 6, 6А
141
Теплотрасса по ул.Юбилейная
6,6а, 10, 10а, 28, 7, 13
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная 6, 6а, 10, 10а, 28, 7, 13
142
Сеть канализации по ул.Мира, 250а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира 250а
143
Сеть канализациий по ул.Юбилейная 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22,
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

132
Театральный к., 47 үй, К.Сүтішев к., 15 дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Театральный к., 47, К.Сүтішев к., 15
133
ЖП № 2 -Сәтпаев, Кошуков, Ружейников көшелеріндегі т.ж. дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев, Кошуков, Ружейников көшелері
134
ТП №4 -Сәтпаев, Медведев к., Пархоменко көшелеріндегі т.ж. дейінгі ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қ., Сәтпаев, Медведев к., Пархоменко көшелері
135
Абай к., к., 59 мекенжайындағы ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 59
136
Позолотин к., 79 мекенжайындағы ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Позолотин к., 79
137
Жуков к., 7, 9, 13 мекенжайындағы ыстық сумен қамту желілері
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жуков к., 7, 9, 13
138
3-ші Кирпичный т/к мекенжайындағы тұрғын үй бойындағы жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный к.
139
Тұрғын кентінің су тегеурінде желісі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,3-ші Кирпичный т/к, 1
140
Юбилейный к., 6, 6 А жылу трассасы, Әскери училище маңы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Юбилейный к., 6, 6А
141
Юбилейный к. 6 ,6 а, 10, 10а, 28, 7, 13 мекенжайындағы жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,л.Юбилейная 6, 6а, 10, 10а, 28, 7, 13
142
Мир к., 250а канализация желісі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к. 250а
143
Юбилейный к., 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22, канализация желісі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, ул.Юбилейная 6, 6а, 8, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22
144
Сеть канализаций по ул.Юбилейная 6, 6а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 6, 6а
145
Водопровод по ул.Юбилейная, 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22, 18
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22, 18
146
Водопровод по ул.Мира, 250а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 250а
147
Водопровод по ул.Юбилейная, 6, 6а, территория военного училища
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 6, 6а территория военного училища
148
трубопровод горячего водоснабжения по ул. Заводская, 34
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Заводская, 34
149
Теплотрасса от ТП школы-
интернат ул.Панфилова, 256 по ул.Урожайная
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Панфилова, 256 по ул.Урожайная до сущ.трассы по ул.Островского
150
Трубопровод горячего водоснабжения проезд Жамбыла, 16
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Джамбула, 16
151
Сеть горячего водоснабжения по ул.Жукова, 21, 21а, 23
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жукова, 21, 21а, 23
152
Теплотрасса ул.Базарбаева, 2а
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Базарбаева, 2а
153
Теплотрасса ул.Володарского 126
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Володарского, 126
154
Теплотрасса ул.Пархоменко, 3
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, 3
155
Водонапорная сеть жилого поселка
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3 пр.Кирпичного 1

Петропавл қаласы, Юбилейный к., 6, 6а, 8, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22
144
Юбилейный к. 6, 6аканализация желісі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Юбилейный к., 6, 6а
145
Юбилейный к., 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22, 18 су құбыры
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Юбилейный к., 6, 6а, 10, 10а, 26, 28, 7, 13, 24, 22, 18
146
Мир к., 250а су құбыры
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к., 250а
147
Юбилейный к., 6, 6а, су құбыры әскери училище маңы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Юбилейный к., 6, 6а әскери училище маңы
148
Заводской к., 34 мекенжайындағы ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Заводская к., 34
149
ЖП Панфилов көшесі, 256 мектеп-
интернатынан Урожайный көшесі бойындағы жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Панфилов к., 256, Урожайный к. Островского көшесіне дейін
150
Жамбыл тұйық көшесі, 16 мекенжайындағы ыстық сумен қамту құбырлары
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Джамбул т/к, 16
151
Жуков к., 21, 21а, 23 мекенжайындағы ыстық сумен қамту желісі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жуков к., 21, 21а, 23
152
Базарбаев к., 2а жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Базарбаев к., 2а
153
Володарский к., 126 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Володарский к., 126
154
Пархоменко к., 3 жылу трассасы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко к., 3
155
Тұрғын үй кентіндегі су тегеурінді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный т/к, 1

156
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Шухова, 32 протяженностью 30 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Шухова, 32
157
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Советская, 89а протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Советская, 89а
158
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию к школе №17 протяженностью 134x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, школа №17
159
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Осипенко, 40а протяженностью 85x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Осипенко, 40а
160
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Джамбула, 1г протяженностью 100x2,48 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Джамбула, 1г
161
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Первомай-
ская, 122 протяженностью 100x2,11 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Первомайская, 122
162
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Джамбула, 1а протяженностью 95x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Джамбула, 1а
163
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Джамбула, 1а протяженностью 48x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Джамбула, 1а
164
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Джамбула, 1а протяженностью 120x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Джамбула, 1а
165
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому попароезд Володарского, 45 протяженностью 45 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, упроезд Володарского, 45
166
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Володарского, 126 протяженностью 2,1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, проезд Володарского, 126

156
Шухов к., 32 жатақханасына 0,4 кВт кабелді желі, ұзындығы 30 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Шухов к., 32
157
0,4 кВт кабельді желі к жилому дому по Советский к., 89а ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Советский к., 89а
158
№ 17 мектептің жатақанасына дейін 0,4 кВт кабельді
желі, ұзындығы 134x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, №17 мектеп
159
Осипенко көшесі, 40а мекенжайынждағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 85x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Осипенко к., 40а
160
Жамбыл тұйық көшесі, 1г мекенжайындағы 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100x2,48 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Джамбул т/к, 1г
161
Первомайская к., 122 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100x2,11 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Первомайский к., 122
162
Жамбыл т/к, 1а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 95x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Джамбул т/к, 1а
163
Жамбыл т/к, 1 а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 48x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Джамбул т/к, 1а
164
Жамбыл т/к, 1а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 120x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Джамбул т/к, 1а
165
Володарский т/к, 45 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 45 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Володарский т/к, 45
166
Володарский т/к, 120 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 2,1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Володарский т/к, 126

167
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по проезд Володарского, 47 протяженностью 50x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Володарского, 47
168
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Чайковского, 20 протяженностью 75x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Чайковского, 20
169
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 173 протяженностью 32x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 173
170
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Чайковского, 18 протяженностью 74 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Чайковского, 18
171
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Парковая, 161 протяженностью 34x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Парковая, 161
172
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 184 протяженностью 93 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 184
173
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 184 протяженностью 77,136 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 184
174
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 44 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 44
175
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 44 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 44
176
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 44 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 44
177
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 296 протяженностью 250x2 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 296

167
Володарский т/к, 47 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Володарский к., 47
168
Чайковский к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 75x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Чайковский к., 20
169
Әуезов к., 173 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 32x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Әуэзов к., 173
170
Чайковский к., 18 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, 18 ұзындығы 74 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Чайковский к., 18
171
Парковый к., 161 жатақханасына 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 34x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Парковый к., 161
172
Әуезов к. ,184 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 93 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуэзов к., 184
173
Әуезов к. ,184 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 77,136 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Әуезов к., 184
174
Театральный к., 44 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Театральный к., 44
175
Театральный к., 44 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Театральный к., 44
176
Театральный к., 44 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, 44 ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Театральный к., 44
177
Жұмабаев к., 296 мекенжайындағы тұрғын үйге0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 250x2 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жұмабаев к.,296

178
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул. Алматинская, 13 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алматинская, 13
179
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому протяженностью 65x2, военная кафедра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, военная кафедра
180
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университетская, 18 протяженностью 355x2 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 18
181
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Гуденко, 7 протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Гуденко, 7
182
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 216, протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 216
183
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 131 протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 131
184
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Володарско-
го, 94 протяженностью 140x2 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Володарского, 94
185
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 194 протяженностью 260x2 метра
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 194
186
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Первомайс-
кая, 118
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Первомайская, 118
187
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 113 протяженностью 35 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 113
188
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Жумабаева, 115 протяженностью 102x4 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 115

178
Алматинский к., 13 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Алматинский к., 13
179
тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 65x2, әскери кафедра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,әскери кафедра
180
Университетский к., 18 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 355x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Универси-
тетский к., 18
181
Гуденко к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Гуденко к., 7
182
Алтынсарин к., 216 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Алтынсарин к., 216
183
Мир к., 131 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к., 131
184
Володарский к., 94 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 140x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Володарский к., 94
185
Алтынсарин к., 194 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 260x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Алтынсарин к., 194
186
Первомайский к., 118 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Первомайский к., 118
187
Жұмабаев к., 113 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 35 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жұмабаев к.,113
188
Жұмабаев к., 115 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді
желі, ұзындығы 102x4 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жұмабаев к.,115

189
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Амангельды, 167 протяженностью 56x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Амангельды, 167
190
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 31 протяженностью 90x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 31
191
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Советская 119 протяженностью 220x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Советская, 119
192
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 111 протяженностью 140x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 111
193
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 47 протяженностью 90x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 47
194
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 49 протяженностью 120x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 49
195
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 18 ПО
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 18
196
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Бостандыкс-
кая, 1 протяженностью 90x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Бостандыкская, 1
197
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пушкина, 82 протяженностью 110x2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пушкина, 82
198
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 114 протяженностью 50 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 114
199
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная протяженностью 50 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная,

189
Амангелді к., 167 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 56x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Амангелді к., 167
190
Университетский к., 31 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Университетский к., 31
191
Советский к., 119 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 220x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Советский к., 119
192
Мир к., 111 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 140x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к., 111
193
Университетский к., 47 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Университетский к., 47
194
Университетский, 49 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді
желі, ұзындығы 120x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Университетский к., 49
195
Интетранциональ-
ный к., 18 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ПО
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 18
196
Бостандыкский к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Бостандық к., 1
197
Пушкин к., 82 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 110x2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Пушкин к., 82
198
Жұмабаев к., 114 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді
желі, ұзындығы 50 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Жұмабаев к.,114
199
Интернациональный к. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к.,

200
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 8 протяженностью 30х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 8
201
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Итернацио-
нальная, протяженностью 40х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная
202
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Итернацио-
нальная, протяженностью 40х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная
203
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 48 протяженностью 48х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 48
204
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пушкина, 81 протяженностью 145 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пушкина, 81
205
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 55 протяженностью 59х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 55
206
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 63 протяженностью 60х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 63
207
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пушкина, 76 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пушкина, 76
208
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 19 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 19
209
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 27 протяженностью 50х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 27
210
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 93 протяженностью 95х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 93

200
Интернациональный к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді
желі, ұзындығы 30х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 8
201
Интернациональный к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Интернациональный к.
202
Интернациональный к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к.
203
Театральный к., 48 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 48х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Театральный к., 48
204
Пушкин к., 81 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 145 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Пушкин к., 81
205
Театральный к., 55 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 59х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Театральный к., 55
206
Театральный к., 63 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Театральный к., 63
207
Пушкин к., 76 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Пушкин к., 76
208
Интернациональный к. 19 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 19
209
Интернациональный к. 27 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 27
210
Жұмабаев к., 93 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 95х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,93

277
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Каманина, 41а протяженностью 70х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Каманина, 41а
278
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 96 протяженностью 130х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 96
279
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 94 протяженностью 175х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 94
280
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Парковая, 187 протяженностью 130х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Парковая, 187
281
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Букетова, 59 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Букетова, 59
282
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Сутюшева, 70 протяженностью 110х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 70
283
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ульянова, 54 протяженностью 30х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ульянова, 54
284
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Сутюшева, 59 протяженностью 200х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 59
285
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Сутюшева, 61 протяженностью 230х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 61
286
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 100 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 100
287
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Партизан-
ская, 44 протяженностью 90х2 метров
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Партизанская, 44

277
Каманин к., 41а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 70х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Каманин к., 41а
278
Университетский к., 96 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 130х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Университетский к., 96
279
Университетский к., 94 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 175х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Университетский к., 94
280
Парковй к., 187 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 130х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Парковый к., 187
281
Бөкетов к., 59 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Бөкетов к., 59
282
К.Сүтішев к., 70 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 110х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
К.Сүтішев к., 70
283
Ульянов к., 54 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 30х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ульянов к., 54
284
К.Сүтішев к., 59 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 200х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
К.Сүтішев к., 59
285
К.Сүтішев к., 61 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 230х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
К.Сүтішев к., 61
286
Мир к., 100 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,Мир к., 100
287
Партизанский к., 44 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Партизанский к., 44

312
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 284а протяженностью 250х1метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 284а
313
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Шухова, 16 протяженностью 150х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Шухова, 16
314

312
Мир к., 284 а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 250х1метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Мир к., 284а
313
Шухов к., 16 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Шухов к., 16
314

338
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ч.Валихано-
ва, 1 протяженностью 40х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ч.Валиханова, 1
339
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ч.Валихано-
ва, 13 протяженностью 95х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ч.Валиханова, 13
340
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ч.Валихано-
ва, 3 протяженностью 120х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.ч.Валиханова, 3
341
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 304 (10) протяженностью 70х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 304 (10)
342
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 306 (12) протяженностью 90х1метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 306 (12)
343
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 296 протяженностью 25х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 296
344
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Я.Гашека, 9 протяженностью 140х1,8 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Я.Гашека, 9
345
Перемычка Я.Гашека
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Я.Гашека
346
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 106 протяженностью 200х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 106
347
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 108 протяженностью 65х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 108
348
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 110 протяженностью 100х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 110

338
Ш.Уәлиханов к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ш.Валиханов к., 1
339
Ш.Уәлиханов к., 13 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 95х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ч.Валиханов к., 13
340
Ш.Уәлиханов к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді жел, ұзындығы 120х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ш.Валиханов к., 3
341
Жұмабаев к., 304 (10) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 70х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,304 (10)
342
Жұмабаев к., 306 (16) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х1метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,306 (12)
343
Жұмабаев к., 296 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 25х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,296
344
Я.Гашек к., 9 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 140х1,8 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Я.Гашек к., 9
345
Я.Гашека
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
ул.Я.Гашека
346
Рижский к., 106 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 200х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Рижский к.,106
347
Рижский к., 108 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 65х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Рижский к.,108
348
Рижский к., 110 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Рижский к.,110

362
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Победы, 8а протяженностью 240х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Победы, 8а
363
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жукова, 23 протяженностью 120х2,22 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жукова, 23
364

362
Победа к., 8а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 240х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
ул.Победа к., 8а
363
Жуков к., 23 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 120х2,22 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жуков к., 23
364

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 73 протяженностью 98х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 73
365
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 75 протяженностью 48х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 75
366
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 79 протяженностью 112х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 79
367
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 81 протяженностью 73х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 81
368
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 280 протяженностью 40х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 280
369
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла 2Х4 протяженностью 58х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 2Х4
370
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 2Хб протяженностью 104х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 2хб
371
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 77 протяженностью 50х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 77
372
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Джамбула, 76 (и 276) протяженностью 58х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Джамбула, 76 (276)
373
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Джамбула, 86 (и 288) протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Джамбула, 86 (и 288)
374
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Туиская, 1 протяженностью 40х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Туиская, 1

Новая к., 73 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 98х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Новый к., 73
365
Новая к., 75 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 48х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Новый к., 75
366
Новая к., 79 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 112х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Новый к., 79
367
Новая к., 81 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 73х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Новый к., 81
368
Жамбыл к., 280 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жамбыл к., 280
369
Жамбыл к., 2Х4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 58х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жамбыл к., 2Х4
370
Жамбыл к., 2Хб мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 104х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жамбыл к., 2хб
371
Новая к.,77 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Новый к., 77
372
Джамбул к., 76 (276) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 58х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Джамбул к., 76 (276)
373
Джамбул к., 86 (288) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Джамбул к., 86 (и 288)
374
Туиский к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
К.Туиская к., 1

375
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Назарбаева, 2 протяженностью 40х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Назарбаева, 2
376
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Назарбаева, 20 протяженностью 200х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Назарбаева, 20
377

375
Назарбаев к., 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Назарбаев к., 2
376
Назарбаев к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 200х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Назарбаев к., 20
377

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Юбилейная, 26 протяженностью 120х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 26
378
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 4 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 4
379
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Амангельды, 1а протяженностью 90х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Амангельды, 1а
380
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.314 стрелковой дивизии, 7 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.314 стрелковой дивизии, 7
381
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 51 протяженностью 100х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 51
382
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 43 протяженностью 50х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 43
383
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 30 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 30
384
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Парковая, 53 протяженностью 120х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Парковая, 53
385
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 8 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 8
386
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 8 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 8
387
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Васильева, 18 протяженностью 130х4 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Васильева, 18

Юбилейный к., 26 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 120х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Юбилейный к., 26
378
Алтынсарин к., 4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Алтынсарин к., 4
379
Амангелді к., 1а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Амангелді к., 1а
380
314 атқыштар дивизиясы к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 314 атқыштар дивизиясы к., 7
381
Труд к., 51 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Труд к., 51
382
Труд к., 43 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Труд к., 43
383
Труд к., 30 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Труд к., 30
384
Парковый к., 53 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 120х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Парковый к., 53
385
Жабаев к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жабаев к., 8
386
Жабаев к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жабаев к., 8
387
Васильев к., жатақханаға 0,4 кВт кабельді желі, 18 ұзындығы 130х4 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Васильев к., 18

388
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 28 протяженностью 86х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 28
389
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова, 5 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 5
390

388
Радищев к., 28 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 86х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Радищев к., 28
389
Ухабов к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ухабов к., 5
390

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова, 3 протяженностью 100х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 3
391
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова,5 протяженностью 80х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 5
392
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Гагарина, 5 протяженностью 70х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Гагарина, 5
393
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Гагарина, 7 протяженностью 80х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Гагарина, 7
394
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.У.Громовой, 2а протяженностью 60х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.У.Громовой, 2а
395
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 24 протяженностью 90х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 24
396
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Дусухамбето-ва, 10 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Дусухамбетова, 10
397
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Дусухамбето-ва, 11 протяженностью 80х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Дусухамбетова, 11
398
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Дусухамбето-ва, 8 протяженностью 90х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.пр.Дусухамбетова, 8
399
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова, 17протяженностью 70х2 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 17
400
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Студенчес-
кая, 6 протяженностью 90х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Студенческая, 6

Ухабов к.,3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ухабов к., 3
391
Ухабов к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ухабов к., 5
392
Гагарин к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, 5 ұзындығы 70х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Гагарин к., 5
393
Гагарин к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Гагарин к., 7
394
У.Громова к., 2а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
У.Громова к., 2а
395
Радищев к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Радищев к., 24
396
Досмұхамбетов т/к, 10 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Дусухамбетов т/к, 10
397
Досмұхамбетов т/к, 11 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Дусухамбетов т/к, 11
398
Досмұхамбетов т/к, 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Дусухамбетов т/к, 8
399
Ухабов к., 17 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, 17ұзындығы 70х2 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Ухабов к., 17
400
Студенческий к., 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Студенческая к., 6

401
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Зеленая, 20 протяженностью 60х1 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Зеленая, 20
402
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 165 протяженностью 155 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 165
403
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 50 протяженностью 170 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 50
404
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 178 протяженностью 250 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 178
405
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул. Интернациональ-ная, 52, -Жабаева 262 перемычка протяженностью 110 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 52-Жабаева, 262
406
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Осипенко, 40а протяженностью 134 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Осипенко, 40а
407
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пархоменко-
Университетская (Пархоменко 24) протяженностью 242 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко-Университетская (Пархоменко 24)
408
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.пр.Володарс-кого, 47 перемычка щ.1-щ.2 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.пр.Володарского, 47
409
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 193а протяженностью 240 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 193а
410
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Театральная, 40 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Театральная, 40
411
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Сутюшева, 8 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 8

401
Зеленый к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60х1 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Зеленый к., 20
402
Алтынсарин к., 165 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 155 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Алтынсарин к., 165
403
Интернациональный к., 50 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 170 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 50
404
Алтынсарин к., 178 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 250 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Алтынсарин к., 178
405
Интернациональный к., 52 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, -Жабаев к., 262 жалғаушы желі ұзындығы 110 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 52-Жабаева, 262
406
Осипенко к., 40а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 134 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Осипенко к., 40а
407
Пархоменко-
Университетский (Пархоменко 24) к. Тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 242 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Пархоменко-
Университетская (Пархоменко 24) көшелері
408
Володарский к., 47 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғаушы желі -щ.1-2 қ. ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Володарского т/к, 47
409
Жамбыл к., 193а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 240 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жамбыл к., 193а
410
Театральный к., 40 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Театральный к., 40
411
К.Сүтішев к., 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
К.Сүтішев к., 8

464
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 124 перемычка Букетова, 9 протяженностью 120 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 124
465
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 31-29 перемычка протяженностью 75 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 31-29
466

464
Мир к., 124 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Букетова, 9 жалғастырушы желі, ұзындығы 120 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Мир к., 124
465
Интернациональный к., 31-29 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 75 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 31-29
466

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 126 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 126
467
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 126-ул.Букето-
ва, 18 перемычка протяженностью 35 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 126-ул.Букетова, 18
468
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 105-107 перемычка протяженностью 96 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 105-107
469
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 107 перемычка ул.Бостандык-
ская, 11 протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 107
470
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 30а протяженностью 76 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 30а
471
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 130 перемычка Интернациональ-ная, 34 протяженностью 90 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 130
472
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Конституции Казахстана, 21 протяженностью 130 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Конституции Казахстана, 21
473
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Амангельды, 141-143 перемычка протяженностью 110 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Амангельды, 141-143
474
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Конституции Казахстана, 34-36 перемычка протяженностью 50 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Конституции Казахстана, 34-36
475
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Амангельды, 149, 151 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Мир к., 126 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Мир к., 126
467
Мир к., 126 -Бөкетов к., 18 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 35 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Мир к.,
126-Бөкетов к., 18
468
Жұмабаев к., 105-107 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 96 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,105-107
469
Жұмабаев к., 107 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,Бостандыкский к., жалғастырушы желі, 11 ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Жұмабаев к.,107
470
Интернациональный к., 30а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 76 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Интернациональный к., 30а
471
Мир к., 130 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Интернациональный к., 34 мекенжайындағы жалғастырушы желі, ұзындығы 90 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Мир к., 130
472
Қазақстан Конституциясы к., 21 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 130 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы к., 21
473
Амангелді к., 141-143 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 110 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Амангелді к., 141-143
474
Қазақстан Конституциясы к., 34-36 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 50 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы к., 34-36
475
Амангелді к., 149, 151 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Парковая, 126 перемычка К.Сутюшева, 77 протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Парковая, 126
490
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 141 протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 141
491
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Сутюшева, 77 перемычка Парковая, 124 прояженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Сутюшева, 77
492
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 133-ул .К.Сутю-
шева, 77 перемычка протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 133-ул.К.Сутюшева, 77
493
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Парковая, 126-130 перемычка протяженностью 110 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Парковая, 126-130
494
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 160 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 160
495
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 162 перемычка
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 162
496
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 159 (149)-163 перемычка протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 159 (149)-163
497
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 162-160 перемычка протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 162-160
498
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 262 перемычка Бостандыкская, 27 протяженностью 120 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 262
499
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алтынсарина, 221 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алтынсарина, 221

Парковый к.,126 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, К.Сүтішев к.,77 жалғастырушы желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Парковый к., 126
490
Жамбыл к., 141 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 141
491
К.Сүтішев к., 77 мекенжайындағы тұрғын үйге және Парковый к., 124 жалғастырушы желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, К.Сүтішев к., 77
492
Жабаев к., 133-К.Сүтішев к., 77 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 133-К.Сүтішев к., 77
493
Парковый к.,126-130 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі , жалғастырушы желі, ұзындығы 110 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Парковый к., 126-130
494
Әуезов к., 160 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуезов к., 160
495
Әуезов к., 162 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуезов к., 162
496
Жабаев к., 159 (149)-163 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 159 (149)-163
497
Әуезов к., 162-160 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуезов к., 162-160
498
Жабаев к., 262 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Бостандық к., 27 мекенжайындағы жалғастырушы желі, ұзындығы 120 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 262
499
Алтынсарин к., 221 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Алтынсарин к., 221

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 180 протяженностью 192 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 180
503
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Жамбыла, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Жамбыла, 1
504
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Жамбыла, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Жамбыла, 3
505
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Жамбыла, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Жамбыла, 5
506
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Володарско-
го, 45 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Володарского, 45
507
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Букетова, 51 протяженностью 135 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Букетова, 51
508
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 143 протяженностью 72 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 143
509
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 153 перемычка ул.Букетова, 49 протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 153
510
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Букетова, 51-ул.Ауэзова, 154 перемычка протяженностью 66 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Букетова, 51-ул.Ауэзова, 154
511
Кабельная линия 0,4 кВт областной краеведческий музей
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.
512
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Чайковского, 3 (ул.Жабаева, 177) протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Әуезов к., 180 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 192 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуезов к., 180
503
Жамбыл т/к., 1 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл т/к, 1
504
Жамбыл т/к., 3 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл т/к, 3
505
Жамбыл т/к.,5 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл т/к, 5
506
Володарский к., 45 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Володарский к., 45
507
Бөкетов к., 51 (траверсадан ӘТҚ дейін) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 135 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Бөкетов к., 51
508
Жамбыл к., 143 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 72 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 143
509
Жамбыл к., 153 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Бөкетов к., 49 мекенжайындағы жалғастырушы желі ,ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 153
510
Бөкетов к., 51 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі -Әуезов к., 154 мекенжайындағы жалғаастырушы желі, ұзындығы 66 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Бөкетов к., 51-Әуезов к., 154
511
0,4 кВт кабельді желі облыстық өлкетану мұражайы
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы,
512
Чайковский к., 3 (Жабаев к., 177 ) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, ул.Чайковского, 3 (ул.Жабаева, 177)
513
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Токсан би, 102 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Токсан би, 102
514
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ружейникова, 8 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ружейникова, 8
515

Петропавл қаласы, Чайковский к., 3 (Жабаев к., 177)
513
Тоқсан би к., 102 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тоқсан би к., 102
514
Ружейников к., 102 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ружейников к., 102
515

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ружейникова, 10 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ружейникова, 10
516
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ружейникова, 12 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ружейникова, 12
517
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ружейникова, 14 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ружейникова, 14
518
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ружейникова, 15 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ружейникова, 15
519
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рузаева, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, 1
520
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рузаева, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, 3
521
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рузаева, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, 5
522
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рузаева, 7 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рузаева, 7
523
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Чайковского, 18 протяженностью 130 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Чайковского, 18
524
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Токсан би, 80 протяженностью 58 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Токсан би, 80
525
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Токсан би, 90 протяженностью 90 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Токсан би, 90

Ружейников к., 10 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ружейников к., , 10
516
Ружейников к., 12 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ружейников к., , 12
517
Ружейников к., 14 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ружейников к., , 14
518
Ружейников к., 15 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ружейников к., , 15
519
Рузаев к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рузаев к., 1
520
Рузаев к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рузаев к., 3
521
Рузаев к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рузаев к., 5
522
Рузаев к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рузаев к., 7
523
Чайковский к., 18 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 130 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Чайковский к., 18
524
Тоқсан би к., 80 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 58 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тоқсан би к., 80
525
Тоқсан би к., 90 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тоқсан би к., 90

г.Петропавловск, ул.314 стрелковой дивизии, 107
537
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Заводская, 24 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Заводская, 24
538
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Заводская, 28 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Заводская, 28
539

Петропавл қаласы, 314 атқыштар дивизиясы к., 107
537
Заводская к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Заводской к., 24
538
Заводская к., 28 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Заводской к., 28
539

г.Петропавловск, ул.Алматинская, 28-39
550
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ауэзова, 161, протяженностью 140 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ауэзова, 161
551
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Чайковского, 13а протяженностью 440 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Чайковского, 13а
552
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Интернацио-
нальная, 79 протяженностью 196 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 79
553
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Интернацио-
нальная, 77 протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Интернациональная, 77
554
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Букетова, 30-32 перемычка протяженностью 137 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Букетова, 30-32
555
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Горького, 172 протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Горького, 172
556
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 176
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 176
557
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Осипенко, 40 перемычка ул.Интернацио-
нальная, 94 протяженностью 77 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Осипенко, 40
558
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Кошукова, 20 протяженностью 200 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Кошукова, 20
559
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Кошукова, 18 протяженностью 50 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Кошукова, 18
560
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Университет-ская, 120а(1-я половина дома) протяженностью 500 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Университетская, 120а

Петропавл қаласы, Алматинский к., 28-39
550
Әуезов к.,161 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кабельді желі, ұзындығы 140 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Әуезов к., 161
551
Чайковский к., 13а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 440 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Чайковский к., 13а
552
Интернациональный к., 79 мекенжайындағы жатақханаға 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 196 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Интернациональный к., 79
553
Интернациональный к., 77 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Интернациональный к., 77
554
Бөкетов к., 30-32 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 137метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Бөкетов к., 30-32
555
Горький к., 172 мекенжайындағы тұрғын үйге 170,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Горький к., 172
556
Жамбыл к., 176 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 176
557
Осипенко к., 40 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Интернациональный к., 94 жалғастырушы желі, ұзындығы 77 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Осипенко к.,, 40
558
Кошуков к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 200 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кошуков к. , 20
559
Кошуков к., 18 мекенжайындағы жатақханаға 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 50 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кошуков к. , 18
560
Университетский к., 120 а мекенжайындағы тұрғын үйге (үйдің 1-ші жартысы) 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 500 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Университетский к., 120а

561
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Осипенко, 20 протяженностью 200 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Осипенко, 20
562
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Каманина, 41а протяженностью 320 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Каманина, 41а
563

561
Осипенко к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 200 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Осипенко к.,, 20
562
Каманин к., 41а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 320 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Каманин к., 41а
563

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 90 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 90
577
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Попова, 45 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Попова, 45
578
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 92 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 92
579
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 94 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 94
580
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Медведева, 4 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Медведева, 4
581
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Медведева, 39 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Медведева, 39
582
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Медведева, 47 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Медведева, 47
583
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Кошукова, 14а
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Кошукова, 14а
584
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Сатпаева, 42а (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, 42а
585
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Сатпаева, 47 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, 47
586
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Сатпаева, 46 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, 46
587
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Сатпаева, 51 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Сатпаева, 51

Мир к., 90 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 90
577
Попов к., 45 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Попов к., 45
578
Мир к., 92 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 92
579
Мир к., 94 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 94
580
Медведев к., 4 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Медведев к., 4
581
Медведев к., 39 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Медведев к., 39
582
Медведев к., 47 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Медведев к., 47
583
Кошуков к., 14а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кошуков к. , 14а
584
Сәтпаев к., 42а мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі,
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., 42а
585
Сәтпаев к., 47 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., 47
586
Сәтпаев к., 46 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., 46
587
Сәтпаев к., 51 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Сәтпаев к., 51

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пархоменко, 63 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, 63
591
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Партизан-
ская, 158а (от траверсы до ВРУ) протяженностью 40 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Партизанская, 158а
592
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Партизан-
ская, 158б (от траверсы до ВРУ) протяженностью 75 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Партизанская, 158б
593
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 61 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 61
594
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 63 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 63
595
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 63 щ.1-щ.2 перемычка протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 63
596
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 63 щ.2 протяженностью 85 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 63
597
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алматинская, 38 (6-й подъезд) протяженностью 55 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алматинская, 38
598
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Алматинская, 38 (3-й подъезд) протяженностью 49 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Алматинская, 38
599
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пархоменко, 24
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пархоменко, 24
600
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 120а 2-й ввод протяженностью 280 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Пархоменко, 63 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко к., 63
591
Партизанский к., 158а мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 40 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Партизанский к., 158а
592
Партизанский к., 158б мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 75 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Партизанский к., 158б
593
Абай к., 61 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 61
594
Абай к., 63 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 63
595
Абай к., 63 щ.1-2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы жел, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 63
596
Абай к., 63 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 85 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 63
597
Алматинский к., 38 мекенжайындағы тұрғын үйге (6-ші подъезд) 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 55 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Алматинский к., 38
598
Алматинский к., 38 мекенжайындағы тұрғын үйге (3-ші подъезд) 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 49 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Алматинский к., 38
599
Пархоменко к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пархоменко к., 24
600
Абай к., 120а, 2-ші взвод, мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 280 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, ул.Абая, 120а 2-й ввод
601
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Абая, 120а 3-й ввод протяженностью 154 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Абая, 120а 3-й ввод
602
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Каманина, 34 протяженностью 140 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Каманина, 34
603

Петропавл қаласы, Абай к., 120а 2-ші ввод
601
Абай к., 120а, 3-ші взвод, мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 154 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Абай к., 120а 3-ші ввод
602
Каманин к., 34 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 140 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Каманин к., 34
603

615
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пугачева, 238 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пугачева, 238
616
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Пугачева, 242 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Пугачева, 242
617

615
Пугачев к., 238 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пугачев к., 238
616
Пугачев к., 242 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Пугачев к., 242
617

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 114 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 114
618
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 153 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 153
619
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 155 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 155
620
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 157 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 157
621
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 153 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 153
622
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Островского, 155 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Островского, 155
623
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пер.Садовый, 9 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пер.Садовый, 9
624
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Украинская, 256 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Украинская, 256
625
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.5-я линия, 4 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 4
626
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.5-я линия, 2а протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 2а
627
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по 3-й пр.Кирпичный, 16 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Островский к., 114 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 114
618
Островский к.,153 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 153
619
Островский к., 155 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 155
620
Островский к., 157 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 157
621
Островский к., 153 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 153
622
Островский к., 155 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Островский к., 155
623
Садовый т/к., 9 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Садовый т/к, 9
624
Украинский к., 256 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Украинский к., 256
625
5-ші линия к., 4 мекенжайындағы жатақханаға 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к.,, 4
626
5-ші линия к., 2а мекенжайындағы жатақханаға 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к.,, 2а
627
3-ші Кирпичный т/к., 16 мекенжайындағы тұрғын үйге (траверсадан ӘТҚ дейін) 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, 3-й пр.Кирпичный, 16
628
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Юбилейная, 2а-4 перемычка протяженностью 320 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 2а-4
629
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 27 щ.1 протяженностью 180 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 27 щ.1
630
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Набережная, 12-22 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Набережная, 12-22
631
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Набережная, 20 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Набережная, 20
632
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новаторная, 8-14 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новаторная, 8-14
633
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Шухова, 9-17 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Шухова, 9-17
634
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 133 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 133
635
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 135 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 135
636
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 137 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 137
637
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 139 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 139
638
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Айыртауская, 4 (от траверсы до ВРУ) протяженностью 35 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Айыртауская, 4

Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный т/к, 16
628
Юбилейный к., 2а-4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 320 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Юбилейный к., 2а-4
629
Уәлиханов к., 27 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, 1 қ.ұзындығы 180 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 27 щ.1
630
Набережный к., 12-22 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Набережный к., 12-22
631
Набережный к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Набережный к., 20
632
Новаторный к., 8-14 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новаторный к., 8-14
633
Шухов к., 9-17 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Шухов к., 9-17
634
Рижский к., 133 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,133
635
Рижский к., 135 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,135
636
Рижский к., 137 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,137
637
Рижский к., 139 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,139
638
Айыртауский к., 4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін), ұзындығы 35 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Айыртауский к., 4

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 310 нов.ул.Ш.Уалиханова, 16 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 310 нов.Ш.Уалиханова, 16
642
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 308 нов.ул.Ш.Уали-
ханова, 14 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 308 нов.Ш.Уалиханова, 14
643
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 143 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 143
644
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 145 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 145
645
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 147 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 147
646
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Я.Гашека, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Я.Гашека, 1
647
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Я.Гашека, 3а (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Я.Гашека, 3а
648
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 20 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 20
649
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 22 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 22
650
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 24 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 24
651
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 326-ул.Ш.Уали-
ханова, 32 протяженностью 138 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Жұмабаев к., 310, жаңаша Ш.Уәлиханов к., 16 мекенжайларындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,310 жаңа Ш.Уалиханова, 16
642
Жұмабаев к., 308, жаңаша Ш.Уәлиханов к., 14 мекенжайларындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,308 жаңа Ш.Уалиханова, 14
643
Рижский к., 143 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,143
644
Рижский к., 145 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,145
645
Рижский к., 147 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,147
646
Я.Гашек к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Я.Гашек к., 1
647
Я.Гашек к., 3а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Я.Гашек к., 3а
648
Ш.Уәлиханов к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 20
649
Ш.Уәлиханов к., 22 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 22
650
Ш.Уәлиханов к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 24
651
Жұмабаев к., 326 -Ш.Уәлиханов к., 32 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін), ұзындығы 138 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 326-ул.Ш.Уалиханова, 32
652
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 300-ул.Ш.Уали-
ханова, 36
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 300-ул.Ш.Уалиханова, 36
653
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 38-34 перемычка протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 38-34
654
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Набережная, 2, 3, 4 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Набережная, 2, 3, 4
655
Кабельная линия 0,4 кВт к общежитию по ул.Шухова, 30 протяженностью 210 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Шухова, 30
656
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 270 протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 270
657
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 294-296 перемычка протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 294-296
658
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 81-83 перемычка протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 81-83
659
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 201-205 перемычка протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 201-205
660
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 203-205 перемычка протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 203-205
661
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 209-211 перемычка протяженностью 112 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 209-211
662
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 205-211 перемычка протяженностью 120 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,326-Ш.Уәлиханов к., 32
652
Жұмабаев к., 300 -Ш.Уәлиханов к., 36 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,300-Ш.Уәлиханов к., 36
653
Ш.Уәлиханов к., 38-34 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 38-34
654
Набережный к., 2, 3, 4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Набережный к., 2, 3, 4
655
Шухов к., 30 жатақханасына 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 210 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 30
656
Мир к., 270 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 270
657
Жабаев к., 294-296 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 294-296
658
Новая к., 81-83 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 81-83
659
Мир к., 201-205 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 201-205
660
Мир к., 203-205 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 203-205
661
Мир к., 209-211 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 112 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 209-211
662
Мир к., 205-211 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 120 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 304 (10) (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 304 (10)
666
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 306 (12) (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 306 (12)
667
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 296 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 296
668
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Я.Гашека, 11а-13 перемычка протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Я.Гашека, 11а-13
669
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 258-ул.Я.Гаше-
ка, 13 перемычка протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 258-ул.Я.Гашека, 13
670
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 104 протяженностью 432 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 104
671
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 8-10 перемычка протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 8-10
672
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 10-ул.Мира, 244 перемычка протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 10-ул.Мира, 244
673
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 246-248 перемычка протяженностью 110 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 246-248
674
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 4а (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 4а
675
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 2 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 2

Жұмабаев к., 304 (10) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,304 (10)
666
Жұмабаев к.,306 (12) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,306 (12)
667
Жұмабаев к.,296 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,296
668
Я.Гашек к., 11а-13 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Я.Гашек к., 11а-13
669
Мир к., 258-Я.Гашек к., 13 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 258-Я.Гашек к., 13
670
Рижский к.,104 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 432 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,104
671
Мүсірепов к., 8-10 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 8-10
672
Мүсірепов к.,10-Мир к., 244 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 10-Мир к., 244
673
Мир к., 246-248 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 110 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 246-248
674
Мүсірепов к., 4а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 4а
675
Мүсірепов к., 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 2

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Рижская, 123 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Рижская, 123
679
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Комсомоль-
ская, 15 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Комсомольская, 15
680
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева, 290 протяженностью 360 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 290
681
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Первомайская, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Первомайская, 1
682
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Первомайская, 2 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Первомайская, 2
683
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Первомайская, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Первомайская, 3
684
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Первомайская, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Первомайская, 5
685
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Первомайская, 8 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Первомайская, 8
686
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 7-5 перемычка протяженностью 96 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 7-5
687
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 9 перемычка протяженностью 274 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 9
688
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мусрепова, 9а-9б перемычка протяженностью 120 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"

Рижский к.,123 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Рижский к.,123
679
Комсомольский к.,15 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Комсомольский к.,15
680
Жұмабаев к.,290 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 360 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,290
681
2-ші Первомайский к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Первомайский к., 2 1
682
2-ші Первомайский к., 2 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Первомайский к., 2 2
683
2-ші Первомайский к., 2 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Первомайский к., 2 3
684
2-ші Первомайский к., 2 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Первомайский к., 2 5
685
2-ші Первомайский к., 2 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Первомайский к., 2 8
686
Мүсірепов к., 7-5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 96 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 7-5
687
Мүсірепов к., 9 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 274 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 9
688
Мүсірепов к., 9а-9б мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 120 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ

г.Петропавловск, ул.Мусрепова, 9а-9б
689
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева,359 щ.2 на щ.3 перемычка протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 359 щ.2 на щ.3
690
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жумабаева,359 щ.1 на щ.2 перемычка протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жумабаева, 359 щ.1 на щ.2
691

Петропавл қаласы, Мүсірепов к., 9а-9б
689
Жұмабаев к.,359 2 қ. на 3 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,359 2 қ. на 3 қ.
690
Жұмабаева,359 1 қ.на 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жұмабаев к.,359 1 қ.на 2 қ.
691

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 339 щ.2 протяженностью 104 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 339 щ.2
692
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.5-я линия, 36
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 36
693
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Хименко, 6 щ.2 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Хименко, 6 щ.2
694
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Набережная, 25 протяженностью 260 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Набережная, 25
695
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Набережная, 29 щ.1 на ул.Хименко, 1 перемычка протяженностью 75 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Набережная, 29 щ.2 на ул.Хименко, 1
696
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Хименко, 2 щ.3 на щ.4 перемычка протяженностью 44 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Хименко, 2 щ.3 на щ.4
697
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 286 щ.1 на щ.2 перемычка протяженностью 70 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 286 щ.1на щ.2
698
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 201 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 201
699
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 205 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 205
700
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 209 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 209
701
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Либкнехта, 138 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Либкнехта, 138

Мир к., 339 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 104 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 339 2 қ.
692
5-ші Линия к., 36 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді жел
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к.,, 36
693
Хименко к., 6 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Хименко к., 6 2 қ.
694
Набережный к., 25 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 260 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Набережный к., 25
695
Набережный к., 29 1 қ. Хименко к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 75 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Набережный к., 29 2 қ. Хименко к., 1
696
Хименко к., 2 3 қ. на щ.4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 44 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Хименко к., 2 3 қ. щ.4
697
Мир к., 286 1 қ.на 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 70 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 286 1 қ.2 қ.
698
Жамбыл к., 201 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 201
699
Жамбыл к., 205 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 205
700
Жамбыл к., 209 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 209
701
0,4 кВт кабельді желі к жилому дому по К.Либкнехт к., 138 (от траверсы до ВРУ)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, К.Либкнехт к., 138

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 292 блок 1 протяженностью 630 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 292 блок 1
718
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 292 блок 1на блок 2 перемычка протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 292 блок 1 на блок 2
719
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по 3-й пр.Кирпичный, 14 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3-й пр.Кирпичный, 14
720
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по 3-й пр.Кирпичный, 2 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3-й пр.Кирпичный, 2
721
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по 3-й пр.Кирпичный, 6 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.3-й пр.Кирпичный, 6
722
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.К.Либкнехта, 136 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.К.Либкнехта, 136
723
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 161 перемычка ул.Алтынсарина, 240 протяженностью 100 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 161
724
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.5-я линия, 4 щ.1 протяженностью 150 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 4 щ.1
725
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.5-я линия, 4 щ.2 протяженностью 510 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 4 щ.2
726
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.5-я линия, 4 щ.3 протяженностью 540 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.5-я линия, 4 щ.3
727
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Мира, 339 б (второе питание) протяженностью 180 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Мира, 339, б

Мир к., 292 блок 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 630 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 292 блок 1
718
Мир к., 292 блок 1-блок 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 292 блок 1 на блок 2
719
3-ші Кирпичный т/к, 14 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный т/к, 14
720
3-ші Кирпичный т/к, 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный т/к, 2
721
3-ші Кирпичный т/к, 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 3-ші Кирпичный т/к, 6
722
К.Либкнехт к., 136 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, (траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, К.Либкнехт к., 136
723
Мир к., 161 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, Алтынсарин к., 240 жалғастырушы желі, ұзындығы 100 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 161
724
5-ші Линия к., 4 1 қ.мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 150 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к.,, 4 щ.1
725
5-ші Линия к., 4 2 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 510 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к., 4 2 қ.
726
5-ші Линия к., 4 3 қ. мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 540 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 5-ші Линия к.,4 3 қ.
727
Мир к., 339 б (екінші қоректендіру) мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 180 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир к., 339, б

728
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 73-75 перемычка протяженностью 80 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 73-75
729
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 75 протяженностью 48 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 75
730

728
Новый к., 73-75 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 80 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 73-75
729
Новый к., 75 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 48 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 75
730

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 77 протяженностью 44 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 77
731
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 79 протяженностью 112 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 79
732
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Новая, 81-79 перемычка протяженностью 73 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Новая, 81-79
733
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 280 протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 280
734
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 284 протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 284
735
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 288-286 протяженностью 58 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 288-286
736
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 276-280 протяженностью 98 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 276-280
737
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Кызыл-
Туйская, 1
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Кызыл-Туйская, 1
738
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Базарбаева, 2б протяженностью 400 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Базарбаева, 2б
739
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Базарбаева, 2
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Базарбаева, 2
740
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.1-я Заречная, 97
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.1-я Заречная, 97
741
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Юбилейная, 2б протяженностью 180 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Юбилейная, 2б

Новый к., 77 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 44 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 77
731
Новый к., 79 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 112 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 79
732
Новый к., 81-79 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, жалғастырушы желі, ұзындығы 73 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Новый к., 81-79
733
Жамбыл к., 280 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 280
734
Жамбыл к., 284 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 284
735
Жамбыл к., 288-286 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 58 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 288-286
736
Жамбыл к., 276-280 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 98 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 276-280
737
Қызыл-ту к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Қызыл-ту к., 1
738
Базарбаев к., 2б мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 400 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Базарбаев к., 2б
739
Базарбаев к., 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Базарбаев к., 2
740
1-ші Заречный к., 97 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 1-ші Заречная, 97
741
Юбилейный к., 2б мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 180 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Юбилейный к., 2б

742
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Майская, 1 коттедж протяженностью 110 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Майская, 1
743
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ш.Уалихано-
ва, 46 протяженностью 268 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ш.Уалиханова, 46
744

742
Майский к., 1 мекенжайындағы коттеджге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 110 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Майский к., 1
743
Ш.Уәлиханов к., 46 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 268 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ш.Уәлиханов к., 46
744

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Заречная, 51 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Заречная, 51
745
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Заречная, 54 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Заречная, 54
746
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Заречная, 56 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Заречная, 56
747
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.2-я Заречная, 58 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.2-я Заречная, 58
748
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 1
749
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 2 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 2
750
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 4 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 4
751
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 6 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 6
752
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 8 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 8
753
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 10 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 10
754
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Кожевенный, 12 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Кожевенный, 12

2-ші Заречный к., 51 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Заречный к., 51
745
2-ші Заречный к., 54 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Заречный к., 54
746
2-ші Заречный к., 56 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Заречный к., 56
747
2-ші Заречный к., 58 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, 2-ші Заречный к., 58
748
Кожевенный т/к, 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 1
749
Кожевенный т/к, 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 2
750
Кожевенный т/к, 4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 4
751
Кожевенный т/к, 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 6
752
Кожевенный т/к, 8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 8
753
Кожевенный т/к, 10 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 10
754
Кожевенный т/к, 12 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Кожевенный т/к, 12

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Амангельды, 1а (от траверсы до ВРУ) протяженностью 90 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Амангельды, 1а
758
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 53 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 53
759
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 55 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 55
760
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 57 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 57
761
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Труда, 59 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Труда, 59
762
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Труда, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Труда, 5
763
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пр.Труда, 7 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пр.Труда, 7
764
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 67 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 67
765
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жамбыла, 69 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жамбыла, 69
766
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по пер.Мира, 10 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, пер.Мира, 10
767
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 61 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 61
768
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Жабаева, 63 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Жабаева, 63

Алтынсарин к., 1а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 90 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Амангелді к., 1а
758
Труд к., 53 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд к., 53
759
Труд к., 55 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд к., 55
760
Труд к., 57 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд к., 57
761
Труд к., 59 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд к., 59
762
Труд к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд т/к, 5
763
Труд к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Труд т/к, 7
764
Жамбыл к., 67 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 67
765
Жамбыл к., 69 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жамбыл к., 69
766
Мир т/к, 10 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Мир т/к, 10
767
Жабаев к., 61 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 61
768
Жабаев к., 63 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Жабаев к., 63

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 3
799
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Ухабова, 5 протяженностью 172 метра
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Ухабова, 5
800
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Дусухамбето-ва, 17а протяженностью 140 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Дусухамбетова, 17а
801
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Гагарина, 5 протяженностью 210 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Гагарина, 5
802
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Гагарина, 7 протяженностью 115 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Гагарина, 7
803
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.У.Громовой, 2а (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.У.Громовой, 2а
804
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 24 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 24
805
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.У.Громовой, 6
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.У.Громовой, 6
806
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Дусухамбето-ва, 10 протяженностью 46 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Дусухамбетова, 10
807
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Дусухамбето-ва, 11 протяженностью 42 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Дусухамбетова, 11
808
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Дусухамбето-ва, 13 протяженностью 60 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Дусухамбетова, 13

Ухабов к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ухабов к., 3
799
Ухабов к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 172 метра
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Ухабов к., 5
800
Досмұхамбетов к., 17а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 140 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Досмұхамбетов к., 17а
801
Гагарин к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 210 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Гагарин к., 5
802
Гагарин к., 7 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 115 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Гагарин к., 7
803
У.Громова к., 2а мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, У.Громова к., 2а
804
Радищев к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к., 24
805
У.Громова к., 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, У.Громова к., 6
806
Досмұхамбетов к., 10 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 46 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Досмұхамбетов к., 10
807
Досмұхамбетов к., 11 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 42 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Досмұхамбетов к., 11
808
Досмұхамбетов к., 13 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі, ұзындығы 60 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Досмұхамбетов к., 13

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 24 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 24
812
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 25 (от траверсы до ВРУ) протяженностью 18 метров
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 25
813
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 26 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 26
814
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Радищева, 29 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Радищева, 29
815
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 3
816
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 4 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 4
817
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 28 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 28
818
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 29 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 29
819
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 31 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 31
820
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 24 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 24
821
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 27 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 27

Радищев к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к., 24
812
Радищев к., 25 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін), ұзындығы 18 метр
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к., 25
813
Радищев к., 26 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к., 26
814
Радищев к., 29 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Радищев к., 29
815
Уральский к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 3
816
Уральский к., 4 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 4
817
Уральский к., 28 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 28
818
Уральский к., 29 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 29
819
Уральский к., 31мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 31
820
Уральский к., 24 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 24
821
Уральский к., 27 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 27

822
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Тимирязева, 4-8 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Тимирязева, 4-8
823
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Невского, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Невского, 3
824

822
Тимирязев к., 4-8 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тимирязев к., 4-8
823
Невский к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Невский к., 3
824

Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Невского, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Невского, 5
825
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Невского, 6 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Невского, 6
826
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Тимирязева, 3 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Тимирязева, 3
827
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Тимирязева, 19 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Тимирязева, 19
828
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Тимирязева, 21 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Тимирязева, 21
829
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Тимирязева, 23 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Тимирязева, 23
830
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 6 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 6
831
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Уральская, 5 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Уральская, 5
832
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Зеленая, 20
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Зеленая, 20
833
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Студенчес-
кая, 3
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Студенческая, 3
834
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Березовая, 1 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Березовая, 1
835
Кабельная линия 0,4 кВт к жилому дому по ул.Березовая, 2 (от траверсы до ВРУ)
ГУ "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
г.Петропавловск, ул.Березовая, 2

Невский к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Невский к., 5
825
Невский к., 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Невский к., 6
826
Тимирязев к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тимирязев к., 3
827
Тимирязев к., 19 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тимирязев к., 19
828
Тимирязев к., 21 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тимирязев к., 21
829
Тимирязев к., 23 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Тимирязев к., 23
830
Уральский к., 6 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 6
831
Уральский к., 5 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Уральский к., 5
832
Зеленый к., 20 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Зеленый к., 20
833
Студенческий к., 3 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Студенческий к., 3
834
Березовая к., 1 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Березовая к., 1
835
Березовая к., 2 мекенжайындағы тұрғын үйге 0,4 кВт кабельді желі,(траверсадан ӘТҚ дейін)
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Петропавл қаласы, Березовая к., 2

Здание цеха деревообработки площадью 452,4 кв.м.
ГУ "Кызылжарское государственное лесное учреждение"
Кызылжарский район, с.Боголюбово
839
Автомобиль "ВАЗ-21070", г\н Т 167 BR, 2004 г.в.
1
КГП "Медиахолдинг"
Қызылжар-Ақпарат"
г.Петропавловск, ул.П.Васильева, 69
840
Автомобиль
"ГАЗ-3110", 1998 года
выпуска,
государственный
номер Т 988 АО
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Беловского
сельского округа
Мамлютского
района "
Мамлютский
район, село
Белое
841
Здание бывшего
музея
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
города Сергеевка
района Шал
акына"
район Шал
акына, город
Сергеевка,
улица
Д.Шопанова, 9
842
Здание бывшего
пункта
технического
обслуживания
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Афанасьевского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына,
Афанасьевский
сельский округ,
село Садовка
843
Здание бывшего
животноводческо
го помещения
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Афанасьевского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына, село
Афанасьевка
844
Здание бывшего
зерносклада с
площадками
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Семипольского
сельского округа
района Шал
акына"
район Шал
акына, село
Семиполка
845
Автомобиль
"ВАЗ-21213", 2001 года
выпуска,
государственный
номер Т 423 AU
1
Государственное
учреждение
"Северо-Казах
станский
областной центр
по профилактике
и борьбе со
СПИД-ом"
город
Петропавловск,
улица Пушкина,
103
846
Автомобиль
"ВАЗ-21070", 2003 года
выпуска,
государственный
номер Т 235 ВA
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие"3-я
городская
больница"
город
Петропавловск,
улица Рижская,
102
847
Автомобиль
"ВАЗ-2121",
государственный
номер Т 697 AN,
1991 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Областной
противотуберку
лезный диспансер"
город
Петропавловск,
улица 4 Линия,
2
848
Автомобиль
"УАЗ-396292",
государственный
номер Т 762 AV,
2002 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Областной
противотуберку
лезный
диспансер"
город
Петропавловск,
улица 4 Линия,
2
849
Автомобиль "ВАЗ-21099",
государственный
номер Т 780 ВМ,
2001 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
850
Автомобиль
"ГАЗ-3110",
государственный
номер Т 672 ВМ,
1998 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
851
Автомобиль
"ГАЗ-52",
государственный
номер Т 729 АZ,
1980 года выпуска
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Автопредприятие
акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица Сабита
Муканова, 51
852
Здание гаража
ремонтно-механи
ческой мастерской
площадью 466
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14

Ағаш өңдейтін цехтың аумағы 452,4 ш.м. ғимараты
"Қызылжар мемлекеттік орман мекемесі" ММ
Қызылжар ауданы, Боголюбово с.
839
"ВАЗ-21070" автомобилі, 2004 ж.ш., м\н Т 167 BR
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің "Қызылжар-Ақпарат"медиахолдингі" КМК
Петропавл қаласы, П.Васильев к., 69
840
"ГАЗ-3110"
автомобилі, 1998
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 988 АО
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мамлют ауданы
Белое селолық округі
әкімінің аппараты"
Мемелекеттік мекемесі
Мамлют ауданы,
Белое селосы
841
Бұрынғы мұражай
ғимараты
1
"Шал ақын ауданы
Сергеевка қаласының
әкім аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Сергеевка
қаласы,
Д.Шопанов
көшесі, 9
842
Бұрынғы
техникалық қызмет
көрсету пункті
ғимараты
1
Шал ақын ауданы,
Афанасьевка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Афанасьевка
селолық
округі,
Садовка селосы
843
Бұрынғы мал
шаруашылық
орындарының
ғимараты
1
Шал ақын ауданы,
Афанасьевка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал аұын
ауданы,
Афанасьевка
селосы
844
Бұрынғы алаңдары
бар астық қоймасы
1
Шал ақын ауданы,
Семиполка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Шал ақын
ауданы,
Семиполка
селосы
845
"ВАЗ-21213"
автомобилі, 2001
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 423 АU
1
"СПИД-тің алдын алу
және күресу жөніндегі
Солтүстік Қазақстан
облыстық орталығы"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, Пушкин
көшесі, 103
846
"ВАЗ-21070"
автомобилі, 2003
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 235 ВA
1
"3-ші қалалық
ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Рига
көшесі, 102
847
"ВАЗ-2121"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 697 AN,
1991 жылы
шығарылған
1
"Облыстық
туберкулезге қарсы
күрес диспансер"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, 4-ші
Линия, 2
848
"УАЗ-396292"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 762 AV,
2002 жылы
шығарылған
1
"Облыстық
туберкулезге қарсы
күрес диспансер"
мемлекеттік мекемесі
Петропавл
қаласы, 4-ші
Линия, 2
849
"ВАЗ-21099"
автомобилі,
мемлекетті нөмірі
Т 780 ВМ, 2001
жылы шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
850
"ГАЗ-3110"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 672 ВМ,
1998 жылы
шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
851
"ГАЗ-52"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 729 АZ,
1980 жылы
шығарылған
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
автокәсіпорны"
коммуналдық
мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорны
Петропавл
қаласы, Сабит
Мұканов
көшесі, 51
852
Көлікжайының
өндеу-механикалы
шеберхана аумағы
466 шаршы метр
ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14

853
Здание
пожарно-химичес
кой станции
площадью 145
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14
854
Здание склада
металлического
площадью 199
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Пресновское
государственное
лесное
учреждение"
Жамбылский
район, село
Пресновка,
улица
А.Файзулина, 14
855
Здание гаража, здание мастерских
и навеса
ГУ "Аппарат
акима города
Булаево района
Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева,
город Булаево,
улица
Водопроводная
856
Здание бывшей
котельной при
школе
1
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
857
Здание бывшего
детского сада
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
858
Здание бывшей
школы
1
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
859
Здание бывшего
магазина
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Изобильное
860
Здание бывшего
кормоцеха
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Хлеборобное
861
Здание бывшего
Дома культуры
1
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Центр
самодеятельного
народного
творчества и
досуговой
деятельности
акимата района
Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Возвышенка
862
Здание бывшего
общежития
передвижной
механизирован
ной колонны
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Возвышенского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Возвышенка
863
Здание бывшей
бани
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Александровского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Григорьевка
864
Здание бывшей
конторы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Александровского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Григорьевка
865
Здание бывшей
кочегарки
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Гавринского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Гаврино
866
Здание бывшей
животноводчес
кой базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Гавринского
сельского округа
района Магжана
Северо-Казахстан
ской области"
район Магжана
Жумабаева, село
Гаврино

853
Өрт сөндіру-
химиялық
станцияның аумағы
145 шаршы метр
ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14
854
Металлдан
жасалған қойма
аумағы 199 шаршы
метр ғимараты
1
"Преснов мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы,
Преснов
селосы,
А.Файзулин
көшесі, 14
855
Көлікжай
ғимараты, лашық
және шеберхана
ғимараты
"Мағжан Жұмабаев
ауданының Булаев
қаласы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы, Булаев
қаласы,
Водопроводный
көшесі
856
Бұрынғы мектеп
жанындағы
қазандық ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданының
білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
857
Бұрынғы балабақша
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
858
Бұрынғы мектеп
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданының
білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
859
Бұрынғы дүкен
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Изобильный
селосы
860
Бұрынғы жем-шөп
қоймасы ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Хлеборобный
селосы
861
Бұрынғы мәдениет
үйі ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
әкімінің көркемөнер
халық шығармашылығы
және демалыс
мемлекеттік орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіорны
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Возвышенка
селосы
862
Бұрынғы
жатақхананың
жылжымалы
механикалық легі
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы, Возвышенка
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Возвышенка
селосы
863
Бұрынғы монша
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Александровка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Григорьевка
селосы
864
Бұрынғы кеңсе
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Александровка селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Григорьевка
селосы
865
Бұрынғы қазандық
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Гаврино селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Гаврино селосы
866
Бұрынғы мал
шаруашылық базасы
ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Гаврино селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Гаврино селосы

919
Здание бывшего
телятника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Авангардского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Хлеборобное
920
Здание бывшей
столовой № 2
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Авангардского
сельского округа
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Хлеборобное
921
Здание бывшей
пекарни
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева, село
Карагуга
922
Здание бывшего
детского сада
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
района Магжана
Жумабаева"
район Магжана
Жумабаева,
село Майбалык
923
Автомашина
"КАМАЗ-55212",
1986 года
выпуска,
государственный
номер Т 379 ВО
1
Государственное
учреждение
"Аккайынское
государственное
лесное
учреждение"
Аккайынский
район, село
Каратомар
924
Прицеп ГКБ 8328,
1990 года
выпуска,
государственный
номер 7289 ТС
1
Государственное
учреждение
"Аккайынское
государственное
лесное
учреждение"
Аккайынский
район, село
Каратомар
925
Автомашина "Урал
4320-01-10", 1990 года
выпуска,
государственный
номер Т 336 BN
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 19
926
Прицеп Одаз 9370,
1986 года
выпуска,
государственный
номер 6893 ТС
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 19
927
Экскаватор
ЮМЗ-АЛ-ЭО-2621,
1992 года
выпуска,
государственный
номер 705 ТТАМ
1
Государственное
учреждение
"Кызылжарское
государственное
лесное
учреждение"
Кызылжарский
район,
Куйбышевская роща
928
Здание склада по переработке
древесины 1087,5
квадратных метров
1
Государственное
учреждение
"Соколовское
государственное
лесное
учреждение"
Кызылжарский
район, село
Соколовка,
улица Целинная,
31
929
Здание бывшего
быткомбината
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Корнеевка,
улица Крупской, 55
930
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
931
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
932
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка
933
Здание
четырехрядного
коровника
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области "
Есильский
район, село
Новоузенка

919
Бұрынғы бұзау
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Авангард селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Хлеборобный
селосы
920
Бұрынғы № 2
асхана ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Мағжан
Жұмабаев ауданы
Авангард селолық
округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Хлеборобный селосы
921
Бұрынғы
наубайхана
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Қарақоға
селосы
922
Бұрынғы балабақша
ғимараты
1
"Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
Мағжан
Жұмабаев
ауданы,
Майбалык
селосы
923
"КАМАЗ-55212"
автомобилі, 1986
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 379 ВО
1
"Аққайың мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Аққайың
ауданы,
Қаратомар
ауылы
924
ГКБ 8328 тіркеме,
1990 жылы
шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі 7289 ТС
1
"Аққайың мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Аққайың
ауданы,
Қаратомар
ауылы
925
Урал 4320-01-10"
автомобилі, 1990
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 336 BN
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 19
926
Одаз 9370
тіркеме, 1986
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі 6893 ТС
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 19
927
ЮМЗ-АЛ-ЭО-2621 экскаваторы, 1992
жылы шығарылған,
мемлекеттк нөмірі
705 ТТАМ
1
"Қызылжар мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік нөмірі
Қызылжар
ауданы,
Куйбышев шоғы
928
Аумағы 1087,5
шаршы метр ағаш
өндеу қоймасы
1
"Соколовка
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Қызылжар
ауданы,
Соколовка
селосы,
Целинный
көшесі, 31
929
Бұрынғы тұрмыстық
комбинат ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Корнеевка
селосы,
Крупская
көшесі, 55
930
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
931
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
932
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы
933
Бұрынғы
төртқатарлық сиыр
қора ғимараттары
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Корнеевка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Новоузенка
селосы

934
Здание
деревообрабаты
вающей мастерской
1974 года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Мальцево, улица
Рабочая, 16
935
Здание
деревообрабаты
вающей мастерской
1972 года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Николаевка,
улица Трудовая,
58
936
Здание гаража на 2 автомобиля 1972 года ввода
1
Государственное
учреждение
"Есильское
государственное
лесное
учреждение"
Есильский
район, село
Николаевка,
улица Трудовая,
59
937
Здание бывшей
школы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Алматинского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Орнек, улица
Школьная, 14
938
Здание бывшего
гаража
емонтно-эксплуа
тационного
участка-1
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Явленского
сельского округа
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Явленка, улица
З.Байтокова, 40
939
Здание склада
строительного
участка
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Есильского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Есильский
район, село
Булак, улица
Строительная,
12
940
Здание
деревообрабаты
вающей мастерской
1978 года ввода
1
Государственное
учреждение
Мамлютское
государственное
лесное
учреждение"
Мамлютский
район, город
Мамлютка, улица
Лесная, 27
941
Автомобиль
"ВАЗ-21060",
государственный
номер Т 255 ВК,
1999 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Кызылжарский
районный отдел
физической
культуры и
спорта"
Кызылжарский
район, село
Бишкуль, улица
Гагарина, 11
942
Здание
животноводчес
кой базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/2
943
Здание
животноводчес
кой базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/3
944
Здание
животноводчес
кой базы
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мичуринского
сельского округа
Тимирязевского
района
Северо-Казахстан
ской области"
Тимирязевский
район, село
Мичурино, улица
Джамбула, 54/4
945
Автомобиль
"ГАЗ-САЗ-5307", 1986 года
выпуска,
государственный
номер Т 357 АР
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
946
Станок ЦДТ-5,2,
1980 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
947
Станок УДС-5,
1972 года выпуска
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское

934
1974 жылы іске
қосылған ағаш
өндеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Мальцево
селосы,
Рабочий
көшесі, 16
935
1972 жылы іске
қосылған ағаш
өндеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Николаевка
селосы,
Трудовая
көшесі, 58
936
1972 жылы іске
қосылған 2
автомобильге
арналған көлікжай
ғимараты
1
"Есіл мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Николаевка
селосы,
Трудовая
көшесі, 59
937
Бұрынғы мектеп
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Алматы селолық округі
әкімінің аппараты"
Есіл ауданы,
Өрнек ауылы,
Школьный
көшесі, 14
938
Бұрынғы
көлікжайдың
жөндеу-пайдалану
учаскесі-1
ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл ауданының
Явленка селолық
округі әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Явленка
селосы, З.
Байтоков
көшесі, 40
939
Құрылыс учаскенің
қоймасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Есіл әкімінің
аппараты"
Есіл ауданы,
Бұлақ селосы,
Строительный
көшесі, 12
940
1978 жылы іске
қосылған ағаш
өндеу
шеберханасының
ғимараты
1
"Мамлютка мемлекеттік
орман мекемесі"
мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы,
Мамлют қаласы,
Лесная көшесі,
27
941
"ВАЗ-21060"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 255 ВК,
1999 жылы
шығарылған
1
"Қызылжар аудандық
дене шынықтыру
мәдениеті және спорт
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Қызылжар
ауданы, Бескөл
селосы,
Гагарин
көшесі, 11
942
Мал шаруашылық
базасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/2
943
Мал шаруашылық
базасы ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/3
944
Мал шаруашылық
база ғимараты
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы Тимирязев
ауданының Мичурино
селолық округі
әкімінің аппараты"
Тимирязев
ауданы,
Мичурино
селосы, Жамбыл
көшесі, 54/4
945
"ГАЗ-САЗ-5307"
автомобилі,
мемлекеттік
нөмірі Т 357 АР,
1986 жылы
шығарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
946
ЦДТ-5,2 станогы,
1980 жылы
шығарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
947
УДС-5 станогы,
1972 жылы
шыгарылған
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы

948
Мастерская 1976
года ввода
1
Государственное
учреждение
"Орилиногорское
государственное
лесное
учреждение"
Айыртауский
район, село
Орлиногорское
949
Автомобиль
"ГАЗ-31029", 1993 года
выпуска,
государственный
номер Т 355 ВА
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Областная
больница акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица
Брусиловского,
20
950
Автомобиль
"УАЗ-3962", 1998 года
выпуска,
государственный
номер Т 526 АN
1
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Областная
больница акимата
Северо-Казахстан
ской области"
город
Петропавловск,
улица
Брусиловского,
20
Примечание:
Расшифровка аббривиатур, использованных в перечне.
ГУ - Государственное учреждение
к.в. - квадратные метры
с.- село
ул. - улица
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие
ГККП государственное коммунальное казенное предприятие
кВТ - киловатт
г.в. - год выпуска
г\н - государственный номер
ВРУ - водно-распределительное устройство
г. - город
п. - поселок
КГП - коммунальное государственное предприятие
Г.Мусрепова - Габита Мусрепова
М.Жумабаева - Магжана Жумабаева
К.Маркса - Карла Маркса
К.Сутюшева - Карима Сутюшева
Ш.Уалиханова - Шокана Уалиханова
Я.Гашека - Ярослава Гашека
П.Васильева - Павла Васильева
А.Кунанбаева - Абая Кунанбаева
пр. - проезд
ж.д. - железная дорога
пер. - переулок
У.Громовой - Ульяны Громовой
С.Муканова - Сабита Муканова
К.Цеткин - Клары Цеткин
К.Либкнехта - Карла Либкнехта
Б.Петрова - Бориса Петрова
ТП - тепловой пункт
ТП - трансформаторная подстаниция (для кабельной линии)
сущ.- существующая
перем - перемычка
перем-ка - перемычка
н.- новый
щ.2 - щит 2
щ.1 - щит 1
щ.2 на щ.3 - щит 2 на щит 3
АО - акционерное общество

948
1976 жылы іске
қосылған
шеберханасының
ғимараты
1
"Орлиногор
мемлекеттік орман
мекемесі" мемлекеттік
мекемесі
Айыртау
ауданы,
Орлиногор
селосы
949
"ГАЗ-31029"
автомобилі, 1993
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 355 ВА
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
облыстық ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
Петропавл
қаласы,
Брусиловский
көшесі, 20
950
"УАЗ-3962"
автомобилі, 1998
жылы шығарылған,
мемлекеттік
нөмірі Т 526 АN
1
"Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
облыстық ауруханасы"
коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
Петропавл
қаласы,
Брусиловский
көшесі, 20
Ескерту: тізбеде қолданылған қысқартылған сөздерді таратып жазу.
ММ - мемлекеттік мекеме
ш.м. - шаршы метр
с. - село
к. - көше
КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
КМК - коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
к. - кент
М.Жұмабаев - Мағжан Жұмабаев
Ғ.Мүсірепов - Ғабит Мүсірепов
т.ж. - темір жол
ТКС - трансформаторлы кіші станция
кВТ - киловатт
ж.ш. - жылы шығарылған
м/н - мемлекеттік нөмірі
ӘТҚ - әуе-тарату қондырғысы
қ. - қаласы
айн. - айналымы
т/к - тұйық көшесі
К.Сүтішев - Кәрім Сүтішев
Я.Гашек - Ярослав Гашек
Б.Петров - Борис Петров
У.Громова - Ульяна Громова
П.Васильев - Павел Васильев
К.Либкнехт - Карл Либкнехт
К.Маркс - Карл Маркс
А.Құнанбаев - Абай Құнанбаев
К.Цеткин - Клара Цеткин
С.Мұқанов - Сәбит Мұқанов
Ш.Уалиханов - Шоқан Уәлиханов
ж.- жаңа
жалғ.желі - жалғастырушы желі
ЖП - жылу пункт
АҚ - акционерлік қоғамы
2 қ. - 2 қақпа
1 қ. - 1 қақпа
2қ. 3 қ - 2 қақпадан 3 қақпаға дейін