Об установлении ставок по фиксированному налогу по городу Петропавловску
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 21 мая 2009 года N 13-1-154. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15.05.2018 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Петропавл қаласы бойынша бекітілген салық ставкаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 мамырда N 13-1-154 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мəслихатының 15.05.2018 № 8 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года № 99-IV ЗРК, на основании письма ГУ "Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области" № УНА 02-1-11/000228 от 9 января 2009 года, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки по фиксированному налогу по отдельным видам деятельности согласно приложению .

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV ЗРК Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабы 2-тармағына сәйкес, "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаменті" ММ-нің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № УНА 02-1-11/000228 хаты негізінде, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес қызметтің жеке түрлері бойынша бекітілген салық ставкалары белгіленсін.

2. исключен решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25.12.2009 N 16
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению 10 календарных дней после дня его первого официального опубликованию в средствах массовой информации.
Председатель сессии городского маслихата С. Худяков
Секретарь городского маслихата Р. Сыздыков
Приложение
к решению XV сессии
Петропавловского городского
маслихата IV созыва от 27 апреля
2009 года № 1

2. алынып тасталды - Солтүстік қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009.12.25 N 16 Шешімімен
3. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күн өткенде күшіне енеді.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы С. Худяков
Қалалық мәслихат хатшысы Р. Сыздықов
Петропавл қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
IV шақырылған кезектен тыс
XV сессиясының № 1 шешiмiне
қосымша