О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 10-3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 16-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 10 ноября 2009 года N 13-2-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2012 года N 02.03.03-29/396
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20.04.2012 N 02.03.03-29/396
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, приказом исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 10-3 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированное Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-2-95 от 3 февраля 2009 года и опубликованное 12 февраля 2009 года в газетах «Аккайын» № 5 и «Колос» № 6, с учетом его уточнения решениями сессий районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 12-1; 29 июля 2009 года № 15-2 (зарегистрированное Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-2-101 от 27 мая 2009 года; 13-2-107 от 4 сентября 2009 года и опубликованные 11 июля 2009 года; 17 сентября 2009 года в газетах «Аккайын» № 17; № 24 и «Колос» № 23; № 37) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1768837» заменить цифрами «1750528»;
цифры «213013» заменить цифрами «214313»;
цифры «1828» заменить цифрами «528»;
цифры «31019» заменить цифрами «12860»;
цифры «1522977» заменить цифрами «1522827»;
в подпункте 2):
цифры «1781602» заменить цифрами «1763293»;
в пункте 2 добавить абзац следующего содержания «фиксированный налог»;
в пункте 5:
цифры «1522977» заменить цифрами «1522827»;
в подпункте 11):
цифры «80147» заменить цифрами «79997»;
цифры «7727» заменить цифрами «7577»;

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 16-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қарашада N 13-2-109 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 02.03.03-29/396 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012.04.20 N 02.03.03-29/396 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасынның кейбір мәселелері туралы" Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрі міндетін атқарушының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 бұйрығына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне аймақтық бөлімде нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу номірі № 13-2-95, 2009 жылғы № 3 ақпанда тіркелген және 2009 жылғы 12 ақпанда "Колос" № 6 газетінде, "Аққайың" № 5 газетінде жарияланған, аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 12-1; 2009 жылғы 29 шілдедегі № 15-2 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу номірі 13-2-101 2009 жылғы 27 мамырдағы; 13-2-107 2009 жылғы 4 қыркүйектегі тіркелген және 2009 жылғы 11 шілдедегі жарияланған; 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 17; № 24 "Аққайың" газетінде, "Колос" № 23; № 37 газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1768837" сандары "1750528" сандарына ауыстырылсын;
"213013" сандары "214313" сандарына ауыстырылсын;
"1828" сандары "528" сандарына ауыстырылсын;
"31019" сандары "12860" сандарына ауыстырылсын;
"1522977" сандары "1522827" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1781602" сандары "1763293" сандарына ауыстырылсын;
2 тармақта мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын "бiрыңғай жер салығы";
5 тармақта:
"1522977" сандары "1522827" сандарына ауыстырылсын;
11) тармақшада:
"80147" сандары "79997" сандарына ауыстырылсын;
"7727" сандары "7577" сандарына ауыстырылсын;

в пункте 6-1:
цифры «3469» заменить цифрами «30»;
в пункте 12:
слова «пенсионного возраста» исключить;
в словосочетании «социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны» дополнить словами «, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны»;
приложения 1, 2, 3, 5 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                               Секретарь
ХVI сессии IV созыва                      районного Маслихата
А. Фильберт                                Б. Билялов
Приложение 1
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата

6-1 тармақта:
"3469" сандары "30" сандарына ауыстырылсын;
12 тармақта:
"зейнеткер жасы" сөзі шығарылсын;
сөз тіркесінде "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тіс салуға әлеуметтік көмек" "сондай-ақ, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға" сөздерімен толықтырылсын.
1, 2, 3, 5-қосымшалар жана редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
XVI сессия IV шақырылымының
төрағасы А. Фильберт
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б. Біләлов
Аудандық мәслихат сессиясының

007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного
(городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0
4
Образование
840 789
464
Отдел образования района (города областного значения)
840 789
001
Обеспечение деятельности Отдела образования
6 125
003
Общеобразовательное обучение
758 000
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города районного значения)
2 864
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
9 357
006
Дополнительное образование для детей
4 634
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 456
010
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 353
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
107 111
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107 111
001
Обеспечение деятельности Отдела занятости и социальных программ
11 385
002
Программа занятости
32 124
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан приобретению топлива
1 666
005
Государственная адресная социальная помощь
12 356
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных  органов
9 198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
282
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
462
014
Оказание социальной помощи нуждающихся гражданам на дому
23 738
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13 493
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 407
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
63 735
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,аула (села), аульного (сельского) округа
9 388
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
609
008
Освещение улиц населенных пунктов

007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
0
4
Білім беру
840 789
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
840 789
001
Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
6 125
003
Жалпы білім беру
758 000
004
Орта білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 864
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
9 357
006
Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру
4 634
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33 456
010
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
6 353
011
Мамандарды қайта даярлау және аумақтық жұмыспен қамтылу стратегиясын іске асыру шегінде білім беру объектілерін ағымды және күрделі жөндеу
20 000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
107 111
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107 111
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
11 385
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32 124
004
Қазақстан Республикасының заңдылығына сәйкес Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
1 666
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 356
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
282
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
462
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 738
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13 493
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 407
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
63 735
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 388
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
609
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру