О внесении дополнений в некоторые нормативные правовые акты районного маслихата
Решение маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 17-20. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 10 сентября 2009 года N 13-9-100. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 20-9
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25.12.2009 N 20-9
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 июня 2007 года № 42-4 «Об утверждении правил содержания животных в населенных пунктах района Магжана Жумабаева» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 июля 2007 года, № 13-4-49, опубликовано в газете «Вести» № 42 от 19 октября 2007 года) следующее дополнение:
в преамбуле решения после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
2. Внести в решение районного маслихата от 17 июля 2007 года № 43-2 «Об утверждении правил содержания собак и кошек на территории района Магжана Жумабаева» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 августа 2007 года, № 13-4-50, опубликовано в газете «Вести» № 42 от 19 октября 2007 года) следующее дополнение:
в преамбуле решения после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня его официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Б. Жумашев                                 В. Гюнтнер

Аудандық мәслихаттың кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 шілдедегі N 17-20 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте N 13-9-100 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 25.12.2009 N 20-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 19 маусымдағы № 42-4 «Мағжан Жұмабаев ауданының елді мекендерінде жануарларды ұстау ережесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің Мемлекеттік тізілімінде 2007 жылғы 31 шілдеде № 13-4-49 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2007 жылғы 19 қазандағы № 42 санында жарияланған), шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
шешімнің кіріспе сөзбасында «жергілікті мемлекеттік басқару туралы» сөздерінен кейін «өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын.
2. 2007 жылғы 17 шілдедегі № 43-2 «Мағжан Жұмабаев ауданында ит пен мысық ұстау ережесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің Мемлекеттік тізілімінде 2007 жылғы 27 тамызда № 13-4-50 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2007 жылғы 19 қазандағы № 42 санында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін: шешімнің кіріспе сөзбасында «жергілікті мемлекеттік басқару туралы» сөздерінен кейін «өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген кезден күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                             Мәслихат хатшысы
Б.Жұмашев                                   В. Гюнтнер