О внесении именений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года N 13/105-IV "О бюджете города Семей на 2009 год"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2009 года N 19/150-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2009 года за N 5-2-115. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2009 года № 01-26/589
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2009 № 01-26/589.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/179-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 июля 2009 года № 2509) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2008 года № 13/105-IV «О бюджете города Семей на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2008 года № 5-2-98, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 8 января 2009 года № 1-2), с учетом решений от 20 февраля 2009 года № 15/113-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 13/105-IV «О бюджете города Семей на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2009 года № 5-2-104, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 марта 2009 года № 10), от 24 апреля 2009 года № 17/132- IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 13/105-IV «О бюджете города Семей на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 апреля 2009 года № 5-2-109, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 7 мая 2009 года № 18) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 13/105-IV "Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 19/150-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде N 5-2-115 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 01-26/589 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009.12.29 N 01-26/589 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/179-IV «2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 22 шілдедегі № 2509 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 20 ақпандағы № 15/113-IV «2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/105-IV «Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 27 ақпандағы № 5-2-104 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 наурыздағы № 10 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімді, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17/132-IV «2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/105-IV «Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 5-2-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырдағы № 18 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімді есепке алып, 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/105-IV «Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 5-2-98 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

«1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13271157 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6787002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 499018 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5959929 тысяч тенге;
2) затраты – 13628773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 11000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 11000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 368616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 368616 тысяч тенге:
поступление займов – 227000 тысяч тенге;
погашение займов – 130000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271616 тысяч тенге.».
2. Утвердить:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) - 59858 тысяч тенге.».
3. В пункте 5-4:
в абзаце третьем цифру «138271» заменить цифрой «135615»;
в абзаце четвертом цифру «56835» заменить цифрой «459814»;
в абзаце шестом цифру «30308» заменить цифрой «34539».
4. В пункте 5-5:
в абзаце первом цифру «235535» заменить цифрой «226725»;
в абзаце втором цифру «91870» заменить цифрой «87490»;

«1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 13271157 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6787002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 499018 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5959929 мың теңге;
2) шығыстар – 13628773 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 11000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 368616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 368616 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 227000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130000 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаражаттардың қалдықтары – 271616 мың теңге.».
2. Бекітілсін:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві – 59858 мың теңге.».
3. 5-4-тармағында:
үшінші азат жолында «138271» деген сан «135615» деген санмен ауыстырылсын;
төртінші азат жолында «56835» деген сан «459814» деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы азат жолында «30308» деген сан «34539» деген санмен ауыстырылсын;
4. 5-5-тармағында:
бірінші азат жолында «235535» деген сан «226725» деген санмен ауыстырылсын;
екінші азат жолында «91870» деген сан «87490» деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце шестом цифру «143665» заменить цифрой «139235».
5. «Учесть уменьшение целевых текущих трансфертов из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по оказанию материальной помощи семьям воинов, погибших в Афганистане в сумме 190 тысяч тенге.».
6. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1.
7. Приложение 2 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.

алтыншы азат жолында «143665» деген сан «139235» деген санмен ауыстырылсын.
5. «Ауғанстанда қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына материалдық көмек көрсету бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету жөнінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің 190 мың теңге сомасында азаюын есепке алу.».
6. 1-қосымша жаңа редакцияда 1-қосымшаға сәйкес жазылсын.
7. 2-қосымша жаңа редакцияда 2-қосымшаға сәйкес жазылсын.