О внесении изменений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV "О бюджете города Риддера на 2009 год"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 19/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 ноября 2009 года за N 5-4-119. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата маслихата города Риддера от 05 января 2010 года № 2/04-10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата маслихата города Риддера от 05.01.2010 № 2/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 15/202-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2514 от 26 октября 2009 года), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-102, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 16 января 2009 года № 3, с внесенными изменениями и дополнениями решением от 19 февраля 2009 года № 15/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-109, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 6 марта 2009 года № 10, решением от 24 апреля 2009 года № 16/5-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-111, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 8 мая 2009 года № 19, от 15 мая 2009 года № 20, решением от 24 июля 2009 года № 18/6-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-114, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 7 августа 2009 года № 32) следующие изменения:

2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV "2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 19/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 қарашада № 5-4-119 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 2/04-10 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - (Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010.01.05 N 2/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/202-IV «2008 жылдың 19 желтоқсандағы № 10/129-IV «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 26 қазандағы 2514 нөмірімен тіркелген) шешімімен, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Риддер қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 5-4-102, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 санында жарияланды, 2009 жылғы 19 ақпандағы № 15/4-ІV «2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-109 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 10 санында жарияланды, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 16/5-ІV «2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-111 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 19, 2009 жылғы 15 мамырдағы № 20 сандарында жарияланды, 2009 жылғы 24 шілдедегі № 18/6-ІV «2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-114 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 32 санында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:

1. Пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению № 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2098988 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1458396 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -12763 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15153 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 612676 тысяч тенге;
2) затраты - 2208011,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109023,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109023,8 тысяч тенге.».
2. Пункт 2 решения изложить в следующей редакции:
«Установить, что поступления в городской бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, и индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, производятся по нормативу отчислений, установленному решением сессии областного маслихата от 16 октября 2009 года в размере 85,9 процентов.».
3. В пункте 5 цифру «31623 тысяч тенге» заменить на цифру «31646 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «28629 тысяч тенге» заменить на цифру «28535 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифру «1080 тысяч тенге» заменить на цифру «1197 тысяч тенге».
4. В пункте 5-4 цифру «10784 тысяч тенге» заменить на цифру «11309 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «4499 тысяч тенге» заменить на цифру «5024 тысяч тенге».
5. В пункте 6 цифру «23686 тысяч тенге» заменить на цифру «17078 тысяч тенге».
6. Приложения № 1, 2, 4, 9 изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной сессии              О. Мысаев
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение № 1
к решению XIX сессии
Риддерского городского маслихата

1. Шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. № 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2098988 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 1458396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12763 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 15153 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 612676 мың теңге;
2) шығындар – 2208011,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -109023,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 109023,8 мың теңге.».
2. Шешімнің 2 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсімдер, 2009 жылдың 16 қазандағы облыстық мәслихат шешімімен белгіленген, аударулар нормативтерінің мөлшері 85,9 пайыз белгіленсін.».
3. 5-ші тармақта «31623 мың теңге» саны «31646 мың теңге» санына ауыстырылсын, соның ішінде:
бірінші азат жолда «28629 мың теңге» саны «28535 мың теңге» санына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда «1080 мың теңге» саны «1197 мың теңге» санына ауыстырылсын.
4. 5-4 тармақта «10784 мың теңге» саны «11309 мың теңге» санына ауыстырылсын, соның ішінде:
бірінші азат жолда «4499 мың теңге» саны «5024 мың теңге» санына ауыстырылсын.
5. 6-шы тармақта «23686 мың теңге « саны «17078 мың теңге» санына ауыстырылсын.
6. № 1, 2, 4, 9 қосымшалар осы шешімнің № 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
7. Осы шешім 2009 жылғы 1-ші қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы               О. Мысаев
Қалалық мәслихатының хатшысы             А. Ермаков

2136
5
Налог на игорный бизнес
700
02
Фиксированный налог
700
08
Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых действий
и (или) выдачу документов
уполномоченными на то государственными
органами или должностными лицами
13158
1
Государственная пошлина
13158
02
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений о
вынесении судебного приказа, заявлений
о выдаче дубликата исполнительного
листа, заявлений о выдаче
исполнительных листов на принудительное
исполнение решений третейских
(арбитражных) судов и иностранных
судов, заявлений о повторной выдаче
копий судебных актов, исполнительных
листов и иных документов, за
исключением государственной пошлины с
подаваемых в суд исковых заявлений к
государственным учреждениям
10000
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского
состояния, а также за выдачу гражданам
справок и повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с
изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния
1900
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда
за границу на постоянное место
жительства и приглашение в Республику
Казахстан лиц из других государств, а
также за внесение изменений в эти
документы

2136
5
Құмар ойын бизнеске салық
700
02
Тіркелген салық
700
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және
(немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік
органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар
бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
13158
1
Мемлекеттік баж
13158
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін
талап арыздарынан алынатын мемлекеттік
бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа
берілетін талап арыздардан, ерекше талап
ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін
істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот
бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару
парағының дубликатын беру туралы
шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың
және шетелдік соттардың шешімдерін
мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру
туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару
парағының және өзге де құжаттардың
көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан
алынады
10000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актілерін тіркеу туралы куәліктерді және
азаматтық хал актілері жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан
бергені үшін мемлекеттік баж, түзету мен
қалпына келтіруге байланысты куәліктерді
бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1900
05
Шет елге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды
ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерістер енгізгені үшін алынатын
мемлекеттік баж

28535
240
202
02
Социальная помощь
28206
240
202
451
Отдел занятости и
социальных программ
района (города
областного значения)
28206
240
202
007
Социальная помощь
отдельным категориям
нуждающихся граждан по
решениям местных
представительных
органов
28206
240
202
09
Прочие услуги в области
социальной помощи и
социального обеспечения
329
451
Отдел занятости и
социальных программ
района (города
областного значения)
329
011
Оплата услуг по
зачислению, выплате и
доставке пособий и
других социальных
выплат
329
продолжение таблицы
Функциональная группа
На
оказание
мате-
риальной
помощи
пенсио-
нерам,
имеющим
заслуги
перед
областью
Для
обучения
детей из
мало-
обеспе-
ченных
семей в
высших
учебных
заведе-
ниях
(стои-
мость
обуче-
ния,
стипен-
дии,
прожи-
вание в
общежи-
тии)
На
оказание
едино-
времен-
ной
материа-
льной
помощи
много-
детным
матерям,
награж-
денным
подвес-
ками
"Алтын
алқа",
"Күміс
алқа"
или
получив-
шим
ранее
звание
"Мать-
героиня"
и
награж-
денным
орденом
"Мате-
ринская
слава"
1, 2
степени
На
оказание
едино-
времен-
ной
матери-
альной
помощи
много-
детным
матерям,
имеющим
4 и
более
детей,
совмест-
но
прожи-
вающих
несовер-
шенно-
летних
детей
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
6
Социальная
помощь и
социальное
обеспечение
432
1197
500
540
02
Социальная
помощь
432
1197
500
540
451
Отдел
занятости и
социальных
программ
района
(города
областного
значения)
432
1197
500
540
007
Социальная
помощь
отдельным
категориям
нуждающихся
граждан по
решениям
местных
представите-
льных органов
432
1197
500
540
09
Прочие услуги
в области
социальной
помощи и
социального
обеспечения
451
Отдел
занятости и
социальных
программ
района
(города
областного
значения)
011
Оплата услуг
по
зачислению,
выплате и
доставке
пособий и
других
социальных
выплат
Приложение № 3
к решению XIX сессии
Риддерского городского маслихата
от 23 октября 2009 года № 19/5-IV
Приложение № 4
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Бюджетные программы по Пригородному сельскому округу и
Ульбинскому поселковому округу на 2009 год
Функциональная группа
Всего
Приго-
родный
с/округ
Ульбинс-
кий
п/округ
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ВСЕГО

28535
240
202
432
02
Әлеуметтік
көмек
28206
240
202
432
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
28206
240
202
432
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың
шешімі бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік
көмек
28206
240
202
432
09
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де
қызметтер
329
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
329
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді
есептеу, төлеу
мен жеткізу
бойынша
қызметтерге
ақы төлеу
329
кестенің жалғасы
Функционалдық топ
Аз
қамтылған
отбасыла-
рының
балаларын
жоғарғы
оқу орын-
дарында
оқытуға
(оқыту
құны,
стипен-
дия,
жатақ-
хана-
да тұруы)
"Алтын
алқа",
"Күміс алқа"
белгілерімен
марапаттал-
ған немесе
бұрын "Батыр
ана" атағын
алған және
1, 2 дәрежелі
"Ана даңқы"
орденімен
марапаттал-
ған көп
балалы
аналарға бір
реттік
материалдық
көмек
көрсетуге
4 немесе
одан да көп
бірге
тұратын
кәмелетке
толмаған
балалары
бар көп
балалы
аналарға
бір реттік
материалдық
көмек
көрсетуге
Кіші топ
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
6
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамсыздандыру
1197
500
540
02
Әлеуметтік
көмек
1197
500
540
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
1197
500
540
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың
шешімі бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік
көмек
1197
500
540
09
Әлеуметтік
көмек және
әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де
қызметтер
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен қамту
және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді
есептеу, төлеу
мен жеткізу
бойынша
қызметтерге
ақы төлеу
Қалалық мәслихат хатшысы             А. Ермаков
2009 жылғы 23 қазандағы № 19/5-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XIX сессияcының шешіміне № 3 қосымша
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XIII сессияcының шешіміне № 4 қосымша
2009 жылға арналған Пригородный ауылдық округі және Үлбі
кенттік округі бойынша бюджеттік бағдарламалар
Функционалдық топ
Барлығы,
мың
теңге
Приго-
родный
ауылдық
округі
Үлбі
кенттік
округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Барлығы