О внесении изменений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/4-IV "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2009 года N 22/2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 декабря 2009 года за N 5-19-108. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, письмо Шемонаихинского районного маслихата от 15 января 2010 года № 26
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 15.01.2010 № 26).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 198-IV «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2520), Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 14/4-IV «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-88, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 16 января 2009 года № 3) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложения в следующих объемах:
1) доходы – 2 023362,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 706817 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5343 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37 883 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 273319,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 061606,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -38 243,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 38 243,7 тысяч тенге.»;
2. В пункте 7:
в подпункте 12) цифры «4 097» заменить цифрами «3 810»;
в подпункте 16) цифры «2 228» заменить цифрами «453,6»;
в подпункте 17) цифры «89,1» заменить цифрами «0»;
в подпункте 18) цифры «178,2» заменить цифрами «0»;
в подпункте 23) цифры «1158,4» заменить цифрами «0».

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/4-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 22/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 4 желтоқсанда № 5-19-108 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 26 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.01.15 № 26 хаты.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)–тармақшасына, "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198-IV Қазақстан Республикасы Заңына, "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 21 қарашадағы № 16/218–IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2520 тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/4–ІV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-88 тіркелген, "Уба–Информ" газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 023362,6 мың теңге, соның iшiнде:
салық түсiмдерi бойынша – 706817 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер бойынша – 5343 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37
883 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 273319,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 061606,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк несиелендiру – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 38 243,7 мың теңге;
6) қаржыландыру дефициті - 38 243,7 мың теңге.".
2. 7-тармақта:
12)-тармақшасындағы "4 097" сандары "3 810" сандарына ауыстырылсын;
16)-тармақшасындағы "2 228" сандары "453,6" сандарына ауыстырылсын;
17)-тармақшасындағы "89,1" сандары "0" сандарына ауыстырылсын;
18)-тармақшасындағы "178,2" сандары "0" сандарына ауыстырылсын";
23)-тармақшасындағы "1158,4" сандары "0" сандарына ауыстырылсын".

2800
20
Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и в
населенных пунктах
870
5
Налог на игорный бизнес
279
2
Фиксированный налог
279
8
Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых действий и
(или) выдачу документов уполномоченными на
то государственными органами или
должностными лицами
7004
1
Государственная пошлина
7004
2
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового производства,
заявлений (жалоб) по делам особого
производства, заявлений о вынесении
судебного приказа, заявлений о выдаче
дубликата исполнительного листа, заявлений
о выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решений
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов, заявлений о повторной
выдаче копий судебных актов, исполнительных
листов и иных документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в суд
исковых заявлений к государственным
учреждениям

2800
20
Жалпы пайдаланымдағы жергiлiктi маңызы бар автомобиль жолдары бойындағы белдеулерде және елдi мекендерде орналастырылатын сырттағы (көрнекi) жарнамаларды орналастыру үшiн төлем
870
5
Ойын бизнесіне салынатын салық
279
2
Тіркелген салық
279
8
Заңды маңызды әрекеттер жасағаны үшiн және (немесе) оған уәкiлдiгi бар мемлекеттiк органдар немесе лауазымды тұлғалар беретiн құжаттарға мiндеттi төлемдер
7004
1
Мемлекеттiк баж салығы
7004
2
Сотқа берiлетiн арыздардан, ерекше жағдайдағы iстер бойынша өтiнiштерден (шағымдардан), апелляциялық шағымдардан, сот бұйрығын ендiру туралы өтiнiштердiң орындалу қағазының екiншi нұсқасын беру мәселесi бойынша соттың анықтауына арналған жеке шағымдардан, сондай-ақ сотпен шетел соттары мен арбитраждарының шешiмдерi бойынша орындалу қағаздарын бергенi үшiн, құжат көшiрмелерiн (екiншi нұсқасын) бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы

4104
4
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в
связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
1500
5
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы

4104
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы анықтамалар мен қайталанған куәлiктердi бергенi үшiн, актi жазуларын өзгертуге, толықтыруға, түзетуге және қалпына келтiруге байланысты куәлiк бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы
1500
5
Шет елге шығуға құжат ресiмдеу және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдар шақыру, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы

660
6
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территории Республики Казахстан
визы к паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их документам на
право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
7
7
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
109
8
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства

660
6
Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу үшiн шетелдiктердiң төлқұжаттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына рұқсат қағаз бергенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы
7
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қайта қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы
109
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж салығы

340
9
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу удостоверения охотника и его
ежегодную регистрацию
21
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского, служебного оружия
физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного бесствольного,
механических распылителей, аэрозольных и
других устройств, снаряженных слезоточивыми
или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией
не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм
включительно)
70
12
Государственная пошлина за выдачу
разрешений на хранение или хранение и
ношение, транспортировку, ввоз на
территорию Республики Казахстан и вывоз из
Республики Казахстан оружия и патронов к
нему
91
21
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу удостоверений тракториста-машиниста

340
9
Аң аулау құқығына рұқсат беру үшін алынатын мемлекеттік баж салығы
21
10
Жеке заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қарудың әрбір бірлігін (аңшылық суық, дабыл беретін, механикалық шашыратқыштар, аэрозольдық және басқа жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттармен жабдықтандырылған құралдар, 4,5 мм дейінгі калибрді қоса ауыздық қуаты 7,5 Дж артық емес пневматикалық қарулардан басқа) тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж салығы
70
12
Қару және оның патрондарын сақтау, немесе сақтау және тасу, тасымалдау, Қазақстан Республикасы территориясына енгiзу және Қазақстан Республикасынан шығару үшiн рұқсат бергенi үшiн мемлекеттiк баж салығы
91
21
Тракторист – машинисттің куәлігін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж салығы