О ставках платы за эмиссии в окружающую среду
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 11-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2009 года за N 3021. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-8
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2018 № 21-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", п.9 ст.495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Экологическим кодексом Республики Казахстан областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в 2 раза ставки платы за выбросы загрязняющих веществ от стационарных источников, установленных в п.2 ст.495, и ставки платы за размещение промышленных отходов с учетом уровня опасности, указанных в строке 1.2. п.6 ст.495 Налогового Кодекса Республики Казахстан.
2. Исключен решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 01.06.2017 № 10-16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
3. Считать утратившими силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 26 февраля 2008 года N 6-9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3001, опубликованное в областной газете "Приуралье" 8 марта 2008 года N 29-30), решение областного маслихата "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 26 февраля 2008 года N 6-9" от 16 мая 2008 года N 7-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3007, опубликованное в областной газете "Приуралье" 24 мая 2008 года N 59).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на возникшие с 1 января 2009 года правоотношения.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата

Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы N 11-14 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда N 3021 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2018 № 21-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) 495-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 495-бабының 2- тармағындағы тұрақты көздерден ластағыш заттардың шығарындылары үшін және 6-тармағының 1.2 жолындағы қауіптілік деңгейін ескере отырып, өнеркәсіптік қалдықтар орналастырғаны үшін ставкалары 2 есеге арттырылсын.
2. Алып тасталды – Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 01.06.2017 № 10-16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6–9 (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Реестрінде N 3001 тіркелген, облыстық "Орал Өңірі" газетінде 2008 жылғы 13 наурызда N 31 жарияланған) шешімінің, облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-5 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақының ставкалары туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Реестрінде N 3007 тіркелген, облыстық "Орал Өңірі" газетінде 2008 жылы 19 маусымда N 70 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп есептелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы