О внесении дополнений и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-I "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 15 ноября 2010 года № 6634. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1188 "Об утверждении Правил субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям", а также в целях совершенствования системы организации железнодорожных пассажирских перевозок ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429а-1 "Об утверждении Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3232, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2005 г., № 3-8, ст. 22), следующие дополнения и изменения:
в Инструкции по проведению конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета, утвержденной указанным приказом:
в пункте 10:
подпункт 4) дополнить словами "с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности";
подпункт 5) исключить;
в подпункте 6):
слова и цифру "последние 9 месяцев или двухстороннее соглашение, включающее график гарантированного" заменить цифрой и словами "12 месяцев (с октября предыдущего года по сентябрь текущего года) или гарантий";
слова "подписанное первыми руководителями" исключить;
в пункте 11:
в подпункте 4) после слова "аренды" дополнить словами ", государственную регистрацию вагонов";
подпункты 7)8)10)11) исключить;
в подпункте 9):
слова "для обслуживания соответствующих социально значимых маршрутов и/или" заменить словами "на ранее обслуживаемые социально значимые маршруты с учетом прицепных и беспересадочных вагонов. При подаче заявления на маршруты, ранее обслуживаемые другими перевозчиками,";
после слова "маршрут" дополнить словами "с учетом прицепных и беспересадочных вагонов в пределах нормативной численности";
в подпункте 12):
слово "или" заменить на слово "и";
дополнить словами "или оригиналы платежных поручений, подтверждающие погашение задолженности датированные месяцем предоставления заявки на пролонгацию с отметками банка о проведении платежа";
в подпункте 13) цифру "11" заменить цифрой "3";

"Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429а-І бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникацмия министрінің 2010 жылғы 13 қарашадағы N 523 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 15 қарашада N 6634 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1188 қаулысына сәйкес, сондай-ақ темір жол жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру жүйесін жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметті маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жол мен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429а-1 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3232 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., N 3-8, 22-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу жөніндегі нұсқаулықта:
10-тармақта:
4) тармақша "Тиісті" сөзінің алдында "нормативтік саны шегінде тіркелмелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондарды есепке ала отырып" деген сөздерімен толықтырылсын;
5) тармақша алынып тасталсын;
6) тармақшада:
"кестесін қамтитын екі жақты келісімнің" деген сөздер алынып тасталсын, және "соңғы 9 айда" деген сөздер "12 айда (алдынғы жылдың қазанынан бастап, ағымдағы жылдың қыркүйегін қоса алғанда) немесе кепілдіктерінің" деген сөздерімен ауыстырылсын;
"бірінші басшыларының қолы қойылған" деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақта:
4) тармақшадағы "жалға алынғандығын растайтын," сөзінен кейін "вагондарды мемлекеттік тіркеуден өткендігі туралы" сөздерімен толықтырылсын;
7), 8), 10), 11) тармақшалар алып тасталсын;
9) тармақшада:
Тармақшаның басындағы "Поезд" сөздің орнына "бұрын қызмет көрсетілген тіркелмелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондарды есепке ала отырып әлеуметтік маңызы бар маршруттарға поезд" сөздерімен толықтырылсын;
"жеке білікті штатының" сөзінің алдында "бұрын басқа тасымалдаушылармен қызмет көрсетілген маршрутқа өтініш беру кезінде," деген сөздерімен толықтырылсын;
"5-қосымшасына сәйкес" сөзінен кейін "нормативтік саны шегінде тіркелмелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондарды есепке ала отырып" деген сөздерімен толықтырылсын;
12) тармақшада:
"немесе" сөзі "және" сөзімен ауыстырылсын;
"немесе төлемді өткізу туралы банк таңбасымен мерзімін ұзартуға өтінім бергенде айы даталанған берешегі өтелгенін растайтын төлем тапсырмаларының көшірмелері" деген сөздерімен толықтырылсын;
13) тармақшадағы "11" деген сан "3" деген санымен ауыстырылсын;

в пункте 20 и в подпункте 1) пункта 24-2 цифры "11" заменить цифрами "10";
в пункте 28 после слова "перевозок" дополнить словами "в социально значимых сообщениях с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
в пункте 41 после слов "утверждает и" дополнить словами и цифрой "за 40 календарных дней до окончания срока действия действующих Договоров";
в пункте 47 слова "месячный срок" заменить словами и цифрой "течении 60 календарных дней";
приложение 3 к указанной инструкции изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 4 к указанной инструкции:
в пункте 1.3 после слова "приложением" дополнить цифрой "1";
дополнить пунктом 1.4. следующего содержания:
"1.4. Перечень станций, на которых осуществляется посадка и высадка пассажиров определяется в соответствии с приложением 2 к настоящему договору, являющимся неотъемлемой его частью.";
пункт 2.6. изложить в следующей редакции:
"2.6. Заказчик проводит хронометраж в пассажирских поездах Исполнителя на предмет соблюдения Правил перевозок пассажиров, груза и грузобагажа железнодорожным транспортом в Республике Казахстан (далее - Правила), утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-1 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2810) в комиссионном порядке с привлечением (по согласованию) независимых экспертов (объедения юридических лиц, средства массовой информации, профессиональные союзы в области железнодорожного транспорта).";
дополнить пунктом 2.6-1 следующего содержания:
"2.6-1. В случае выявления фактов перевозки безбилетных пассажиров и/или нарушения условий перевозки багажа и грузобагажа, определенных Правилами, в ходе проведенного хронометража заказчиком, исполнитель обязуется выплатить в течении 30 календарных дней со дня представления заказчиком итогов хронометража исполнителю штраф в процентом соотношении от суммы субсидирования указанный за соответствующий маршрут в Договоре о субсидировании убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям на соответствующий год:
2.6-1.1. до 10 безбилетных пассажиров и/или до 5 фактов нарушения условий перевозки багажа и грузобагажа, определенных Правилами (далее - нарушение Правил) - 0,01 %;
2.6-1.2. до 20 безбилетных пассажиров и/или 10 фактов нарушения Правил - 0,02 %;
2.6-1.3. до 40 безбилетных пассажиров и/или 20 фактов нарушения Правил-0,03 %;

20-тармақта және 24-2-тармақтың 1) тармақшасындағы "11" деген сан "10" деген санымен ауыстырылсын;
28-тармақтағы "Субсидиялардың" деген сөзінің алдында "Әлеуметтік маңызы бар қатынаста тіркелмелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондарды есепке ала отырып" деген сөздерімен толықтырылсын;
41-тармақтағы "және" деген сөзінен кейін "әрекеттегі Шарттың әрекет ету мерзімі біткенге 40 күнтізбелік күнге дейін" деген сөздерімен толықтырылсын;
47-тармақтағы "бір айлық мерзімде" деген сөздер "60 күнтізбелік күн ішінде" деген сөздерімен ауыстырылсын;
Көрсетілген нұсқаулықта 3-қосымша осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын;
Көрсетілген нұсқаулықтың 4-қосымшасында:
1.3 - тармақта "оған" деген сөзден кейін "1-" санымен толықтырылсын;
1.4 - мынадай мазмұндағы тармақпен толықтырылсын:
"1.4. Жолаушыларды отырғызу және түсіруді жүзеге асыратын станциялар тізімі осы шарттың ажырамас бөлігі болып табылатын 2-қосымшаға сәйкес анықталады."
2.6. тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2.6. Тапсырыс беруші Қазақстан Республикасындағы темір жол көліктерінде жолаушыларды, жүктерді және жүк багажды тасымалдау ережесін (бұдан әрі - Ереже), Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 18 наурызындағы N 122-I бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2810 тіркелген) сақтау мәніне тәуелсіз эксперттерді (заңды тұлғалар бірлестігі, бұқаралық ақпараттар құралдары, темір жол көлігі саласындағы кәсіптік одағы) тартылуымен (келісім бойынша) комиссиялық негізде Орындаушының жолаушылар поездарында хронометраж жүргізеді.";
2.6-1 - мынадай мазмұндағы тармақпен толықтырылсын:
"2.6-1. Ережемен анықталған билетсіз жолаушыларды тасымалдау және/немесе багажды және жүк багажды тасымалдау шартын бұзу фактілері анықталған жағдайда, тапсырыс берушімен жүргізілген хронометраж барысында, тапсырыс беруші орындаушыға хронометраж қорытындысын ұсынған күннен бастап отыз күнтізбелік күн ішінде орындаушы әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау туралы тиісті жылдың шартының көрсетілген тиісті маршрутының субсидиялау сомасынан пайыздық арақатынасынан айыппұл төлеуге міндетті:
2.6-1.1. 10 билетсіз жолаушыларға дейін және/немесе Ережемен анықталған, багажды және жүк багажды тасымалдау ережесін бұзу 5 фактісіне дейін (бұдан әрі - Ережені бұзу) - 0,01%;
2.6-1.2. 20 билетсіз жолаушыларға дейін және/немесе Ережені бұзу 10 фактісіне дейін - 0,02%;
2.6.-1.3. 40 билетсіз жолаушыларға дейін және/немесе Ережені бұзу 20 фактісіне дейін - 0,03%;

2.6-1.4. свыше 40 безбилетных пассажиров и/или свыше 20 фактов нарушения Правил - 0,05 %.";
в пункте 3.2.3 после слов "населенности вагонов" дополнить словами "с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
в пункте 3.2.4 слова "отчетного месяца" заменить словами "месяца, следующего за отчетным";
дополнить пунктом 3.2.7. следующего содержания:
"3.2.7. Акт сверки от соответствующей организации по выручке от продажи проездных документов.";
в пункте 4.1-1:
после слова "поездов," дополнить словами "количества прицепных и беспересадочных вагонов";
после слова "перевозок" дополнить словами "по году (за соответствующий период).";
в пункте 4.1-2 после слова "поездов," дополнить словами "количества прицепных и беспересадочных вагонов";
в пункте 6.5 после слов "составности поездов," дополнить словами "количеством прицепных и беспересадочных вагонов";
приложение к Договору изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
Договор дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
приложение 7 к указанной инструкции изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
приложение 11 к указанной инструкции исключить.
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (Килыбай Н.И.) обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие после его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Кусаинов
Приложение 1
к приказу Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 23 ноября 2004 года № 429а-I"
Приложение 3
к Инструкции по проведению конкурса
на основе открытого тендера по
определению перевозчиков, осуществляющих
железнодорожные пассажирские перевозки
по социально значимым межобластным
сообщениям, убытки которых подлежат
субсидированию из республиканского бюджета
Предложения по обеспечению условий и требований к организации
перевозок пассажиров по выставленным на тендер или пролонгацию
договоров маршрутам в социально значимых сообщениях на 20__ год
п/п
по-
ез-
да
Наимено-
вание
маршру-
та (ов)
социаль-
но зна-
чимых
сооб-
щений
Рас-
сто-
яние,
км
Пери-
одично-
сть
курси-
рования
Тип
вагона
Формирование подвижного состава
Средне-годовая
минимальное
количество
вагонов в
составе
(ядро), ед.
Минимальная составность, ед.
я
н
в
а
р
ь
ф
е
в
р
а
л
ь
м
а
р
т
а
п
р
е
л
ь
м
а
й
и
ю
н
ь
и
ю
л
ь
а
в
г
у
с
т
с
е
н
т
я
б
р
ь
о
к
т
я
б
р
ь
н
о
я
б
р
ь
д
е
к
а
б
р
ь
купе
плацкарт
общий
итого
продолжение таблицы
Количес-
тво
соста-
вов, ед.
Сумма
запраши-
ваемых
субсидий
(ядро),
тыс.
тенге
Сообщение
прицепных
и бес-
пересадо-
чных
вагонов,
маршрут
Количеств
о при-
цепных и
беопере-
садочных
вагонов,
ед.
Периодич-
ность
курсирова-
ния при-
цепных и
беспересад
вагонов
Сумма зап-
рашиваемых
субсидий на
прицепные и
беспереса-
дочные
вагоны,
тыс. тенге
Предлагаемый
уровень
повышения
тарифов на
перевозку
пассажиров по
заявленным
социально
значимым
сообщениям, %
Планируемый
пассажирао-
оборот с
учетом
прицепных и
беспереса-
дочных
вагонов,
тыс. пасс,км
продолжение таблицы
Размеры сборов и плат на услуги, оказываемые пассажирам на станциях
и в пассажирских поездах, тенге
Допол-
нитель-
ные
услуги
предос-
тавляемые
пасса-
жирам
предоста-
вление
постель-
ного белья
за один
комплект
предварительная
продажа билетов
"туда", "обратно"
Бронирование мест
возврат
билета в
связи с
отказом
поездки
переофор-
мление
билетов
на ранее
отправ-
ляющийся
поезд или
вагон
более
высокой
категории
со станций
АО "НК" КТЖ"
со станций
железных
дорог
стран
на пассажирские
поезда стран
на между-
народные
поезда
Сведения о сервисе, предлагаемом в
поезде и уровне комфортности вагонов ___________________________________
Данные по объемам субсидирования выполнены в соответствии с прилагаемыми
экономическими показателями по организации пассажирских перевозок и расчетами
Приложение:

2.6.-1.4. 40-тан астам билетсіз жолаушыларға дейін және/немесе Ережені бұзу 20-дан астам фактісіне дейін - 0,05%;
3.2.3. - тармақтағы "жиілігі," деген сөзінен кейін "тіркелмелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондарды есепке ала отырып" деген сөздерімен толықтырылсын;
3.2.4 - тармақтағы "бірінші" деген сөзінің алдында "Есептіден кейінгі айдың" деген сөздерімен толықтырылсын;
3.2.7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3.2.7. Тиісті ұйымнан жол жүру құжаттарын сатудан түсетін түсімдер бойынша салыстыру актісі.";
4.1-1-тармақтағы:
"поездарды" деген сөзінен кейін "тіркелмелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың саны" деген сөздерімен толықтырылсын;
"тасымалдар" деген сөзінен кейін "жыл бойы (тиісті кезеңге)" деген сөздерімен толықтырылсын;
4.1-2 тармақта "поездардың" деген сөзінен кейін "тіркелмелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондардын саны" деген сөздерімен толықтырылсын;
6.5-тармақтағы "құрамын" деген сөзінен кейін тіркелмелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондардын саны" деген сөздерімен толықтырылсын;
Шартқа қосымшаға осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
Шарт осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
Көрсетілген нұсқаулықта 7-қосымша осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
Көрсетілген нұсқаулықта 11-қосымша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті (Н.И. Қилыбай) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғаш рет ресми жариялағаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр Ә. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
2010 жылғы 13 қарашадағы N 523
бұйрығына 1-қосымша
"Шығындары Республикалық
бюджеттен субсидиялануға
жататын әлеуметтік маңызды
облысаралық қатынастар
бойынша темір жолмен
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
ашық тендер негізінде анықтау
жөніндегі конкурсты өткізу
жөніндегі нұсқаулыққа 3-қосымша
20__ жылғы әлеуметтік маңызды қатынастарда тендерге қойылған маршруттар бойынша жолаушылар тасымалдарын ұйымдастырудың шарттары мен талаптарын қамтамасыз ету жөніндегі тендерлік ұсыныстар
N р/с
Поезд N
Әлеуметтік маңызды қатынастың атауы
Қашықтығы, км
Қатынаудың кезеңділігі
Вагон типі
Жылжымалы құрамды құрастыру
Құрамындағы (ядро) минималды орташа жылдық вагондар саны құрамындағы
купе
плацкарт
жалпы
Барлығы
кестенің жалғасы
Жылжымалы құрамды құрастыру
Ең аз саны
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
кестенің жалғасы
Құрам саны
қажетті субсидия көлемі мың теңге
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондар қатынасы
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондар саны бірл.
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондардың қатынау кезеңділігі
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондарға қажетті субсидия көлемі.
Арызданылған әлеуметтік маңызды қатынасқа жолаушыларды тасымалдауына ұсынылған жоғарылатылған тарифтер дәрежесі %
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондарды ескере отырып жоспарланған жолаушылар айналымы мың.жол. км
кестенің жалғасы
Жолаушылар поезына және станциялардағы жолаушыларға көрсетілетін қызметтеріне алым және төлем көлемі, теңге
Жолаушыларға көрсетілетін қосымша қызметтер
Бір комплект үшін төсек орын ұсыну
Әрі және кері жаққа билетті алдын ала сату
Орындарды брондау
Сапар жүруден бас тартуға байланысты билетті қайтару
Аса жоғары категориядағы бұрын жөнелтілетін поезд немесе вагонға билетті қайта рәсімдеу
"ҰҚ"ҚТЖ" АҚ стансасынан
ТМД елдері темір жол стансасынан
ТМД елдерінің жолаушылар поездарына
халықаралық поездарға
Поезда ұсынылатын сервис және вагондардың жайлылығының деңгейі туралы мәліметтер
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Субсидиялау көлемі жөніндегі деректер қоса берілген жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру жөніндегі экономикалық көрсеткіштерге және есептеулерге сәйкес орындалған.
Қосымша:

1) ________;
2) ________;
3) ________;
Перевозчик:
Руководитель ________________       Главный бухгалтер _____________
Ф.И.О. подпись                            Ф.И.О. подпись
М.П.
дата:
Приложение 2
к приказу Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 23 ноября 2004 года № 429а-I"
Приложение 1
к Договору о субсидировании убытков
переводчики, связанных с осуществлением
пассажирских перевозок по социально значимым
межобластным сообщениям на 20_ год
Перечень социально значимых межобластных сообщений
п/п
по-
езда
Наименова-
ние мар-
шрута (ов)
социально
значимых
сообщений
Рас-
сто-
яние
Пери-
одич-
ность
курси-
рования
Тип
вагона
Формирование подвижного состава
Средне-годо-
вая мини-
мальное
количество
вагонов в
составе
(ядро),ед.
Минимальная составность, ел.
я
н
в
а
р
ь
ф
е
в
р
а
л
ь
м
а
р
т
а
п
р
е
л
ь
м
а
й
и
ю
н
ь
и
ю
л
ь
а
в
г
у
с
т
с
е
н
т
я
б
р
ь
о
к
т
я
б
р
ь
н
о
я
б
р
ь
д
е
к
а
б
р
ь
купе
плацкарт
общий
итого
продолжение таблицы
Коли-
чество
сос-
тавов,
ед.
Суммы
подлежа-
щая
субсиди-
рованию
(ядро),
тыс. тенеге
Сообщение
прицеп-
ных и
беспере-
садочных
вагонов,
маршрут
Количество
прицепных
и беспереса-
дочных
вагонов,
ед.
Периодичное
курсирования
прицепных и
беспереса-
дочных
вагонов
Суммы
подлежащая
субсидиро-
ванию
прицепным и
беспереса-
дочным
вагонам,
тыс. тенге
Уровень
повышения
тарифов на
перевозку
пассажиров
по заявленным
социально
значимым
сообщениям, %
Планируемый
пассажирао-
оборот с
учетом
прицепных
и беспе-
ресадочных
вагонов,
тыс. пасс,
км
продолжение таблицы
Размеры сборов н плат на услуги, оказываемые пассажирам на станциях
и в пассажирских поездах, тенге
Дополнительные
услуги
предоставляемые
пассажирам
предос-
тавление
постель-
ного
белья
за один
комплект
предварительная
продажа билетов
"туда", "обратно"
Бронирование мест
возврат
билета
в связи
с отказом
от поездки
переофор-
мление
билетов на
ранее
отправляю-
щийся поезд
или вагон
более
высокой
категории
со станций
АО "НК" КТЖ"
со станций
железных
дорог
стран СНГ
на пасса-
жирские
поезда
стран СНГ
на между-
народные
Настоящее приложение является неотъемлемой частью Договора о
субсидировании убытков перевозчика, связанных с осуществлением
пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
от "__" ___________ 20_ г. № __
Заказчик                         Исполнитель
__________________               ___________________
(полное наименование)            (полное наименование)
__________________               ___________________
(адрес)                           (адрес)
__________________               ___________________
(телефон, факс)                   (телефон, факс)
РНН ______________               РНН _______________
__________________               ___________________
(реквизиты)                     (реквизиты)
__________________               ___________________
(Ф.И.О.)                          (Ф.И.О.)
__________________               ___________________
(подпись)                         (подпись)
"__" ___________ г.              "__" ___________ г.
м.п.                             м.п.
Приложение 3
к приказу Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 23 ноября 2004 года № 429а-I"
Приложение 2
к Договору о субсидировании
убытков перевозчика, связанных
с осуществлением пассажирских
перевозок по социально значимым
межобластным сообщениям на 20__ год
Перечень станций, на которых осуществляется
посадка и высадка пассажиров
№ п/п
№ поезда
Сообщение
Перечень станций
Настоящее приложение является неотъемлемой частью Договора о
субсидировании убытков перевозчика, связанных с осуществлением
пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
от "__" ___________ 20__ г. № ___
Заказчик                        Исполнитель
_____________________           _________________
(полное наименование)         (полное наименование)
_____________________           _________________
(адрес)                        (адрес)
_____________________           _________________
(телефон, факс)                (телефон, факс)
РНН _________________           РНН _____________
_____________________           _________________
(реквизиты)                    (реквизиты)
_____________________           _________________
(Ф.И.О.)                       (Ф.И.О.)
_____________________           _________________
(подпись)                      (подпись)
"__" ___________ г.              "__" ___________ г.
м.п.                             м.п.
Приложение 4
к приказу Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан от 13 ноября 2010 года № 523
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Министра транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 23 ноября 2004 года № 429а-I"
Приложение 7
к Инструкции по проведению конкурса на основе
открытого тендера по определению перевозчиков,
осуществляющих железнодорожные пассажирские
перевозки по социально значимым межобластным
сообщениям, убытки которых подлежат
субсидированию из республиканского бюджета
Основные условия осуществления перевозок пассажиров по
социально значимым сообщениям на 20__ год в соответствии
с выставленным на тендер или пролангацню договоров
маршрутам в социально значимых сообщениях
п/п
поезда
Наименование
маршрута (ов)
социально
значимых
сообщений
Рас-
стоя-
ние
Периодичность
курсирования
Тип
вагона
Средне-годовая
минимальное
количество
вагонов в
составе(ядро), ед.
Количес-
тво
составов,
ед.
Суммы
расчетных
(плановых)
убытков,
тыс. тенге
купе
плацкарт
общий
итого
продолжение таблицы
Сообщение
прицепных и
беспереса-
дочных
вагонов,
маршрут
Количество
прицепных и
беспере-
садочных
вагонов, ед.
Периодичность
курсирования
прицепных и
беспересадочных
вагонов
Суммы расчетных
(плановых) убытков
на прицепные и
беспересадочные
вагоны, тыс. тенге
Уровень
повышения
тарифов на
перевозку
пассажиров по
заявленным
социально
значимым
сообщениям, %
Планируемый
пассажи-
раооборот с
учетом
прицепных и
беспере-
садочных
вагонов,
тыс.пасс.км
продолжение таблицы
Размеры сборов и плат на услуги, оказываемые пассажирам
на станциях и в пассажирских поездах, тенге
предоставление
постельного
белья за один
комплект
предварительная продажа
билетов "туда",
"обратно"
Бронирование мест
возврат
билета в
связи с
отказом от
поездки
переоформление
билетов на
ранее
отправляющийся
поезд или
вагон более
высокой
категории
со станций
АО "НК" КТЖ"
со станций
железных
дорог стран
СНГ
на
пассажирские
поезда
стран СНГ
на между-
народные
поезда

1) ___________________________;
2) ___________________________;
3) ___________________________;
Тасымалдаушы:
Басшы _________________ Бас бухгалтер __________________
Ж.А.Ә. қолы Ж.А.Ә. қолы
М.О. күні
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
2010 жылғы 13 қарашадағы N 523
бұйрығына 2-қосымша
Әлеуметтік маңызды облысаралық
қатынастар бойынша жолаушылар
тасымалдарын жүзеге асыратын
тасымалдаушылардың шығындарын
субсидиялау туралы 20__ жылға
шартқа 1-қосымша
Әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастардың тізбесі
N р/с
Поезд N
Әлеуметтік маңызды қатынастың атауы
Қашықтық
Қатынаудың кезеңділігі
Вагон типі
Жылжымалы құрамды құрастыру
Құрамындағы (ядро) минималды орташа жылдық вагондар саны құрамдағы (ядро), бірл.
купе
плацкарт
жалпы
Барлығы
кестенің жалғасы
Жылжымалы құрамды құрастыру
Ең аз құрам, бірлік
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
кестенің жалғасы
Құрам саны
Субсидиялануға жататын сомма (ядро), мың теңге
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың қатынасы, маршруты
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың саны бірл.
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың қатынау кезеңділігі
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондар бойынша субсидиялануға жататын сомма, мың теңге
Арызданылған әлеуметтік маңызды қатынасқа жолаушыларды тасымалдауына ұсынылған жоғарылатылған тарифтер дәрежесі %
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондарды ескере отырып жоспарланған жолаушылар айналымы мың.жол. км
кестенің жалғасы
Жолаушылар поездына және станциялардағы жолаушыларға көрсетілетін қызметтеріне алым және төлем көлемі, теңге
Жолаушыларға көрсетілетін қосымша қызметтер
Бір комплект үшін төсек орын ұсыну
Әрі және кері жаққа билетті алдын ала сату
Орындарды брондау
Сапар жүруден бас тартуға байланысты билетті қайтару
Аса жоғары категориядағы бұрын жөнелтілетін поезд немесе вагонға билетті қайта рәсімдеу
"ҰҚ"ҚТЖ" АҚ стансасынан
ТМД елдері темір жол стансасынан
ТМД елдерінің жолаушылар поездарына
халықаралық поездарға
Осы қосымша 20__ж. "___"_____________ N ____ Әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау туралы шарттың ажырамас бөлігі болып табылады.
Тапсырыс беруші Орындаушы
________________________ _________________________
(толық атауы) (толық атауы)
________________________ _________________________
(адрес) (адрес)
________________________ _________________________
(телефон, факс) (телефон, факс)
РНН_____________________ РНН______________________
________________________ _________________________
(реквизиттері) (реквизиттері)
________________________ _________________________
(Т.Ж.А.) (Т.Ж.А.)
________________________ _________________________
(қолы) (қолы)
"__"___________________ж. "__"____________________ж.
м.о. м.о.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
2010 жылғы 13 қарашадағы N 523
бұйрығына 3-қосымша
Әлеуметтік маңызды облысаралық
қатынастар бойынша жолаушылар
тасымалдарын жүзеге асыратын
тасымалдаушылардың шығындарын
субсидиялау туралы 20___ жылға
шартқа 2-қосымша
Жолаушыларды отырғызу және түсіруді жүзеге асыратын станция тізімі
Р/с N
поезд N
Қатынас
Станция тізімі
Осы қосымша 20__ж. "___"_____________ N ____ Әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау туралы шарттың ажырамас бөлігі болып табылады.
Тапсырыс беруші Орындаушы
________________________ _________________________
(толық атауы) (толық атауы)
________________________ _________________________
(адрес) (адрес)
________________________ _________________________
(телефон, факс) (телефон, факс)
РНН_____________________ РНН______________________
________________________ _________________________
(реквизиттері) (реквизиттері)
________________________ _________________________
(Т.Ж.А.) (Т.Ж.А.)
________________________ _________________________
(қолы) (қолы)
"__"___________________ж. "__"____________________ж.
м.о. м.о.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
2010 жылғы 13 қарашадағы N 523
бұйрығына 4-қосымша
"Шығындары Республикалық
бюджеттен субсидиялануға
жататын әлеуметтік маңызды
облысаралық қатынастар
бойынша темір жолмен
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыратын тасымалдаушыларды
ашық тендер негізінде анықтау
жөніндегі конкурсты өткізу
жөніндегі нұсқаулыққа 7-қосымша
20__жылғы Әлеуметтік маңызды қатынастарда жолаушылар тасымалын жүзеге асырудағы негізгі жағдайлар тендерге қойылған немесе әлеуметтік маңызды қатынастардағы маршруттар бойынша шарттарды ұзарту
N р/с
Поезд N
Әлеуметтік маңызды қатынастың атауы
Қашықтығы, км
Қатынаудың кезеңділігі
Вагон типі
Құрамындағы (ядро) минималды орташа жылдық вагондар саны құрамындағы (ядро), бірл.
Құрам саны
купе
плацкарт
жалпы
Барлығы
кестенің жалғасы
Шығындардың есепті жоспарлы соммасы, мың. теңге
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың қатынасы, маршруты
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың саны бірл.
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондардың қатынаудың кезеңділігі
Тіркемелі және ауыстырып отырғызылмайтын вагондар бойынша субсидиялануға жататын сомма, мың теңге
Арызданылған әлеуметтік маңызды қатынасқа жолаушыларды тасымалдауына ұсынылған жоғарылатылған тарифтер дәрежесі %
Тіркемелі және ауыстырылып отырғызылмайтын вагондарды ескере отырып жоспарланған жолаушылар айналымы мың. жол. км
кестенің жалғасы
Жолаушылар поездына және станциялардағы жолаушыларға көрсетілетін қызметтеріне алым және төлем көлемі, теңге
Жолаушыларға көрсетілетін қосымша қызметтер
Бір комплект үшін төсек орын ұсыну
Әрі және кері жаққа билетті алдын ала сату
Орындарды брондау
Сапар жүруден бас тартуға байланысты билетті қайтару
Аса жоғары категориядағы бұрын жөнелтілетін поезд немесе вагонға билетті қайта рәсімдеу
"ҰҚ"ҚТЖ" АҚ стансасынан
ТМД елдері темір жол стансасынан
ТМД елдерінің жолаушылар поездарына
халықаралық поездарға