О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан"
Постановление акимата города Астаны от 24 июня 2010 года N 23-562п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 июля 2010 года N 643. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22 ноября 2010 года N 23-1097п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22.11.2010 N 23-1097п
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 марта 2004 года № 3-1-618п "Об утверждении Правил оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 марта 2004 года за № 321, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 10 апреля 2004 года, № 47; "Вечерняя Астана" от 8 апреля 2004 года, № 40) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной поддержки отдельным категориям граждан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Оказание социальной поддержки осуществляется на основании заявления лиц, указанных в пункте 1 настоящих Правил и следующих документов:
1) копия удостоверения личности;
2) копия справки об инвалидности, выданной территориальным подразделением центрального исполнительного органа в области социальной защиты населения;
3) копия регистрационного номера налогоплательщика;
4) копия документа, подтверждающего открытие банковского счета.
Оказание социальной поддержки осуществляется с месяца обращения заявителя.".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

"Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы № 3-1-618қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 маусымдағы N 23-562қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 26 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 643 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы N 23-1097қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.11.22 N 23-1097қ қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 12 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы № 3-1-618қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 26 наурызда № 321 болып тіркелген; 2004 жылғы 10 сәуірдегі № 47 «Астана хабары», 2004 жылғы 8 сәуірдегі № 40 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Әлеуметтік қолдау көрсету осы Ереженің 1-тармағында көрсетілген тұлғалардың өтініштері және мынадай құжаттардың негізінде жүзеге асырылады:
1) жеке куәліктің көшірмесі;
2) халықты әлеуметтік қорғау саласындағы орталық атқарушы органның аумақтық бөлімшесі берген мүгедектік туралы анықтаманың көшірмесі;
3) салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі;
4) банктік шот ашылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі.
Әлеуметтік қолдау көрсету өтініш берген айдан бастап жүзеге асырылады.».
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның бірінші рет ресми түрде жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкiм                                         И. Тасмағамбетов