О присвоении наименований улицам поселка Аршалы
Решение акима поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области от 10 марта 2010 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 апреля 2010 года № 1-4-167
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей поселка Аршалы от 22 января 2010 года, аким поселка Аршалы РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам поселка Аршалы:
улице № 1 - наименование Женис,
улице № 2 - наименование Достык,
улице № 3 - наименование Бейбитшилик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Аршалы                        Г.Ахимова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства»
Аршалынского района                        Ибраев А.Т.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков»
Аршалынского района                        Гросс Л.А.

Аршалы кентіндегі көшелерге атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 29 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 сәуірде № 1-4-167 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Аршалы кентіндегі 2010 жылғы 22 қаңтардағы тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Аршалы кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы кентіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Жеңіс атауы,
№ 2 көшеге - Достық атауы,
№ 3 көшеге - Бейбітшілік атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы кентінің әкімі                      Г.Ахимова
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының «Сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Т.Ибраев
«Аршалы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              Л.А.Гросс