Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Аршалынскому району
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 13 июля 2010 года № А-304. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 августа 2010 года № 1-4-172. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 3 октября 2016 года № А-429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 03.10.2016 № А-429 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Аршалынскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима Аршалынского района Т. Муханбеджанов

Аршалы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 шілдедегі № А-304 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 тамыздағы № 1-4-172 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № А-429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 03.10.2016 № А-429 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармақтың 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуіріндегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Бекет Тұрсынханұлы Ақшинеевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданы әкімінің м.а Мұханбеджанов.Т.