Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 января 2010 года № А-01/11. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 16 февраля 2010 года № 1-7-108. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 22 января 2016 года № а-01/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 22.01.2016 № а-01/18 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 10.10.2013 № а-10/371 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить в Буландынском районе квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району на 2009 год" от 16 февраля 2009 года № а-02/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-76, опубликовано 1 мая 2009 года в газетах "Бұланды таңы", "Вести Бұланды жаршысы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Смагулова О.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района Е.Нугманов

Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № А-01/11 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 ақпанда № 1-7-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № а-01/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 22.01.2016 № а-01/18 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес, Бұланды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 10.10.2013 № а-10/371 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жалпы жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Бұланды ауданы әкімдігінің "Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2009 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2009 жылғы 16 ақпандағы № а-02/31 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-76 тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырда "Бұланды таңы", "Вести Бұланды жаршысы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Қ.Смағұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Н.Нұғыманов