О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21 июля 2010 года № 4С-26/3-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского район Акмолинской области 30 июля 2010 года № 1-9-156. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2011 года № 4С-35/10-11
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2011 № 4С-35/10-11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-140, опубликовано 11 января 2010 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2010 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 059 663,6» заменить на цифры « 2 114 004,6»;
цифры «381 387» заменить на цифры « 405 187»;
цифры «10 825» заменить на цифры « 17 025»;
цифры «1 654 451,6» заменить на цифры « 1 678 792,6».
в подпункте 2):
цифры «2 087 205,2» заменить на цифры « 2 141 546,2».
в пункте 10:
цифры «8 060» заменить на цифры « 32 401 »;
в подпункте 1):
цифры «6 580» заменить на цифры « 30 921»;
цифры «4 659» заменить на цифры « 4 489»;
строку «777 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности;» изложить в следующей редакции:
«1 270 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Ерейментауского района и многодетных семей сельской местности»;
дополнить строками следующего содержания:
«24 018 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, находящихся в очаге особо опасной инфекционной болезни – ящура, в целях компенсации ущерба, понесенного физическими лицами села Новодолинка, Новодолинского сельского округа.
в пункте 14-1:

"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 шілдедегі № 4С-26/3-10 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 шілдеде № 1-9-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 4С-35/10-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.26 № 4С-35/10-11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне (№ 1-9-140 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде тіркелген, 2010 жылдың 11 қаңтарында аудандық «Ереймен» газетінде, 2010 жылдың 11 қаңтарында аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақта:
1)- тармақшада:
«2 059 663,6» сандары «2 114 004,6» сандарына ауыстырылсын;
«381 387» сандары «405 187» сандарына ауыстырылсын;
«10 825» сандары «17 025» сандарына ауыстырылсын;
«1 654 451,6» сандары «1 678 792,6» сандарына ауыстырылсын;
2) -тармақшада:
«2 087 205,2» сандары «2 141 546,2» сандарына ауыстырылсын;
10- тармақта:
«8 060» сандары «32 401» сандарына ауыстырылсын;
1)-тармақшада:
«6 580» сандары «30 921» сандарына ауыстырылсын;
«4 659» сандары «4 489» сандарына ауыстырылсын;
«Жеткілікті түрде қамтамасыз етілмеген, көп балалы отбасылар мен ауылдық жерлердегі отбасылардан студенттердің колледждердегі оқуы үшін төлемге – 777 мың теңге» жолы келесі редакцияда мәлімденсін:
«Ерейментау ауданының жеткілікті түрде қамтамасыз етілмеген отбасылары мен ауылдық жерлеріндегі көп балалы отбасылардан студенттердің колледждердегі оқуы үшін төлемге – 1 270 мың теңге»;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«Новодолинка селолық округі, Новодолинка ауылының жеке тұлғаларымен жасалған залалдардың өтемақыларын төлеудің мақсатында, аусыл – аса қауіпті жұқпалы ауруының ошағындағы алып тасталған және жойылған ауру жануарлардың құнын иелеріне төлеуге – 24 018 мың теңге».
14-1 - тармақта:

цифры «20 000» заменить на цифры « 37 552».
2. Приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Б. Исатаева
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского
района (АЕР)                               Ережепов Н.А.
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ерейментауского района» (ОЭиБПЕР)          Кудабаев К.Ж.
Приложение 1 утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата

«20 000» сандары «37 552» сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Исатаева
Ерейментау адандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі (ЕАӘ)           Ережепов Н.Ә.
«Ерейментау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы
(ЕАЭжБЖБ)                                  Құдабаев Қ.Ж.
Ерейментау аудандық мәслихатының

15676,9
2
Программа занятости
21886
5
Государственная адресная социальная помощь
3340
6
Жилищная помощь
2544
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8779
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1127
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7107
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
21687
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4423
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
332,1
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11018,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
88662,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка,аула(села), аульного(сельского) округа
11358,4
8
Освещение улиц населенных пунктов
2786,4
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4925
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
962
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2685
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
68343
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1739
26
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района
4350
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

15676,9
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21886
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3340
6
Тұрғын үй көмегі
2544
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8779
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1127
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7107
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21687
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4423
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
332,1
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11018,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
88662,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11358,4
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2786,4
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4925
10
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
962
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2685
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68343
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1739
26
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4350
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту