Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест на 2010 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 13 января 2010 года № А-1/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-10-109. Утратило силу - постановлением акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 28 декабря 2010 года № А-11/377
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 28.12.2010 № А-11/377
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года,подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, акимат Енбекшильдерского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест на 2010 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района «Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на территории Енбекшильдерского района в 2009 году» от 01 апреля 2009 года за № а–4/54 (зарегистрированное в реестре регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-85, опубликованное 22 мая 2009 года в районной газете «Жаңа дәуір»-«Сельская новь»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шауенова С.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района                                     Т.Хамитов

2010 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № А-1/2 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-10-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № А-11/377 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010.12.28 № А-11/377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңы 7 бабының 5-2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңы 31 бабының 1 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға мүгедектер ұшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің «2009 жылы Еңбекшілдер ауданының аумағында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы» 2009 жылғы 01 сәуірдегі № а-4/54 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің тізілімінде № 1-10-85 тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Ж.Шәуеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының
әкімі                                      Т.Хамитов