Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Целиноградскому району на 2011 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-6/298. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 января 2011 года № 1-17-146
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Целиноградскому району на 2011 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Целиноградскому району на 2010 год» от 12 апреля 2010 года № А-4/65 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-133, опубликовано 4 июня 2010 года в газетах «Призыв», «Ұран»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                М. Жунусов

Целиноград ауданы бойынша 2011 жылға арналған жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/298 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 21 қаңтарда № 1-17-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының
1 тармағына, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2 тармағына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша 2011 жылға арналған жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Аудан әкімдігінің «Целиноград ауданы бойынша 2010 жылға арналған жұмыс орнының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № А-4/65 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1-17-133 тіркелген, 2010 жылғы 4 маусымдағы «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А. Жанбаевқа жүктелсін.
4. Осы аудан әкімдігінің қаулысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Жунусов