О внесении изменений в решение районного маслихата № 159 от 24 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 2 ноября 2010 года № 3-9-132. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 245.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, с подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в целях реализации решения областного маслихата от 14 октября 2010 года «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» № 326 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 159 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-113, опубликованное от 27, 30 января, 10 февраля 2010 года в газете «Мугалжар») следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «7 271 761,4» заменить цифрами «7 354 819,4»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 147 761,4» заменить цифрами «1 230 819,4»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «7 594 690,4» заменить цифрами «7 677 748,4»;
2) в пункте 8
в части абзаца 2
цифры «11 800» заменить цифрами «11 600»
в части абзаца 3
цифры «14 085» заменить цифрами «12 816»
в части абзаца 4
цифры «1 063» заменить цифрами «21»
3) в пункте 9
цифры «214 779» заменить цифрами «215 743»
части абзаца 1
цифры «210 925» заменить цифрами «210 463»;
4) в пункте 10
в части абзаца 1
цифры «3 346» заменить цифрами «4 075»
5) в пункте 11
в части абзаца 1
цифры «19 276» заменить цифрами «19 268»
в части абзаца 2
цифры «8 194» заменить цифрами «8 190»
в части абзаца 3
цифры «11 082» заменить цифрами «11 078»
6) в пункте 13
в части абзаца 1
цифры «139 193» заменить цифрами «143 798»
7) в пункте 14
в части абзаца 2
цифры «26 375» заменить цифрами «31 475»;
в части абзаца 8

2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 207 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 қарашада № 3-9-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 245 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылы 14 қазандағы «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 326 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 159 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-113 санымен тіркелген, 2010 жылғы 27, 30 қаңтардағы және 10 ақпандағы «Мұғалжар» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«7 271 761,4» деген саны «7 354 819,4» деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша «1 147 761,4» деген саны «1 230 819,4» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар «7 594 690,4» деген саны «7 677 748,4» деген санына өзгертілсін;
2) 8 тармақта
2 абзацтың бөлігінде:
«11 800» деген саны «11 600» деген санымен өзгертілсін;
3 абзацтың бөлігінде:
«14 085» деген саны «12 816» деген санымен өзгертілсін;
4 абзацтың бөлігінде:
«1 063» деген саны «21» деген санымен өзгертілсін;
3) 9 тармақта
«214 779» деген саны «215 743» деген санымен өзгертілсін;
және 1 абзацтың бөлігінде:
«210 925» деген саны «210 463» деген санымен өзгертілсін.
4) 10 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«3 346» деген саны «4 075» деген санымен өзгертілсін;
5) 11 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«19 276» деген саны «19 268» деген санымен өзгертілсін;
2 абзацтың бөлігінде:
«8 194» деген саны «8 190» деген санымен өзгертілсін;
3 абзацтың бөлігінде:
«11 082» деген саны «11 078» деген санымен өзгертілсін;
6) 13 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«139 193» деген саны «143 798» деген санымен өзгертілсін;
7) 14 тармақта
2 абзацтың бөлігінде:
«26 375» деген саны «31 475» деген санымен өзгертілсін;
8 абзацтың бөлігінде:

цифры «114 025» заменить цифрами «194 025»;
в части абзаца 9
цифры «20 800» заменить цифрами «19 630»
8) пункт 15 изложить в новой редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на реализацию региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 45 781,4 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения – 45 781,4 тысяч тенге».
9) пункт 16 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 39 260,1 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения – 39 260,1 тысяч тенге».
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.

«114 025» деген саны «194 025» деген санымен өзгертілсін;
9 абзацтың бөлігінде:
«20 800» деген саны «19 630» деген санымен өзгертілсін;
8) 15 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
«2010 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен жұмыспен қамтудың және кадрларды қайта даярлаудың өңірлік стратегиясын іске асыруға сомасы 45 781,4 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз етуге – 45 781,4 мың теңге».
9) 16 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
«2010 жылға арналған аудандық бюджетте жұмыспен қамтудың және кадрларды қайта даярлаудың өңірлік стратегиясын іске асыруға сомасы 39 260,1 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз етуге – 39 260,1 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалары осы шешімдегі 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Решение районного маслихата «О внесении изменений в решение районного маслихата № 159 от 24 декабря 2009 года «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 20 сентября 2010 года за № 202 отменить.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
двадцать восьмой сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата                                     С. Салыкбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 22 октября 2010 года № 207
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Группа
Подгруппа
Наименование доходов

3. Аудандық мәслихаттың «2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 202 шешімі жойылсын.
4. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс жиырма сегізінші
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                     С. Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 қазандағы
№ 207 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ

6 697,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 620,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
600,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
215 725,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
215 725,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
271 566,0
2
Социальная помощь
250 255,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 123,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 123,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
248 132,0
002
Программа занятости
78 794,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 930,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 800,0
006
Жилишная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82 083,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 645,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 300,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 126,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18 933,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

6 697,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 620,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
215 725,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
215 725,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
271 566,0
2
Әлеуметтiк көмек
250 255,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 123,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 123,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248 132,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78 794,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 930,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 800,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82 083,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 645,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 300,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 126,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
21,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
18 933,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер