Қандыағаш қаласында Спортивная көшесін Омаш Өмірбаев көшесі, Парковая көшесін Көбеген Ахметұлы Ахметов көшесі деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 605 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 217 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қаңтарда № 3-9-133 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігіңің 10.01.2019 № 6 қаулысымен және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 10.01.2019 № 284 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қандыағаш қаласындағы:
Спортивная көшесі Омаш Өмірбаев көшесі,
Парковая көшесі Көбеген Ахметұлы Ахметов көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының
әкімі
Сессия төрағасы, С.Шаңғұтов
аудандық мәслихаттың
хатшысы С.Салықбаев

О переименовании в городе Кандыагаш улицы Спортивная в улицу Омаша Өмірбаева, улицы Парковая в улицу Көбеген Ахметұлы Ахметова
Совместное постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 23 декабря 2010 года № 605 и решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 23 декабря 2010 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2011 года № 3-9-133.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10.01.2019 № 6 и решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10.01.2019 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Переименовать в городе Кандыагаш:
улицу Спортивная в улицу Омаша Өмірбаева,
улицу Парковая в улицу Көбеген Ахметұлы Ахметова.
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким
Мугалжарского района С.Шангутов
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата С.Салыкбаев