О внесении изменений в совместное решение акима Алматинской области N 5-170 от 14 мая 1998 года и Алматинского областного маслихата N 20-157 от 17 апреля 1998 года "Об изменении границ города областного значения "Капчагай" Алматинской области и придании статуса особо охраняемой природной
Решение маслихата Алматинской области от 12 апреля 2010 года N 32-194 и постановление акимата Алматинской области от 13 апреля 2010 года N 45а. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2010 года N 2050
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", на основании пункта 3 "Правил ведения мониторинга подзаконных нормативных правовых актов" утвержденных Постановлением Правительства N 817 от 25 августа 2006 года акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное решение акима Алматинской области N 5-170 от 14 мая 1998 года и Алматинского областного маслихата N 20-157 от 17 апреля 1998 года "Об изменении границ города областного значения "Капчагай" Алматинской области и придании статуса особо охраняемой природной территории" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 1998 года за N 21) следующие изменения:
В наименовании совместного решения исключить словосочетание "и придании статуса особо охраняемой природной территории";
абзацы 1, 2, 3 вводной части исключить;
пункт 3 исключить.
2. Настоящее совместное постановление акимата Алматинской области и решение Алматинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Председатель сессии
областного маслихата                       Х. Ахметжанов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык

Алматы облысы әкімінің 1998 жылғы 14 мамырдағы N 5-170 және Алматы облысы мәслихатының 1998 жылғы 17 сәуірдегі N 20-157 "Алматы облысындағы облыстық мәні бар Қапшағай қаласының шекарасын өзгерту және оған ерекше қорғалатын табиғи аумақ мәртебесін беру тралы" бірлескен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 32-194 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 45а қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 11 мамырда N 2050 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы туралы" Заңының 28-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 817 Қаулысымен бекітілген "Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдерге мониторинг жүргізу Ережесінің" 3-тармағы негізінде Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы әкімінің 1998 жылғы 14 мамырдағы N 5-170 және Алматы облысы мәслихатының 1998 жылғы 17 сәуірдегі N 20-157 "Алматы облысындағы облыстық мәні бар Қапшағай қаласының шекарасын өзгерту және оған ерекше қорғалатын табиғи аумақ мәртебесін беру туралы" бірлескен шешіміне (1998 жылғы 16 шілдеде нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 21 нөмiрiмен тiркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бірлескен шешімнің атауындағы "және оған ерекше қорғалатын табиғи аумақ мәртебесін беру" деген сөз тіркесі алынып тасталсын;
кіріспе бөлігіндегі 1, 2, 3 абзацтар алынып тасталсын;
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық әкімдігінің қаулысы мен Алматы облыстық мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Ахметжанов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық