О стоимости разовых талонов на 2011 год
Решение XXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 635/28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 13 января 2011 года N 8-8-92. Утратило силу - решением III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 790/3
Сноска. Утратило силу - решением III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 06.04.2012 N 790/3 (вводится в действие по истечении десяти дней после дня их первого официального опубликования).

2011 жылға арналған біржолғы талондардың құны туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVIII сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 635/28 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 8-8-92 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 790/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012.04.06 N 790/3 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на 2011 год для лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках города Шахтинск и прилегающих поселков и лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер, на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных государственным учреждением "Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" по городу Шахтинску и прилегающим поселкам согласно приложениям 12.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған Шахтинск қаласының және маңындағы кенттердің базарларында сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға және кәсіпкерлік қызметі мезеттік сипаттағы тұлғаларға бір жолғы талондардың құны "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесімен жүргізілген орташа күндік хронометраждық қадағалау мен зерттеу деректері негізінде 12 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.