О внесении дополнений и изменений в решение областного маслихата от 14 октября 2006 года № 17/313 "О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата № 29/344 от 13 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2095 от 21 января 2011 года. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 06 декабря 2011 года № 39/453
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 06.12.2011  № 39/453.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 октября 2006 года № 17/313 «О Правилах содержания и защиты зеленых насаждений в Мангистауской области» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1958, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 2 декабря 2006 года № 165-169) следующие дополнения и изменения:
1) преамбулу решения, первый абзац введения Правил после слова «управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
2) в главе 2:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Физическими и юридическими лицами осуществляются меры по сохранению зеленых насаждений и не допускаются незаконные действия или бездействия, способные привести к повреждению или уничтожению зеленых насаждений.»;
в пункте 3:
слово «обязаны» исключить;
слово «осуществлять» заменить словом «осуществляют»;
слово «обеспечивать» заменить словом «обеспечивают»;
в пункте 7:
слово «обязаны» исключить;
слово «вести» заменить словом «ведут»;
3)в пункте 11 главы 5 слово «проводится» заменить словом «проводятся»;
4) в главе 6:в пункте 3 слово «запрещается» заменить словами «не допускается»;
в пункте 4:
начало второго абзаца дополнить словами «Не разрешается»;
слово «запрещается» исключить;
в пункте 15:
слово «Заказчики» заменить словом «Заказчиками»;
слово «должны» заменить словом «необходимо»;
5) в пункте 5 главы 7 слова «не может быть зачтено» заменить словами «не засчитается»;
6) в пункте 2 главы 8 слово «Кодекса» заменить словом «Кодексу».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Ж. Сарбасов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Чельпеков

"Маңғыстау облысының жасыл желекті екпелерін күтіп ұстау және қорғау Ережелері туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 14 қазандағы № 17/313 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/344 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қаңтарда № 2095 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы № 39/453 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011.12.06  № 39/453 шешімімен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Маңғыстау облысының жасыл желекті екпелерін қүтіп ұстау және қорғау Ережелері туралы» облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 14 қазандағы № 17/313 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тізiлiмiнде № 1958 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2006 жылғы 2 желтоқсандағы № 195-196 жарияланған) мына толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің кіріспесі, Ереженің кіріспесіндегі бірінші абзац «басқару» деген сөзден кейін «және өзін - өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын;
2) 2 - бөлімде:
2 - тармақтағы «жол бермеуге міндетті» деген сөздер «жол берілмеуі қажет» деген сөздермен ауыстырылсын;
3 - тармақтағы «қамтамасыз етуге міндетті» деген сөздер «қамтамасыз етеді» деген сөздермен ауыстырылсын;
7 - тармақтағы «қадағалап отыруға міндетті» деген сөздер «қадағалайды» деген сөзбен ауыстырылсын;
3) 5 - бөлімінің 11 - тармағының орыс тіліндегі мәтініне түзету енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
4) 6 - бөлімде:
3 - тармақтағы «тыйым салынады» деген сөздер «жол берілмейді» деген сөздермен ауыстырылсын;
4 - тармақтағы «тыйым салынады» деген сөздер «жол берілмейді» деген сөздермен ауыстырылсын; 15 - тармақтағы «қамтамасыз етуі тиіс» деген сөздер «қамтамасыз етуі қажет» деген сөздермен ауыстырылсын.
5) 7 - бөлімінің 5 - тармағының орыс тіліндегі мәтініне түзету енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
6) 8 - бөлімінің 2 - тармағының орыс тіліндегі мәтініне түзету енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Сарбасов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Шелпеков