О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2009 года № 27/239 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Актауского городского маслихата от 4 июня 2010 года № 33/290. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 18 июня 2010 года № 11-1-135
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 мая 2010 года № 25/293 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 21/252 «Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2070 от 1 июня 2010 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2009 года № 27/239 «О городском бюджете на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-121, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2009 года № 211), следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2010 год, согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13 286 854 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 941 279 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 554 472 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 491 756 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 299 347 тысяч тенге;
2) затраты – 13 344 329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 340 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 340 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 185 308 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 185 308 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 248 123 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 248 123 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 340 тысяч тенге;
погашение займов – 48 975 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 291 758 тысяч тенге.
В пункте 2 в абзаце пятом цифру «13,7» заменить цифрой «12,1».
В пункте 6 цифру «30 000» заменить цифрой «25 506».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника ГУ «Актауский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования»
З.К. Толеш

Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/239 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы № 33/290 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 маусымда № 11-1-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 27 мамырдағы № 25/293 «Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/252 «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 1 маусымында № 2070 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/239 «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-121 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 208-209 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
2010 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 286 854 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 941 279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 554 472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 491 756 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 299 347 мың теңге;
2) шығындар – 13 344 329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 340 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 340 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 185 308 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 185 308 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 248 123 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 248 123 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 340 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 975 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 291 758 мың теңге.
2 тармақтың бесінші абзацындағы «13,7» саны «12,1» санымен ауыстырылсын.
6 тармақтағы «30 000» саны «25 506» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат
хатшысы                                  Ж. Матаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығының міндетін атқарушы
_________________З.Қ. Төлеш

29 191
006
Дополнительное образование для детей
203 840
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12 579
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 350 550
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
470 918
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
530
467
Отдел строительства
373 686
037
Строительство и реконструкция объектов образования
373 686
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
595 573
123
Аппарат акима села Умирзак
408
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
408
451
Отдел занятости и социальных программ
564 811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
47 739
002
Программа занятости
86 261
005
Государственная адресная социальная помощь
18 870
006
Жилищная помощь
11 035
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
265 698
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 985
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 538
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
21 103
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 719
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 079
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 505
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 400
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

29 191
006
Балаларға қосымша білім беру
203 840
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12 579
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 350 550
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
470 918
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарықтандыру
530
467
Құрылыс бөлімі
373 686
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
373 686
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
595 573
123
Өмірзақ селосы әкімінің аппараты
408
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
408
451
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
564 811
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 739
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
86 261
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 870
006
Тұрғын үй көмегі
11 035
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
265 698
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 985
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 538
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21 103
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57 719
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 079
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілерінің қызмет көрсетуі
15 505
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2 400
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу