Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Совместное постанановление акимата Костанайской области от 11 августа 2010 года № 5 св и решение маслихата Костанайской области от 11 августа 2010 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 сентября 2010 года № 3734
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы", "селосының" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының" текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 3, статьями 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения городских и районных представительных и исполнительных органов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с выездом и переселением всех жителей упразднить село Кулик Урпекского сельского округа Амангельдинского района.
2. Упразднить село Маятас Екидинского сельского округа города Аркалык с количеством населения менее 50 человек.
3. Включить упраздненное село Маятас в состав села Екидин Екидинского сельского округа города Аркалык.
4. Преобразовать Екидинский сельский округ в село Екидин города Аркалык.
5. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
Председатель сессии                        З. Арефьева
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов

Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Бірлескен Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 тамыздағы № 5 бр қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 11 тамыздағы № 326 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 қыркүйекте № 3734 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 6) тармақшасына, 8 және 11-баптарына сәйкес қалалық және аудандық өкілетті және атқарушы органдардың пікірін есепке ала отырып Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Барлық тұрғындардың көшіп кетуіне және қоныс аударуына байланысты Амангелді ауданы Үрпек ауылдық округінің Күлік ауылы таратылсын.
2. Тұрғындар саны 50 адамнан кем Арқалық қаласы Екідің ауылдық округінің Маятас ауылы таратылсын.
3. Арқалық қаласы Екідің ауылдық округінің таратылған Маятас ауылы Екідің ауылының құрамына енгізілсін.
4. Арқалық қаласы Екідің ауылдық округі Екідің ауылы болып қайта құрылсын.
5. Осы қаулы мен шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
Сессия төраймы                             З. Арефьева
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов