О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 275 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 25 мая 2010 года № 315. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 21 июня 2010 года № 9-2-161. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22 января 2013 года № 98
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 22.01.2013 № 98.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 23 декабря 2009 года № 275 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-152, опубликованное 5 февраля 2010 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на ревизионную комиссию Рудненского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Ф. Виноградов
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________________ Е. Зикеев
Приложение
к решению маслихата
от 25 мая 2010 года
№ 315
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года
№ 275
Стоимость разовых талонов на административной
территории города Рудного для физических лиц,
индивидуальных предпринимателей и юридических лиц,
осуществляющих деятельность по реализации товаров,
выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за
исключением реализации в киосках, стационарных
помещениях (изолированных блоках)
на территории рынка
№ по
порядку
Вид деятельности
Торговая
площадь
Стоимость
разовых
талонов
(тенге)
1
Реализация цветов
Одно
торговое
место
130
2
Реализация не
продовольственных товаров
(помимо автомобильных
запасных частей,
автомобильной резины)
Одно
торговое
место

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 275 "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 25 мамырдағы № 315 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 маусымда № 9-2-161 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 98 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013.01.22 № 98 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 275 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-152, 2010 жылғы 5 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қалалық мәслихатының тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ф. Виноградов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігі салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Зикеев
Мәслихаттың
2010 жылғы 25 мамырдағы
№ 315 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 275 шешіміне
1-қосымша
Рудный қаласының әкімшілік аумағында
базар аумағындағы дүңгіршектердегі,
стационарлық үй-жайлардағы(оқшауланған
блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда
тауарлар өткізу, жұмыстар орындау,
қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге
асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен
заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны
Рет
бойынша
Қызметтің түрі
Сауда ауданы
Біржолғы
талондардың
құны (теңге)
1
Гүлдер сату
Бір сауда
орны
130
2
Азық-түлік емес
тауарларын
сату
(автомобильдердің
қосалқы
бөлшектерінен,
автомобиль
резеңкелерінен
басқа)
Бір сауда
орны