О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 11 февраля 2010 года № 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 15 марта 2010 года № 9-13-103. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 24.12.2015 № 304 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить корректирование цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет путем уменьшения на 80 %.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" при исчислении доходов от личного подсобного хозяйства заявителей, претендующих на назначение ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет, руководствоваться настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района                 Н. Абдрахманов

18 жасқа дейінгі балаларға арналған айсайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табыстарды есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 31 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 наурызда № 9-13-103 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 24.12.2015 № 304 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысына орындауда Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 80 %-ке азайту жолымен 18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табыстарды есептеу үшін статистика органдарымен ұсынылатын бағаларды түзетуі белгіленсін.
2. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі 18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны алуға үміткердің жеке қосалқы шаруашылығынан алынған табыстарды есептегенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы                        Н. Әбдірахманов