О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 230 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 16 августа 2010 года № 283. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 20 августа 2010 года № 9-19-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 230 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-118, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата IV созыва              Р. Есеналина
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва              В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского
района", начальник
____________ Н. Абдрахманова
16 августа 2010 года
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
_______________ А. Сарсенова
16 августа 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 августа 2010 года
№ 283
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 16 тамыздағы № 283 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 тамызда № 9-19-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-19-118 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының,
кезекті тыс сессиясының
төрайымы                                   Р. Есеналина
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
______________ Н. Абдрахманова
2010 жылғы 16 тамызда
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
__________________ А. Сарсенова
2010 жылғы 16 тамызда
Мәслихаттың
№ 283 шешіміне 1 қосымша
2010 жылғы 16 тамыз
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс

407,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
8806,0
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
25962,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1004,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
87,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

407,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8806,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
25962,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдарымен қамтамасыз етуге
және ымдау тілі мамандарының,
жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1004,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
87,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка),
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны
жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу