Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 17 сентября 2010 года № 302. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 18 октября 2010 года № 9-19-139. Утратило силу - письмо аппарата акимата Узункольского района Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 216
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата акимата Узункольского района Костанайской области от 21.02.2011 № 216.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов (согласно приложению).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Узункольского района                 Н. Булатов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Узункольской
районной территориальной
избирательной комиссии
______________ Н.Агитаев
17 сентября 2010 года
Приложение
к постановлению акимата
от 17 сентября 2010 года № 302
Места для размещения агитационных печатных материалов
село Кировское, у здания магазина "Арман";
село Иваноровное, у здания магазина индивидуального предпринимателя "Нурызбаева";
село Ксеньевка, у здания магазина "Лиза";
село Федоровка, у здания магазина "Веста";
село Укаткан, у здания конторы крестьянского хозяйства "Мусин".

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру арналған орындарын анықтау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 302 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қазанда № 9-19-139 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 216 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2011.02.21 № 216 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындары анықталсын (қосымшаға сәйкес).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Болатов
КЕЛІСІЛДІ:
Ұзынкөл аудандық аймақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________________ Н.Ағытаев
2010 жылғы 17 қыркүйекте
2010 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 302 әкімдіктің қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға
арналған орындары
Киров селосы, "Арман" дүкені ғимаратының жанында;
Иваноровное селосы, "Наурызбаева" жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратының жанында;
Ксеньевка селосы, "Лиза" дүкені ғимаратының жанында;
Федоров селосы, "Веста" дүкені ғимаратының жанында;
Үкіатқан селосы, "Мусин" шаруа қожалығы кеңсесінің жанында.