Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2010 года N 324/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2010 года N 3177. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 76632544 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18047456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 358139 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58226492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 457 тысяч тенге;
2) затраты – 77723330 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 794841 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4310440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3515599 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 329670 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 329670 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2215297 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 2215297 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); 12.04.2011 N 358/34 (вводится в действие с 01.01.2011); 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011); 14.10.2011 N 394/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городам Павлодару – 50 процентов, Экибастузу – 58,2 процента;
по социальному налогу:

2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 324/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 желтоқсанда N 3177 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның iшiнде 2011 жылға мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 76632544 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18047456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 358139 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58226492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 457 мың теңге;
2) шығындар – 77723330 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 794841 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4310440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3515599 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –   329670 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 329670 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2215297 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 2215297 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.04.12 N 358/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.24 N 362/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.14 N 394/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2011 жылға мына көлем-дерде үлестіру бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 50 пайыз, Екібастұз қаласына – 58,2 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:

Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 50 процентов.
3. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из бюджетов городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
городам Павлодару – 50 процентов, Экибастузу – 41,8 процентов;
по социальному налогу:
городам Павлодару – 50 процентов, Экибастузу – 100 процентов.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 6786543 тысячи тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов, в общей сумме 14437336 тысяч тенге, в том числе:
Актогайского -
1454366 тысяч тенге;
Баянаульского -
1744844 тысячи тенге;
Железинского -
1412950 тысяч тенге;
Иртышского -
1584869 тысяч тенге;
Качирского -
1663558 тысяч тенге;
Лебяжинского -
1312381 тысяча тенге;
Майского -
1029523 тысячи тенге;
Павлодарского -
1618490 тысяч тенге;
Успенского -
1175079 тысяч тенге;
Щербактинского -
1441276 тысяч тенге.
6. Установить объемы трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов, городов областного значения в абсолютном выражении на трехлетний период 2011 - 2013 годов с разбивкой по годам согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год, согласно приложению 5.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения в следующих размерах:
293000 тысяч тенге – на расширение сети дошкольных организаций образования;
146118 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы общеобразовательных школ;
162541 тысяча тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы объектов культуры;
18400 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов коммунальной собственности Лебяжинского района;
24000 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объекта водоснабжения Иртышского района;
915317 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта автомобильных дорог и улиц города Павлодара;
72260 тысяч тенге – на восстановление и расширение сетей уличного освещения города Павлодара;
504629 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству города Павлодара;
72600 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов теплоснабжения города Аксу;
20000 тысяч тенге – на организацию теплоснабжения социальных объектов Майского района;
бюджету Лебяжинского района:
9000 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
2000 тысяч тенге – на ремонт объекта водоснабжения с установкой КБМ.

Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 50 пайыз.
3. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2011 жылға мына көлемдерде үлестіру бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Павлодар қаласына – 50 пайыз, Екібастұз қаласына – 41,8 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Павлодар қаласына – 50 пайыз, Екібастұз қаласына – 100 пайыз.
4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар қаласы бюджетінен облыстық бюджетке 6786543 мың теңге сомасында бюджеттік алым ескерілсін.
5. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 2011 жылға арналған облыстық бюджетте жалпы 14437336 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақтоғай -
1454366 мың теңге;
Баянауыл -
1744844 мың теңге;
Железин -
1412950 мың теңге;
Ертіс -
1584869 мың теңге;
Качиры -
1663558 мың теңге;
Лебяжі -
1312381 мың теңге;
Май -
1029523 мың теңге;
Павлодар -
1618490 мың теңге;
Успен -
1175079 мың теңге;
Шарбақты -
1441276 мың теңге.
6. Облыстық бюджет пен аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің 2011 - 2013 жылдардағы үш жылдық кезеңге арналған жылдарға бөлінген абсолюттік көріністегі көлемі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне мына көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
293000 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының желісін кеңейту;
146118 мың теңге – жалпы білім беру мектептерін күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
162541 мың теңге – мәдени объектілерді күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
18400 мың теңге – Лебяжі ауданының коммуналдық меншік объектілерін күрделі жөндеу;
24000 мың теңге – Ертіс ауданының сумен жабдықтау объектілерін күрделі жөндеу;
915317 мың теңге – Павлодар қаласы көшелерін және автомобиль жолдарын орташа жөндеу;
72260 мың теңге – Павлодар қаласының көшелік жарықтандыру желілерін қалпына келтіруге және кеңейтуге;
504629 мың теңге – Павлодар қаласын көріктендіру бойынша іс-шаралар өткізу;
72600 мың теңге – Ақсу қаласының жылумен қамтамасыз ету объектілерін күрделі жөндеуден өткізуге;
20000 мың теңге – Май ауданының әлеуметтік объектілерінің жылумен жабдықталуын ұйымдастыруға;
Лебяжі ауданының бюджетіне:
9000 мың теңге – автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
2000 мың теңге – КБМ қондырғысы бар сумен жабдықтау объектілерін жөндеуге.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); 12.04.2011 N 358/34 (вводится в действие с 01.01.2011); 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011); 14.10.2011 N 394/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-1. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и городов областного значения:
25218 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
609493 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства, в том числе:
549021 тысяч тенге – управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
60472 тысячи тенге – управлению строительства области;
113700 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по строительству объектов образования;
2000 тысяч тенге – на приобретение специализированной техники для коммунального хозяйства Лебяжинского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011); от 14.10.2011 N 394/38 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-2. Установить на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
1428505 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
131072 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
128330 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
60035 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
64003 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
212504 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
27271 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
160045 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
216650 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.

Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.03.16 N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.04.12 N 358/34 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.24 N 362/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.14 N 394/38  (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-1. 2011 жылға аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер көлемдері белгіленсін:
25218 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
609493 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға, соның ішінде:
549021 мың теңге – облыс энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасына;
60472 мың теңге – облыс құрылыс басқармасына;
113700 мың теңге – білім беру объектілерінің құрылысы бойынша жобалау – сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
2000 мың теңге – Лебяжі ауданының коммуналдық шаруашылығы үшін мамандандырылған техника сатып алуға.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.24  N 362/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) 2011.10.14 N 394/38  (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-2. 2011 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемдері белгіленсін:
1428505 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
131072 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға;
128330 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
60035 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
64003 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
212504 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
27271 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
160045 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
216650 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-3. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год по управлению координации занятости и социальных программ области предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" для финансирования мероприятий по организации молодежной практики в сумме 59280 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-4. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
2528117 тысячи тенге – на строительство объектов образования;
586000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1000000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
533893 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры Щербактинского района;
610600 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в городе Павлодаре;
233104 тысячи тенге – на развитие коммунального хозяйства;
2270926 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства, в том числе:
1392243 тысячи тенге – управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства;
878683 тысяч тенге – управлению строительства области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-5. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год кредитование бюджетов районов и городов областного значения:
856000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья;
175367 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-5 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 31.01.2011 N 338/31 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).

Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.03.16  N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.24 N 362/35(2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бойынша жастар тәжірибесін ұйымдастыру жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға нысаналы ағымдағы трансферттер 59280 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8-4. 2011 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері белгіленсін:
2528117 мың теңге – білім беру объектілерінің құрылысына;
586000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға;
1000000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
533893 мың теңге – Шарбақты ауданының көлік инфрақұрылымын дамытуға;
610600 мың теңге – Павлодар қаласында жылу энергетика жүйесін дамытуға;
233104 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
2270926 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға, соның ішінде:
1392243 мың теңге – энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасына;
878683 мың теңге – облыс құрылыс басқармасына.
Ескерту. Шешім 8-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.07  N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерін кредиттеу қарастырылсын:
856000 мың теңге – тұрғын үйді салуға және (немесе) сатып алуға;
175367 мың теңге – мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ескерту. Шешім 8-5 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.01.31 N 338/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының  2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

8-6. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 бюджетам районов и городов областного значения предусмотрены:
целевые текущие трансферты на частичное субсидирование заработной платы и создание центров занятости – 190300 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 2160400 тысяч тенге;
кредитование на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 – 2906400 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 – 2906474 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-6 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 16.03.2011 N 355/33 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-7. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год возврат из бюджета города Павлодара неиспользованных в 2010 году бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2673 тысячи тенге и выделение данных средств бюджету Майского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-7 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-8. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год поступления трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 9285 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-8 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 14.10.2011 N 394/38 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-9. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год досрочное погашение бюджетами районов (городов областного значения) бюджетных кредитов на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 2906474 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-9 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).

8-6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне:
190300 мың теңге – жалақыны ішінара қаражаттандыруға және жұмыспен қамту орталықтарын құруға нысаналы ағымдағы трансферттер;
2160400 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға нысаналы трансферттер;
2906400 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредиттеу қарастырылғаны ескерілсін;
2906474 мың теңге – Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері.
Ескерту. Шешім 8-6 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 355/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының  2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8-7. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар қаласының бюджетінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен берілген 2010 жылы пайдаланылмаған 2673 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредитті қайтару және аталған қаражатты Май ауданының бюджетіне бөлу ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-7 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.06.24 N 362/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8-8. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен 9285 мың теңге сомасында трансферттердің түсімі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-8 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.10.14 N 394/38 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8-9. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үйлер салуға және (немесе) сатып алуға берілген 2906474 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеуі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-9 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

9. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам  районов и городов областного значения определяется на основании постановления акимата области.
10. Утвердить на 2011 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 229000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 24.06.2011 N 362/35 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Сохранить на 2011 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, спорта, культуры и архивного дела, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. Аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
10. 2011 жылға облыстың жергілікті атқарушы органының сақтық қоры 229000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.06.24 N 362/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2011 жылға ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, спорт, мәдениет және мұрағаттық іс салаларындағы мамандарға қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларын салыстырғанда айлықақы мен тарифтік ставкаларды 25 пайызға көтеру сақталсын.

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата об областном бюджете на следующий плановый период, за исключением пункта 6, который действует до 31 декабря 2013 года.
13. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии                        Р. Гайнулин
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXIX сессия, IV созыв)
от 13 декабря 2010 года N 324/29
Областной бюджет на 2011 год

12. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және 2013 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болатын 6-тармақты қоспағанда, мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған облыстық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Р. Гайнулин
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XXIX сессиясы)
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 324/29 шешiмiне
1-қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет

62 830
007
Капитальные расходы государственных органов
1 454
06
9
256
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
92
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
27 271
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
116 019
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
190 300
265
Управление предпринимательства и промышленности области
16 196
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
16 196
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 673 573
1
Жилищное хозяйство
6 652 874
271
Управление строительства области
6 652 874
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 492 474
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2 160 400
07
2
Коммунальное хозяйство
3 020 699
271
Управление строительства области
75 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
75 000
07
2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 945 699
07
2
279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
30 224
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 392 243
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
549 021
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
258 322
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
713 889
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

62 830
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
92
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 271
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
116 019
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
190 300
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
16 196
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
16 196
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 673 573
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 652 874
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 652 874
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 492 474
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 000 000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
2 160 400
2
Коммуналдық шаруашылық
3 020 699
271
Облыстың құрылыс басқармасы
75 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
75 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 945 699
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 224
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 392 243
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
549 021
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
258 322
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
713 889
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Павлодарской области от 07.11.2011 N 398/39 (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
Программы областного бюджета
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
1
Больницы широкого профиля
253
Управление здравоохранения области
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
2
Охрана здоровья населения
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
007
Пропаганда здорового образа жизни
3
Специализированная медицинская помощь
253
Управление здравоохранения области
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
05
3
253
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
9
Прочие услуги в области здравоохранения
253
Управление здравоохранения области
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Программы бюджетов районов (городов областного значения)
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.11.07 N 398/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
4
5
Облыстық бюджеттің бағдарламалары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
1
Кең бейiндi ауруханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
2
Халықтың денсаулығын қорғау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
3
Мамандандырылған медициналық көмек
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанны ұюы факторларымен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған түрде сатып алу
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің бағдарламалары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру