О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXI сессия, IV созыв) N 187/21 от 25 декабря 2009 года "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 июня 2010 года N 226/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июня 2010 года N 12-2-143. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXV сессия, IV созыв) от 4 июня 2010 года N 286/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 187/21 "О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-122, опубликованное 6 января 2010 года в газете "Акжол – Новый путь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3809137 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2369030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7924 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1426385 тысяч тенге;
2) затраты – 3767667 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22889 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 23146 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 257 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 62700 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 62700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – (-44119) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 44119 тысяч тенге:
поступление займов – 23146,0 тысяч тенге;
погашение займов – 257 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21230 тысяч тенге";
в пункте 2 указанного решения:

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 11 маусымдағы N 226/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 маусымда N 12-2-143 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХV сессиясы) 2010 жылғы 4 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 286/25  шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДI:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 187/21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-122 тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтарда "Ақжол" – "Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3809137 мың теңге:
салық түсімдері - 2369030 мың теңге;
салық емес түсімдер - 5798 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 7924 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1426385 мың теңге;
2) шығыстар - 3767667 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 22889 мың теңге:
бюджеттік несиелер - 23146 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 257 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 62700 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 62700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы - (-44119) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 44119 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 23146,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 257 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 21230 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы:

цифры "7500" заменить цифрами "31300";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "622057" заменить цифрами "676385";
цифры "650000" заменить цифрами "750000".
2. Приложение 1 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского маслихата
(XXVI внеочередная сессия, IV созыв)

"7500" деген сандар "31300" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"622057" деген сандар "676385" деген сандармен ауыстырылсын;
"650000" деген сандар "750000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Г. Рубцов
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(IV сайланған XXVI кезектен тыс сессиясы)